Duyuru Gizli harita rahatiz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 13 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

Evet ocellikle tekrar denek lazim. Cezasi var ama nasil ceza bilmiyorum soylemiyorlar yada soylemisler biz bulamiyoz bende sunu diyom typon korkmus sanirim bu mesaji cevaplamayacak kaxar o kadar yazdim gormediler yani sunu demek istiyorum adami kesende keail nde ne cezasi cezasi vardir

2. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Kendi kafanıza göre birşeyler uydurup buradan diğer oyunculara bunları gerçekmiş gibi lanse etmeyin. Bu ilk ve son uyarımdır.
    Bu konu ile ilgili yaptırımlar tarafımdan defalarca açıklanmış olup ne benim tarafımdan ne de KUZEY tarafından tp şp kesintisi gibi bir söylem verilmedi.

İnsanlara kendinizce birşeyler söyleyip buna yine kendiniz inanıp sanki burada biz söylemişizcesine deklare etmek....
    Devamında kuralları uygulayacağımdan emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak böyle birşeyi nereden duydunuz bilmiyorum ama gerçek olmayan şeylerle forumu boş yere meşgul etmeyin. Yaptırımlar ile ilgili bir değişiklik olursa bu bizzat bizim tarafımızdan duyurulur.

--Konu kilit--

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.