gizli harita

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 24 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar bu son 2 gun içinde tr2 tr3te olupta gizliye girebilen oldumu gerçekten şüphelenmeye başladım acaba jp01 cpusu oraya atmıyor mu diye 2 gundur 10 saattir deniyorum belki daha fazla boosterlarım bittti gitti 3-1 3-2 yolu bitmek bilmedi arkadaş belkide 500 600 kere atladım orayı ama yok yani baska deneyenlere denk geldim onlarda aynı şeyden şikayetçiler adminler eğer şans işi diyecekseniz lütfen cevap vemeyiniz sorumun tr2 tr3 2 gün içerisnde erişim sağlayabilen var mı kısmına cevap verilirse memnun oldurum

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tamamen şans işidir. 1., 3., 10., 500.,1000., 2000., 4000. denemede girdiğim oldu gizli haritaya:)

Denemey devam edin günlerimi sarf ettiiğim oldu, lakin sonunda hep değdi. Bol şans:)

İyi forumlar.

3. peki modum teşekkürler ancak yakın zamanda atladınız mı acaba merak ettim bi sıkıntı mı var baya insanlarlada konustum denıyolar atlayamıyorlar

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

En son 2 ay önce atlayabilmişdim haritaya. Yinede denemeye devam edin, mutlaka atlayabileceksinizdir. Bol şans.

İyi forumlar.

5. an itibari ile 1300. atlama ve hala boş :( arka arkaya 400 kere atladım geçen gün yine ulaşamadım zaten denedim mi aralksız uzun süreli deniyorum oyuna giridgimde tek işim bu oldy artık bakalım kim bilir ne zaman girebileceğiz ya da girebilecek miyiz

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Cevap evet, girebileceksiz. Ama sistem oyun içinde bir kişinin 250. atlayışı olarak haritaya atmamaktadır, bütün oyuncular bu atlayış sayısının içine dahildir. Bu yüzden biraz geç atlayabilirsiniz ama erken de atlayabilirsiniz. Yukarıda mod arkadaşımın söylediği gibi tamamen şans işidir.

İyi forumlar.

7. ben şuana kadar hiç giremedim sanrım cidden şansızım :D ama bir gün üşenmeden sonuna kadar deneyeceğim

8. Ben hayatımda ilk defa girdim oda 4-5 te düşmandan kaçıyorum çarkla aradan bir kaç saniye geçti ve son anda refleks ile atlama cpu-2 ye bastım bi anda ??? haritasına girdim uber protegitle bir admin gemisi belirdi bi anda :D kaçayım tamir olayım derken tabi ??? haritasının gizli harita olduğunu bilmiyordum o zamanlar . Her neyse dedim sevindim yeni harita bide admini gördüm baya sevindim dedim herhalde yardım edecek grup atayım dedim yanlış hatırlamıyorsam KUZEY admindi attım derken adam bi x4 rsb ile kesti beni :D :D ahahahah hiç unutmam o günü baya kalbim kırılmıştı ama o gün :D dediğim gibi gizliye girecekseniz dua edin girin :D npc ayrı bi yana admin gemisi ayrı bir yana :D

9. umutbaba

umutbaba User

hiç girmediysem 4 5 defa girdim haritaya .. önceden beyaz kasmak için idealdi ama geçen ay girdim sadece görev yap çık haritası olmuş içinde beyaz 60 70bin topluyabiliyosun sonra x1 cephane vermeye başlıyo . deneyen arkadaşlar eğer sinek gemisiyle deneme yapıosanız vaz geçin kamufle olmanın bir avantajı kalmadı o haritada . sadece görev için girioz diyosanız ageis yada hamerclaw görev bitir çık hiç oyalanmayın derim .

NOT: kapıya girmeden önce ünvan görünümünüz boş olsun ve sadece kalpde deneyin droid düzenini içeri girince değiştirirsiniz..

10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sırf merak ettiğim için dün ve bugün belirli aralıklarla denedim ve sonunda atlayabildim gizli haritaya :) Umarım benden daha şanslı olup çok daha erken girebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. ah adminim öyle işiniz yoksa göreviniz yoksa verir siz isterseniz göreviniz varsa atmaz murphy kanunlarını bilirsiniz

vallahi ben deniyorum ama nafile bende hiç giremedim oraya

12. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Size katılıyorum :) Şans olayı çözülemedi daha

İyi forumlar

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  13. 1550 still counting :( devam edecek gibi
    bu arada modum denediğiniz bi saat aralıgı var mı acaba

14. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yok özellikle şu saatte deneyeyim dediğim hiç olmadı, sıkıcı bir iş olduğu için kendimi en hazır hissettiğimde yapmaya başlıyorum. Yine de saat vermem gerekirse denemeye 14:09'da başlamışım ve 17:28'de içeri girmişim . Fakat de saat ile ilgili özel bir durumun olmayacağını belirtmek isterim, daha önce bir çok başarısız denemem varken dün tekrar denedim ve girebildim, sizlerde yılmadan denerseniz gireceğinizi göreceksiniz.

İyi forumlar.

15. HSWCloud

HSWCloud User

Son zamanlarda girebilen oldu mu ?

şu haritayı tekrar kontrol edebilir misiniz ? kapanmış olabilir..

bin defa denedim nafile

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ocak 2019
  16. uzayl80

uzayl80 User

kapı acık gözüküyo fakat sistem adam seciyo devam devam yılmak yok kapıda insafa gelip elinde sonunda acılcak sana merak etme pes etme derim

HSWCloud bunu beğendi.
  17. HSWCloud

HSWCloud User

en az 2 bin defa atladım.. neden giremedim acaba ?

18. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Haritada her hangi bir problem söz konusu değildir, lütfen denemeye devam ediniz.

İyi forumlar.

HSWCloud bunu beğendi.
  19. HSWCloud

HSWCloud User

Bugün girdim çok şükür :)
    çok uğraştım ve girdim haritaya

20. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Girmiş olduğunuza sevindim, gizli haritaya girmenin yolu sıkılmadan denemekten geçmektedir :)

İyi forumlar.

HSWCloud bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.