Gizli Harita Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..ŁΘЯĐ.КĪŁŁЄЯ.. tarafından 6 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba herkese ıyı oyunlar gızlı harıta hakkında da bı onerıde bulunmak ıstıyorum 22 levele ulasan kısılere hak tanınmasını veya 22 level olunca o kapıya dırek gırebılmesını onerıyorum ve de ıcerıde kımse bırbırıne sıkmaması ıcın de onlemler alınmasını onerıyorum veya patlıyosak da kapıya gırme hakkımızın gıtmemesı talep edıyorum

2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde düzenlemenizi rica edeceğim. Aksi takdirde 24 saat sonra konunuzu kapatmak durumunda kalacağım.

İyi Forumlar.

3. merhaba konu nasıl açabilirim konu oluşturma yerini bulamıyorum yardımcı olur muunuz

4. .Sancak.

.Sancak. Guest

5. Mineral

Mineral User

Bizim başımız kel mi:D neden 22 level

6. Golden68

Golden68 User

Arkadaş darkorbit oynamaya gelmemiş belli :D

7. Mineral

Mineral User

Who is it:D Darkorbit bizim elimizde büyüdü:D

8. Golden68

Golden68 User

Konuyu açan arkadaş :D

9. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Konu açma bölümüyle ilgili yaşamış olduğunuz sorunu halledebildiniz mi?

İyi oyunlar dilerim.

10. hayır hala konu açamıyorum ikonu göremiyorum ne yazık ki

11. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Örnek verecek olursam forum anasayfasına girdiğinizde genel konularda yeni konu açmak isterseniz , Oyunla ilgili S.S.S başlığı altında ki ''Genel Konular'' bölümüne tıklamanız gereklidir. Sonrasında aşağıda bıraktığım örnek fotoğraftaki gibi sağ üst köşedeki ''Yeni Konu Aç'' butonuna tıklamanız gereklidir.

İyi oyunlar dilerim.

12. çok teşekkürler modum, bu yol ile bulabildim iyi günler dilerim

13. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Rica ederim :)

İyi oyunlar dilerim.

Merhaba,

Konu ile ilgili gerekli işlemler yapılmadığı için konuyu kilitleyip arşive taşıdım.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2021
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.