gizli harita

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 24 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar kapıya uzun uğraşlar sonucu girdim ve size de kısaca bilgi sunmak istedim
    - denemelerinizi jump cpu1 sureklı x-1 x-2 arasında giderek hızlıca yapabilrsnz yaklasık 1 dakıkada bir kere atlayabiliyorsunuz tam verimle 60 atlama 60 dakika suruyor ben gunlerimi verdim simdiden kolay gelsin ayrıca gemi olarak ben sarı vega kullandım hem şimşek hem emam vardı double protection anlıycağınız

-içeri girdiğinizde gemi olarak dedğim gibi sinek yada sarı vega olabilir ya da cyborg o kadar farketmez önemli olan hemen haritanın ortasından uzaklasın diyelim ortada spawnlandınız hemen yukarı dogru cıkın radyassyona girip köşelere dogru so hız kaçın istersenız şimşek basabilrsnz etrafınızdakilerden kurtuldugunuzda hemen açın peti seçin uber protegit başlayın

-SAKIN F5 atmayın SAKIN sizi x-1 haritanıza geri gönderiyor

- görev haricinde girmenizi önermiyorum zaten 1000 ucb baslıyor herseferinde azalarak gidiyor kutulardan düşen ucb-100ler

-----önemli not arkadaşlar npc keserken sürekli etrafa bifenon düşüyor onları alın onlarda ucb 100 veriyor :D hemde 1000 den baslıyor onlarda yani o boxlar ve bifenonlar ayrı şekilde düşüyor ve 2 side 1000den geri sayarak ayrı ayrı azlıyor ancak şöyle bir durum var bir kutudan lcb cıkmaya başlarsa diğerinden de geriye ne kadar kaldığının önemi yok lcb 10 cıkmaya başlıyor yani normal boxları topladın bitti bifenonlar daha 500 verıyo dıyelım tık onlarda artık lcb vermeye başlıyor arkadaslar haberiniz olsun
    -gizli haritada 4 çeşit npc var;
    saboteur (uber protegit gibi gorunuyor ancak davranıslarından belli oluyor verdiği tp üri vs ve yavaşlatma atması yuzunden ayrıca göreve yazmıyor haberiniz olsun ),
    protegit ve cubikon ( bir cubikona sıkarsanız proetgit atıyor yine normal cubiler gibi ancak burda dikkat etmeniz gerekn şey cubikonları kesince herhangi bir göreve saymıyor, ayrıca arkadaşlar cubikonları kesmesi zor canları ve kalkanları çok 2 katı gucunde patlaması uzun suruyor normal cubi gibi değil zaten dediğim gibi görevede yazmıyor) kesmeye uğrasmanıza gerek yok yani normal mapte uber talon kessenız aynı şey
    uber protegit, görevimiz olan şeyler bunlar hemen davranıslarından ayırt edılıyor zaten sureklı hareket halindeler ve menzılleri yuksek

görev bittikten sonra beyazlarıda toplayıp patlyın hatta fantezi yapabilrsnz benim gibi :D ben haritanın ortasına gittim hepsini peşime taktım dolandırdım etrafta, cubikonlar dedğim gibi normaldekinden zor patlıyor ve göreve yazmıyor
    şimdiden kolay gelsin

03.01.2019 - 18:00[​IMG]Alınan nesne: Cephane - UCB-100 (350.000)
    03.01.2019 - 18:00[​IMG]Alınan nesne: Cephane - RSB-75 (75.000)
    03.01.2019 - 18:00[​IMG]Elde edilen başarı: Uber Ölümcül
    03.01.2019 - 18:00[​IMG]Görevi "Sınırsız Uber" başarıyla tamaladın!
    03.01.2019 - 17:59[​IMG]Galaksi kapıları için ekstra enerji aldın (10.000)

Son düzenlenen: 5 Nisan 2019
    *DELİBEDRİ*, Manitu ve .Paradoks. bunu beğendi.
  2. selam modlarım konu kapatılabilir ancak en son bilgi mesajım aslında ayrı bir konuya çevrilerek yeni başlayanlara yada ihtiyaç duyan kişilerin ulaşabileceği bir yere çevrilirse sanki yardımcı olabilir

3. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederim. Mesajın detayları incelenip başka bir konu haline getirmek için çalışma yürütebiliriz.

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.