Öneri Gizli Harita(Secret Map)Güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 26 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Atlama Sayısında Güncelleme Olsun mu?

1. Evet

80,8%
  2. Hayır

19,2%
  1. Bildiğiniz gibi uzun süre önce yapılan değişiklik ile gizli haritadaki avantaj kutularından elde edilen UCB-100 lazer cephanesi sınırlandırıldı. Sebebi haritanın bazı oyuncular tarafından bug ile suistimal edilerek (Hangar binası bırakma ve içeriye giren oyuncuları imha etmek) belli oyuncu grubu, klanın kullanımında kalmasından ötürü bu şekilde değişiklik yapıldı.

Yapılan değişiklik iyi oldu ancak haritanın hiç bir esprisi kalmadı.

Avantaj kutuları topladıkça UCB-100 cephanesi kademe kademe azalarak en sonunda x1 cephanesi vermeye başlıyor.

Gizli harita UCB-100 toplamak ve Uberprotegit görevini yapabilmek için kullanılıyor. Artık UCB'de sınırlandırıldığına göre haritaya girişlerin kolaylaştırılması gerektiğini düşünüyorum.

Atlama Cpu ve 4-5 solucan deliğiyle her 250. atlamada 1 defa giriş sağlanan gizli haritanın atlama sayısının yarı yarıya düşmesini hatta 100'e indirilirse gerçekten iyi olacağını düşünüyorum.

Son düzenlenen: 26 Eylül 2020
  2. içeri giriş dediğin kadar kolaylaştırılırsa, farklı amaçlar doğrultusunda suistimal edilebilir diye düşünüyorum. Onun yerine haritaya bir güncelleme gelebilir

3. bekçi27

bekçi27 User

kesinlikle katılıyorum sana görevi yapamıyoruz bu yüzden haritaya giriş çok zor 2 gün denedim giremedim bu konuda biraz düzenleme yapılması gerekiyor

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Gerçekten hoşuma giden birkaç konulardan beri, konunuz şu anda indeks bölümünde :) Ayrıca gerekli oy gelirse(ki gelsin yani Gizli harita savaşları hayali bile güzel) seve seve raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş