Gizli Harita Bildirim

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 19 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Siz ne düşünüyorsunuz?

1. Kesinlikle katılıyorum, Olsun

91,4%
  2. Hayır olmasın

8,6%
  1. Gizli haritaya atlamayı başaran oyuncu olduğunda oyun ekranında üste bildirim gelsin.

Bir oyuncu gizli haritaya atlamayı başardı şeklinde bildirim alalım. Atlayan oyuncunun ismide belirtilebilir.

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Bu yenilik ile nasıl bir sonuç elde etmeyi planlıyorsunuz acaba? Oyuna katkısı ne olacaktır?

Gerekli cevabı vermeniz durumunda konunuzu index'e eklemekten mutluluk duyacağım.

İyi forumlar.

47OkYaNuS47 bunu beğendi.
  3. bence de mantıklı, diyelim ki tek başına deniyor,denedi 1 saat 60 kere falan atladı tık diye baskası girdi bildirimi geldiğinde, bildiğiniz üzere 250 atlamayla gizli haritasına girildiği için birisi girdi bildiriminden sonra 1 2 saat daha boşuna gizli haritaya girmeyi denemez ve insanların zamanı onlara kalır

4. Gizli haritaya atlamayı denerken belkide bir başkası haritaya atlıyor ve bizde halen umutsuzca denemeye devam ediyoruz. Bildirim ile biri girdiğinde haberimiz olacak ve devam edip etmeme konusunda karar verebileceğiz. Biri atladığını bilmediğimiz sürece ya tutarsa diyip deneme derdi ortadan kalkacak.

5. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Açıklama için teşekkür ederim. Ancak unutulmamalıdır ki gizli haritaya birden fazla oyuncu aynı anda girip yapabilmektedir. Konunuz bölüm kurallarına uygun olduğu için index'e eklenmiştir.

İyi forumlar.

6. Gün içerisinde birden fazla oyuncu girebilir ama aynı anda birden fazla oyuncu gizli haritaya giremez.

7. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Aynı anda birden fazla oyuncu gizli haritaya girebilmektedir.

İyi forumlar.

8. Aynı anda giremez modum, 250. atlama her kime denk gelirse o atlar 250. her bir oyuncu için ayrı işlemez.

9. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Bir oyuncu girdikten sonra haritada patlayana kadar aynı server içerisinde 250 atlayış olduğu taktirde diğer oyuncu da aynı haritaya düşmektedir. Harita kişiye özel değildir.

Bu konuda .Paradoks. adminimizin bir mesajını eklemek istiyorum.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. :D evet bu durumda birden fazla kişi haritada aynı anda bulunabilir, ancak :D aynı anda giremez yani eger 100 200 kişi aynı anda denemiyorsa :D ki suanki durumda svde 200 kişi acık oluyor olmuyor, gizli deneyen 5 10 kişi oldugu için 1 kişi girdikten sonra muhtelemen en erken 1 saat içerisinde girmek mumkun oluyor, arkadaşta bu durumu anlatmak istemiş yani birisi girdiği haberı duyulursa hani 1 2 saat ha girdim ha giricem diye uğrasmam bencede güzel bir fikir ben zamanında 1 hafta boyunca sureklı deneyerek girdim 1500 den fazla atlama yapmsmdır oyuna girdiğimde tek yaptıgım iş buydu ama mesela ben 1 saat denedkten sonra baskasının girdiğini görürsem bu durumda bırakır cıkıs alır yada oyun oynardım

11. Bu konuyu umutla takip ediyorum, enazından 1 defaya mahsus yapılsa onada razıyız.

12. Bugün 22. seviye oldum ve uberprotegit görevini yapmak üzere 3 saattir x1 atlama cpu ile deneme yapıyorum. 260 tane denedim ama sonuç alamadım.

Chatte yapan varsa beraber yapalım dedim kimse birşey demedi. Kimse gizliye girdimi diye sordum onada cevap yok.

Bu 250 uygulaması oyunculara işkenceden başka birşey değil. Üstelik haritayı şimdi suistimal etmeleride mümkün değil. UCB 100 veren kutulardaki düzenlemeden sonra harita yalnızca görev amacıyla kullanılıyor.

Sinirimden cinayet işleyebilirim o derece sinirliyim. 3 saat bilgisayar mahkum oldum üstelik giremedim. İzinli olduğum günümü buna ayırmıştım

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

260 mı? 3 saat mi? Ben 5000 atlama yaptım, 1 haftamı gömdüm en son haritaya atlayabilmek için :D

Minerva bunu beğendi.
  14. Ben cinayet işleyebilirim diyorum, siz seri katil olmuşsunuzdur :D cidden konumdaki fikirde aklıma bugün geldi. En azından biri girdiğinde boşa çabalamamış oluruz. Biri girdi diyip bir sonraki gün denemeye devam ederiz. Ayrıca bu fikir yapılmayacak birşeyde değil

15. Tam olarak index nedir yani raporlarami ekleyeceksiniz

16. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzu Index'i bu bölümde açılmış konuların tamamının toplandığı bir konudur. Buradan daha önce açılmış konuları görerek destek olmak istediklerinizi daha rahat bulabilir ve açmak istediğiniz konu hakkında bir öneri daha önce yapılmışsa yeni konu açmak yerine öncekine destek verebilirsiniz.

Ayrıca Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda oyuncular tarafından destek gören güncel önerileri de raporlarımıza eklemekteyiz.

İyi forumlar.

47OkYaNuS47 bunu beğendi.
  17. 4 kişi grupça deniyoruz daha kaç 250 defa denememiz gerekiyor bilmiyorum. Gruptan birinin bile halen giremiyor olması düşündürücü.

Server tr3 gizli harita ile iligi problem olabilir veya birileri bug yaparak girdiğinden sayaç sıfırlanıyor ve girmek mümkün olmuyor. Yada oyunun kodlarından atlamada kaça gelindiğine bakabilen birileri varsa gizliye gidebilmek mümkün değil

Son düzenlenen: 21 Nisan 2019
  18. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bahsi geçen durumun olması mümkün değildir. Gizli haritaya atayabilmek sadece şans meselesi, ne yazik ki.

Lütfen böyle asılsız ittihamlar ile spekülasyon yaratmayınız.

İyi forumlar.

19. bildirim almak oraya girmeyi kolaylaştırmaz.bence zaman kaybından başka bir şeye sebep olmayacaktır.

20. 4 gün günde 10 saat denedim zahmetli bir iş motivasyon kırabilir ama ... yinede olumlu oy kullandım

Sayfayı Paylaş