Duyuru Gizli harita

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 4 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

oncellıkle bu gızlı harıta hangar kmalktı deıelr adm 1 saatde1 hangar bıkraıoyr ıstedıgıı gıbı gırıyor ve sız buna gormezlıkten gelıyonuz yok fotymıs ssymıs alsak bıle bu artık hagnarar devam edıyor ve dogduyu yerden gıdıyor onellıkle denız seslenıyom ya duzgun yapın yada bu ıssı bırakın beceremıyorunuz ıllahı bana agır konsuturcaksınız duzgun yapın su harıtayaı yada kapatın yeter yav 8saat denıyom gıremedı adam salam yazdı anıjnda gırdı hangar acmıs megerse tr5 servere gırın ne demek ıstegımı anlıcaksınız tamam koaly gelsın sımdıden nasıl gelcekse

2. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Sizler haritayı bizim açıp kapattığımızı falan mı sanıyorsunuz bilmiyorum ama böyle birşey yok.

Hangar bırakan oyuncular şikayet edildiğinde zaten inceleme yapılıyor.

Bizlerin o harita üzerinde teknik bir işlem yapma gibi bir imkanımız yok.

Dediğim gibi şikayet edin. Gerekli incelemeler yapılacaktır.

3. 2 günde 500 atlamay yaptım ama tık yok

4. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu şans olayına bağlı birşey.

Ben kaç senedir oynuyorum 1 kere girdim oda şans eseri x-1 haritasına gidecekken tek atlamada gitti.

Ondan sonra kaç kere denedim giremedim.

Sabırla denemeye devam ediniz.

İyi forumlar..

DraydiBoy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.