Giriş Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ===iceberg=== tarafından 5 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. b
    bunuda yaptım yine girmedi supporta yazmama rağmen sağolsun ilgilenen kimse olmadı umarım telafisini yaparlar.

2. RobinKudin

RobinKudin User

3 iş günü içerisinde dönüş yapıyorlardı galiba zeus gününü kaçırman kötü olacak. :(

3. zeusum var benim ama sonucta oyuna giremiyorum ve bunu telafi de etmicekler adminler

4. ycl668

ycl668 User

Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum. Kapıda patladım ve tekrar bağlanmadı. Seninkiyle aynı sorun. Şimdi bu sorun cözülmediği icin etkinliktende faydalanamıyorum.

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Support'un ilgilenmemesi gibi bir durum olamaz. Genellikle 2 iş günü içeresinde Support takımımız sizlere geri dönüş sağlayacaklardır. Geri dönüşün olmaması sizinle ilgilenilmediği anlamına değil sorununuzun çözümünün uzun sürmesi yada sorunun Teknik Ekibe iletildiği anlamına gelmektedir. Lütfen sabırlı olunuz.

İyi forumlar.