Giriş Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ===iceberg=== tarafından 5 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyuna girişte problem mi var???

2. hedefim

hedefim User

Hayır, herhangi bir problem bulunmamakla birlikte bağlanma sorunu yaşıyorsanız oyun ekranından çıkış yapıp tarayıcınızı kapatıp tekrar açıp giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Muhtemelen sorununuz bu şekilde çözülecektir.

3. hayır düzelmedi

4. hedefim

hedefim User

Tarayıcı kısmından ( oyuna giriş yapmadan önceki kısım) çıkış yapıp tekrar deneyiniz. Olmuyorsa internet bağlantınızı kontrol ediniz . Son çare support

5. yine olmadı

6. ateistkeci

ateistkeci User

Nasıl bir sorun yaşıyorsun? Bir hata geliyor mu ekrana?

7. Merhaba,

Oyunda şu an için giriş sorunu yok. Siz nasıl bir sorunla karşılaşıyorsunuz detaylı bilgi verirseni yardımcı olabiliriz.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi Forumlar.

8. bağlantı kuruluyor lütfen bekleyiniz diyor takılı kalıyor orda

9. Merhaba,

Sanırım geminiz takılı kalmış bir harita veya portalda. Hagar değiştime yapabiliyorsanız değiştirip giriş yapmayı denermisiniz.

İyi Forumlar.

10. hangar değiştirme de yapamıyorum mod um

11. Merhaba,

Destek ekibine durumu bildiriniz lütfen gerekli çözümü bulacaklardır.

İyi Forumlar.

12. ıcberg aynı sorun bende de var düzeldi mi senin sorunun ?

13. RobinKudin

RobinKudin User

Geçmişi sıfırlayın düzelir.

14. nasıl sıfırlıcaz.

15. Tarayıcı geçmişini silmeyi kastetmiş arkadaş sanırım :) CCleaner la temizlik yapıp deneyin düzelir büyük ihtimal

16. tarayıcı geçmişini sildim ama değişen bir şey olmadı

17. RobinKudin

RobinKudin User

"Link vermek yasaktır arkadaşlar" olmasa video atardım emmee. Tahminimce chrome kullanıyorsun ctrl+h ye bascan sol tarafta "tarama verilerini temizle var ona basacaksın.orda gelişmişi seç zamanı tüm zamanlar yap sıfırla

foto koyamıyom yaw

18. internet Explorer kullanıyorum.

19. sıfırladım ona rağmen oyuna girmiyor.

20. RobinKudin

RobinKudin User

Başka bir tarayıcı da girmeyi dene. Windows 7 kullanıyorsan sol alt aram yerine tam hatırlamıyorum ama internet ayarları gibi birşey yazcakasın. onu aç (inşallah adını yanlış hatırlamıyorumdur) üst menülerden sıfırlamaylan ilgili olan yeri bul bi de ordan sıfırla