☺☻╚─●─╗έΓέη╔─●─╝☻☺ Kimdir,Neyin nesidir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ._UzAyyOlCuSu_. tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar,İsmim Eren.Nickimden belli oluyor :) Konumuza geçelim. *ıhım ıhım* Azıcık şakacı,azcık cıvık,neşeli biriyim.Bu arada soyadımı gizlilik açısından söyleyemem.İlk önce ilkokul 1.sınıfta (2011)'de başladım.Bigboy kraldı,Goliath hayaldi :) (Aslında o zamanlar Nostromoydum :D )Şu an ilkokul 3.ncü sınıftayım ve 9 yaşındayım.İlk nickim Erencik idi.Sonra şekilli nickler geldi._____erencik12_____ vb. vb. ...Yıl 2009(4 yaşındaydım).Ablam Darkorbit oynuyor ben ise seyrediyordum.Sonra içimden geçirdim ki;"Ne güzel oyunmuş bende oynasam mı acaba?"diye kendi kendime sordum.Babam izin vermedi.Aradan yıllar geldi geçti.Sonra tekrardan 2 yıl geçti aradan :D
    (°•Dαrк_ÔŗᵬɪȾ•°) hesabı aslında AMERİKA_DÜŞMANI diye kayıt olmuştum.Yıl 14 Mayıs 2013.Temmuz veya Ağustos ayında babamdan Citadel istedim.Babamda bana,"Oyunu aç,Payment sayfasını aç sonra bana göster."demişti bana.Sonra onu aldı.Herkese hava atmaya başladım:"Ooohhh canıma değsin,siz fakirler goliyle geçinin anca"diye hava atmıştım.Okullar açıldı.3.sınıfa geçtim.Sonra bir goli ve vega benim havamı *tısss*diye söndürdü :D
    Şimdi görüşmek üzere.

Son düzenlenen: 5 Temmuz 2014
    erencik bunu beğendi.
  2. Hayatımda yapacağım son şey babamdan citadel istemek...

●BMW●M●POWER● bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

Geç olsa da foruma hoşgeldiniz diyelim. :) İyi zaman geçirmeniz dileklerimle :)

İyi forumlar.

4. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Vay be babaya bak :D paymenti aç felan

edit:Oyunda gördüğüm biri daha vardı 33 35 yaşlarında oda 1 milyon uri çekmiş gitmiş citadel ve citadel eliteye vermiş parayı :D:D resmen çöpe atmış yani uriyi çünkü oyuna yeni başlayanlar görüyo şimdi en pahalı gemi hangisi citadel 300.000 bin uri tabiki en güçlü gemiyi citadel sanıp citadeli alıyorlar daha sonrada naptım ben deyip kafalarını taşlara vuruyorlar

Son düzenlenen: 1 May 2014
    erencik ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  5. Ben senin yaşlarındayken Bigboy'un hayalini kurardım sen naptınn *pat pat*

Ve bu konuda bile benim konumdan alıntı yapmışsın benden rahat bırak artık beni :D

6. Hayranlılık :D

Teşekkür ederim :)

Aynen 2.hangardada Aegis ooohh miss :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2014
  7. O 41 yaşında bi tenede kapı açmış duruyor :D
    Gel mmoya klana gel kasalım seni - şerefden kurtaralım seni kasalım hem aegisinde varmış :D

8. erencik

erencik User

Merabaa ben ☺☻╚─●─╗έΓέη╔─●─╝☻☺'ın en eski hesabıı :)

9. aga oda bişeymi ben 2010 da başladım ve bigboy kral değildi asıl kral vegaydı :D

10. Emin olma derim ...

Vencıns Goliath gibi bişeydi Goliath ise Aegis gibi bişeydi o zamanlar :)

Çok güzel zamanlardı çook

11. vay be leonov parlıyodu o zamanlar

12. Leonov alan kişi şanslıydı tabii 2008 de :) Alabilirsen tabii 2K uridyumu o zaman nerede kasacan ... şimdi 1 günde 30K uridyum kasan var maşaallah :)

13. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

bir günde 120 k gördüğümü biliyorum en düşük 30 k kasıyorum tabi bu moralime bağlıda oluyo hemde sadece kristalon ve kris keserek

14. İyi insan lafın üstüne gelirmiş ... :)

Demekki damlaya damlaya göl olurmuş :)

15. Benimkisi damlasa iyi moleküler moleküler birikiyor :D

-onur5000- bunu beğendi.
  16. Biz de belli kişilere hayranlık duyuyoruz ama taklit ediyormuyuz ? :) :rolleyes:

Ve maviyi değiştir beni taklit edeceksin diye yazılar görünmüyor :D

17. Drowhake

Drowhake User

Ben senin yaşında parkta oynuyordum .-.

._UzAyyOlCuSu_. ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  18. Mausenle onları işaretleyiver bu sefer okunur :D

19. Yok ben okuyabiliyorum (Gözlük sağolsun :eek:) da :) Diğerleri okuyamayabilir ... herkesi düşünmelisin.

Bide beni takilt edeceksin *puuuu* :D

Drowhake bunu beğendi.