giris sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve dΞ§dΞ®Ξ_58™vRu tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. son 3 gundur oyuna giremiyorum mozilla, chrome ve explorerden denedim giris yapamiyorum ana sayfa zorda olsa aciliyor oyun sayfasi yukleniyor yazisi cikiyor ama dolmuyor oyunu Almanya´dan oynuyorum server ``tr 1``

2. Merhaba ;

"Yükleniyor..." yazısı dolana kadar bulunduğunuz sekmeden ayrılmayınız, ve bize tekrar bilgi veriniz.

Keyifli Forumlar.

3. Merhaba ,

İlave olarak büyük olasılıkla bağlantı ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz. Ülke baz'ında yada bölgesel olarak bir sorun diye tahmin ediyorum.

İyi forumlar.

4. Almanya'dasınız.Bu sorun nasıl oluyor ki ? Oyunun ana merkezinde.Neyse yapmanız gereken şey şudur birde alman serverlerini denemek.Ya da internetinizi değiştirmek galiba kullandığınız internetin kapsadığı alan çok küçük.

5. bir sure ara vermistim simdi denedim o harfine kadar doluyor normal bir sekilde sonra ekran karariyor yada ü harfinde kaliyor

6. Merhaba ,

Flash Player güncel mi ? Ayrıca modemi 5 dk kadar kapatıp tekrar açın ve tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğinizi temizleyip tekrar deneyiniz.

İyi forumlar.

7. sorun cozuldu flas player den kaynaklaniyordu sanirim ayni sorunu yasayanlar denesin tesekkurler iyi forumlar...

8. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz. Sorunun düzelmesine sevindim. :)

Konu çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.