Gizli Harita Neden Kapandı?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ezineliYahya tarafından 12 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Neden olduğunu merak ettim. Görev yapacaktım.
   
  TheDarkMen_2 bunu beğendi.
 2. tilkel

  tilkel User

  aynen bende. ne kadar süre için kapalı olacak acaba ?
   
 3. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Öncelikle daha açıklayıcı olması için başlığınızı düzenledim

  Bu yapılan işlemin detayları ile ilgili herhangi bildirim gelmemiştir sadece kapatılacağı bildirilmiştir. İleriki günlerde açılma veya bir gelişme olursa bildirisi Forumdan yapılacaktır.

  Başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 4. .maxpayne

  .maxpayne User

  görevi olan ne yapacak
   
 5. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Değişiklik:
  Gizli (???) Harita geçici bir süreliğine erişilebilir olmayacak.

  Görevleri bir süre bekletmek durumundayız. :)

  İyi forumlar dilerim.
   
 6. karakule26

  karakule26 User

  Vallahi adminim tam 4 gün oldu gizliye atan yok paradox admin geldi bi attı kendini gizliye ohh mis gibi kasıyo bizde zar zor mu atlıyalım Allahın seversen yeter bu kadar görevi olan kolay yolun olsun ve görevi olmayanlar zar zor olsun milletimizi rezil etmiyelim ve rahatsız etmiyelim hepsi bu kadar ...:mad::mad::mad::mad:
   
 7. Değişiklik: Gizli (???) Harita geçici bir süreliğine erişilebilir olmayacak.
  12 haziran ...

  Oyun sorunlarının bazıları tamamen anlaşıldı ve bu sebepten saat 11 civarında gerçekleştirilecek güncelleme ile bazı düzeltmeler gerçekleştirilecektir.

  Ek olatak, Gizli (???) Harita tekrar aktifleştirilmiştir.

  3 temuuzda minerva boyle birşey paylaşmış ...
  uzun zamandır gizli haritaya kimse girememekte acaba bir hatamı mevcut ?
   
 8. ℓαηeт

  ℓαηeт User

  jackport ayni sekil olmusdu bir daha gelmedi uzerine bir bardak su icin
   
 9. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Bir yetkili görevini asla kendi çıkarları için kullanmaz. Kendisi Admin Hesabı olarak belirtilen hesaplarla oynamaktadır. Bu hesaplar sadece herhangi bir şeyi test etmek için girilmektedir, aksi durumu imkansızdır. Eğer kanıtınız varsa lütfen bizlerle paylaşın.

  Darkorbit Türkiye takımının herhangi bir üyesi fark etmeden aynı söylemde bir daha bulunursanız ceza ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bu söyleminizden dolayı sizi uyarıyorum.

  Bizlere bildirilen herhangi bir durum yoktur. Konu içerisinde Gerekli şekilde duyurusu yapılırdır.

  Böyle bir durum olacağını düşünmüyorum, Çünkü çok değerli 1 adet görev mevcut :)

  İyi Forumlar.
   
 10. karakule26

  karakule26 User

  Yaw 1 adet dedin 4 gün geçti hala gizliye atacak yok
  250 de geçti 350 oldu şuana kadar kimseyi atmadı bide beni atmadı

  böyle oyun olmaz milletlerinizi rezil edecek kanser edecek görevi olanlara kolay yolu olsun
  olmayanlar zar zor hepsi bu kadar 1 görev için 1 hafta değil 1 ay değil 6 ay diyelim girdi biz o kadar nasıl bekliyecek Allahın seversen
   
 11. TanrıEru

  TanrıEru Guest

  Haritanın aktif edildiğine dair bilgi yayınlandı disocord üzerinde yani harita aktif ve haritaya düşmek tamamen şans işi fazla takılmamak lazım sayılara
   

 12. Bunun sebebi ??? haritasına çeşitli klanlar gemilerini oraya buglar yardımıyla çekebiliyorlar hatta ve hatta oraya giren gemilerin kesilmemesi için haritada gezinmek için teamspeak sunucularında seslilerde haraç toplanmaktaydı. TR-3'de kapanan bir çok eski güçlü klan bunu yapıyordu. Adamlar haftalık , aylık haraç alıyorlardı yani ciddi ciddi haritada kesilmek istemiyorsanız adamlara 35 TL'den başlayan fiyatlarla IBAN'larına para yatırıyordunuz :D

  Tabii bundan dolayı yani bugculardan dolayı yine normal oyuncular oyunun bir güzelliği nadir olan ??? haritasından yararlanamamakta aynı Jackpot Arena olayı gibi oldu.

  Şu unity gelince zaten bir çok bug kalkacaktır diye tahmin ediyorum ama bakalım ne olacak.
   
 13. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Süpriz ??? Haritası nedir?

  Evrenin bir köşesine ışınlandığınızda Süpriz olarak gidilebilen özel bir haritadır.Bu haritaya gidebilmek ancak ve ancak Atlama CPU'ları ve 4-5 solucan deliğinden ışınlanma yoluyladır.Şans işidir ve bu haritayı gidebilen çok az üye vardır,yani supriz haritasına nadir düşülür.

  Süpriz haritasında ne vardır?

  Bu özel haritada gerçekten süprizler vardır.Bol miktarda bonus vardır.Bu bonusları toplamaya bakın çünkü her birinden 1000 adet Ucb-100 (x4) mermisi çıkar ve sürekli olarak Cubikon ile refakatçi gemileri uber protegitler gelmeye başlar.

  Süpriz ??? Haritası bazı detaylar;

  • Bu hariyata düştüğünüz an sürekli olarak Cubikon ve refakatçi gemileri Über Protegitler gelmeye başlar ve kısa sürede patlarsınız.
  • Kamufle olamazsınız,eğer kamufleniz varken bu haritaya düştüyseniz bu haritada kamufleniz açıktır.
  • İnsta kalkan açmanız ve/veya ema bombası atmanız hayatta kalma sürenizi biraz daha uzatacaktır.Ancak kaçınılmaz olarak patlarsınız.
  • Bonuslardan her birinden 1000 adet x4 Ucb-100 mermilerini çıkar ve gemin uber protegitlerce öldürülmeden önce toplayabildiğin kadar mermi toplarsınız Dikkat belirli bir sınır sonra X1 cephanesi vermektedir.

  Nasıl gidilir?

  Oynadığınız sunucuda 4-5 Solucan deliği dahil Atlama CPU larınının her 250 inci kullanılışı hangi oyuncuya denk geliyorsa o oyuncunun Süpriz ??? (Bonus) Haritasına düşme ihtimali doğar.Ancak bu ihtimaldır ve her 250 inci atlayışa denk gelen mutlaka bu haritaya düşecek anlamına gelmemektedir...

  [​IMG]

  Bahsettiğiniz durum 2017-2018 yıllarında meşhur olan bir durumdur. Lakin Gerekli raporlamalar sonucunda ilgili buglar kapatılmıştır.

  İyi Forumlar.
   
 14. NoName45_

  NoName45_ User

  Öncelikle paylaştığınız bilgiler için teşekkürler modum. Bende dün 22 seviye oldum ve forumda gizli harita açık mı diye konu açmadan önce araştırma yapıyodum ve karşıma bu konu çıktı.

  Konuya bir arkadaşımız açıldığı hakkında mesaj yazmış, size böyle bir geri dönüş oldu mu teyit etmek istedim. Anlıyacağınız üzere eğer gizli harita kapalıysa zamanımı boşuna harcamak istemem :)
   
 15. harita açıktır ben canım sıkıldıkça girip çıkıyorum haa şimdi kafam bozuldu bakalım girebilecekmiyim.
   
  Titan. bunu beğendi.
 16. sscglory

  sscglory User

  girebildin mi bari :D
   
 17. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Tabi ki de gizli harita şu anda aktif şekilde devam etmekte.

  :eek::eek::eek:

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş