Duyuru GİŞ Sözleşmesi Hakkında Hatırlatma...

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve Phoenix tarafından 1 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Phoenix

  Phoenix Guest

  Merhaba Sevgili Pilotlar,

  Genel İş Şartları yani GİŞ Sözleşmesi'nde Big Point'in, Türk Takımı'nın ve de Siz Oyuncuların hakları ayrıntılı şekilde açıklanmaktadır.

  Gördüğümüz kadarı ile sözleşmeyi okumadan kabul eden arkadaşlarımız sonrasında sözleşmeye aykırı davrandıklarında neden ceza aldıklarını kabul etmemekte ve de kendilerini haklı duruma sokmaya çalışmaktadır.

  Örneğin yan hesap açarak Forumda oyunu, oyuncuyu, takımı kötülemek gibi....

  Kimin ne hakka sahip olduğunu anlayabilmek için aşağıdaki linkten sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okumanızı ve forumda yayınlanan kuralları incelemenizi önemle tavsiye ederiz.


  İyi Oyunlar Dilerim
   
 2. Phoenix

  Phoenix Guest

  Değerli Arkadaşlarımız,

  Son günlerde bazı oyuncu olduğunu ileri süren ama Darkorbit ailesine yakışmayan hakaretlerle, gerek support, gerek forum veya chat ortamında siz değerli oyuncular ile sizlere destek olmaya çalışan ve karşılıksız sadece gönül bağı ile sizlere yardımcı olamaya çalışan Türk Takımındaki arkadaşlarımı üzen bazı kendini bilmeyen şahısların hesapları GİŞ anlaşmasının vermiş olduğu yetki çerçevesinde geçici /kalıcı şekilde kapatılmıştır.

  Hiç bir kimse bir evladın en değerli varlığı olan Annesine, ailesine, kardeşine, çocuğuna hakaret edemez, buna hakkı da yoktur.

  Bu kişiler ile ilgili olarak ayrıca kişisel haklara hakaret sebebi ile dava hakkımızı saklı tutmaktayız. Bazılarına da dava açılmış durumdadır. Reşit olamayan kişilerin dava muhattabı ise yasal vasileri olan Aileleridir. Yani Babaları, Anneleri, Abileri, Ablaları vb....

  Unutulmamalıdır ki, sistemlerinizde bu şahısların ip, iletişim bilgileri mevcuttur ve de aynı zamanda kullanılan vpn aracılığı ile kendini saklanmış zannedenlerin erişim bilgileri de yasal merciler tarafından çok basit bir şekilde temin edilmektedir.

  GİŞ anlaşması gereği oyun ile ilgili hukuksal merci Almanya mahkemeleridir.

  Tarafımıza yapılan hakaretlerin yasal mercileri ise Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleridir.

  Bu sebeple yukarıda bahsettiğim GİŞ anlaşması ve de oyun kurallarına uygun davranışlarda bulunulması gerektiğini tekrar hatırlatır, birbirine saygılı bir oyuncu kitlesi temenni ederim.

  Saygılarımla.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş