Öneri Gizli Harita(cubikon mezarlığı)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YenilMezleR- tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oynadığınız sunucuda 4-5 Solucan deliği dahil Atlama CPU larınının her 250 inci kullanılışı hangi oyuncuya denk geliyorsa o oyuncunun Süpriz ??? (Bonus) Haritasına düşme ihtimali doğar.Ancak bu ihtimaldır ve her 250 inci atlayışa denk gelen mutlaka bu haritaya düşecek anlamına gelmemektedir...
    Gizli haritaya girmek çok zor;
    Ben cubikon mezarlığına girmek için 249 kere atlama kullanmışım diyelim başkası tek(1) atlama yaparak benim emeğimi almış oluyor.
    Önerim:Bu kapı sunucu genelinde değilde kullanıcının atlama sayısına bakılarak gizli haritaya düşmesi daha adil olur.
    Başka önerim ise oyuncuları bu gizli haritaya yönlendirecek özel görev kartlarının gelmesidir...

Keyifli Forumlar​

2. He oldu o zaman biz 7/24 kez atlayip sayalim ve her 249.da bekleyelim. Klancak girelim ayni anda. Her seyi keselim ucb 100 u milyonlara cikartalim.

Ha eger sen simdi herkes tek basina fusecek bu haritaya dersen eger, o da kotu. Ben mesela full lf4 degil de yari lf4 denilebilir biri olarak orada sansimin cok oldugunu dusunmuyorum. Ama ben 7/24 atlarim ordan ve 8-9 kutu alip -daha fazlasini almaya calisip- olurum. Her oldugumde tekrar girerim. Bir gunde ucb 100 iki milyon sayisina ulasir.

UCB-100 en degerli ve bulunmasi zor olan cephanelerden biri. Fikrin bana cok sacma geldi.

Ben direk fikrimi beyan edip olumsuz dusundugumu belirtiyorum maalesef.

Jesqoum bunu beğendi.
  3. Fikrimi belirttim destekleyip desteklememek tabi ki size kalmış.

4. oraya istersen 100 kişi yığ genede o yaratıkları kesemezsin :D :D

nedeni:

1) senin kadar hızlı yaratıklar var.

2) uber protegitler sürekli geliyor

3) protegitler 3 kat daha güçlü yani buda protogit başına 3k demek 100 x 3000 = 300.000 ki sürekli aynı rakamı sayıyorlar.

he ucb toplarsın ama birisi yaratıkları döndürür haritada...

5. Oraya istersen 100 kisi yig demissin. 100 Aegis yigalim full+full hadi gorelim kesemiyorlar mi :D

Ayrica 3 kat guclu oldugunda 3.000 ile degil 3 ile carpacaksin.

Ve de son soyledigine gelecek olursak, tamam o da olur. Biri dondurur yaratiklari digeri toplar, zaman gecince tam tersini uygularlar ve teker teker ucb 100 fullenir.

6. 3.000 vurus dikkat edersen :) dp yi saymadım bile.

Protolar 1 k vuruyor asagi yukarı 3 kat demek 3-4 k arası demek o yüzden 3.000 ile çarptım. Oraya 100 aegis yığsanda yinede kesilirler yağmur gibi ustune hucuma geciyorlar.

Ki orada ne kadar sure beklersen protolar o kadar da çoğalıyor.

Ama 100 aegis yığsan orası harbi çanakkale savaşına benzer :) Protolar elbet kazanan taraf olacak :)

Sana saniye başına 300.000 vuran bir yaratık düşün sende aegissin ne kadar dayanabileceksin ? Ki protolar hep artıyor sadece 100 proto icin konustum.

7. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

orası neresi uber protegit falan??

8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Şöyle söylemem gerekirse admin gemisiyle görüntü almak için girmiştim haritaya o gemiyle bile 4-5 dakika zor dayandım.

Ancak oraya bu şekilde girilmesi adil olmaz çünkü her yer kutu ve içlerinden x4 cephane çıkıyor.Bu şekilde şans eseri daha yararlı bence.

Ayrıca verdiğim konudaki resimleri incelerseniz durumun ciddiliğini anlayabilirsiniz :)

https://board-tr.darkorbit.com//threads/s-s-s-suepriz-harita.42580/

İyi forumlar

9. senberk99

senberk99 User

o zaman internete yaz kardesim supriz harita darkorit diye adam tek basina spectrunmla olmuyo

10. Konu kilitlenebilir

11. Merhaba ,

Konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.