Bug / Oyun hatasi Giriş problemleri hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ANCESTRAL tarafından 2 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ANCESTRAL

  ANCESTRAL User

  Eğer dalga geçtiğimi zannediyorsanız malesef keşke geçseydim ama geçmiyorum hesap konusunda 2 defa başvuruda bulundum ama ilkinde dönüş oldu bilgi istediler ama birdaha dönmediler 2. sinde ise hiçbir şekilde dönüş olmadı otamatik mesaj dışında buda kapatılırsa içinden geçerim hesabın oyunuda kökten bırakır giderim 1 ay oldu bo3 ler den 1 tanesini aldım geri çöp oldu tamam teknik hata o belli sonrasındada bazı sorunlar oldu gördüm ama konun kapatılması eğer paradox hitafen ettiğim ise buna bakmasın o en çok ilgilenen diye yazmıştım.
   
 2. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Öncelikle Sakin olmanızı rica edeceğim. Birden fazla hesap kullanan oyuncularda yaşanan bir sorun olup olmadığını öğrenmek istiyorum .

  Boş hesap çıktığını belirtmişsiniz. Bahsi geçen boş hesapta Server değiştir diyerek tr2 ise tr3ü tıklayın veya tr3 ise tr2 yi tıklayın.
  .Paradoks. iyi tanırım Bir oyuncuya karşı ( bu kim olursa olsun) İyi veya kötü bir tutum sergilemez. Herkesi eşit görür ve eşit davranır.

  Dediğim gibi sizin konunuz ile ben elimden geldiğince yardımcı olmayaçalışacağım. (sadece sorunu öğrenebilir ve cihaz kaynaklı ise giderilmesine yardımcı olabilirim) Bunun dışında da Sevgili .Paradoks. belirttiği gibi yetkili merci support'tur. Support yoğunluktan dolayı geç dönüş yapabilir. Konu başlığı tarafımca Konuya uygun olarak değiştirilmiştir.

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Aralık 2019

Sayfayı Paylaş