Gizli Harita ???

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve KARBONAT50 tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gizli Haritaya Giriş için Kişiye Özel 3 Hak Olsun mu?

1. Olmalı Evet

85,4%
  2. Hayır gerek yok

14,6%
  1. KARBONAT50

KARBONAT50 User

Gizli harıtaya görevı yapabılmek ıcın herkezın kendıne ozgu 3 defa gırıs hakkı olmasını ıstıyorum.

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Fikrinizi beğendim. Eğer oyunculardan destek alırsanız bunu merkeze ileteceğim.

İyi forumlar

3. KARBONAT50

KARBONAT50 User

MODUM suan 11 de 11 olumlu cevap kac olması lazım ıletılmesı ıcın

4. UCB bakımından harita ilgi cekiyordu. Bu sömürünün önüne geçmek için kutu icerikleri topladıkça azalıyor en sonunda x1 cephanesi veriyor.

Hal böyleyken haritanın pek anlam ifade etmiyor. uberprotegit görevi haricinde kullanan kalmadı. Bundan sebep haritaya girişler kolaylaştırılmalı. 250 de herhangi biri giriyor. Bu minimum 50 ila 100 atlamaya düşürülebilir.

Hak konusunda da oyum olumlu ama yinede en iyi çözümünda atlama sayısında kolaylaştırmaya gidilmesi

5. KARBONAT50

KARBONAT50 User

oda mantıklı tabı. ama ben sadece gorev ıcın 3 hak olsa mıllet gorevı bıtırır dıye.

6. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bizler bunu değerlendirip merkeze ileteceğiz. Kesin bir oran veremeyeceğim. Ancak sizin için bunu raporlarıma ekledim merkeze iletilecektir.

İyi forumlar

7. adalı17

adalı17 User

admınım su gızlı olayında sadece gorev ıcın atlayıs yapıyoruz ama olmuyor daha bı kolaylaştırmalı olsa mantıklı olmazmı acaba ?

8. uzayl80

uzayl80 User

bende olumsuz vereyim bari herkes olumlu yazmış belki faydası olur :D gerk yok zaten 200 de 1 sefer anca girebiliyon zaten al görevi dursun kenarda girdiğin zman yaparsın

9. O haritada ellerin cebinde gezemiyon maalesef. Güclendiricisiz beslemesiz denk gelse sayborg olsan bile gorevi bitirmek neredeyse imkansiz olur.

10. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Kolay görevlerin olmasından yana değilim zor olsun ki görev olsun :)

İyi forumlar

11. yeterki haritaya girelim görevi yapmak 22 level biri için gerçekten çok kolay.artık haritaya düştüğünüzde genelde köşelerde doğuyorsunuz ne syborga ne güçlendiriciye nede beslemeye ihtiyaç yok .yeterki içeride başka bir gemi varsa size sıkmasın yoksa görevi yapmak kolay

12. 25 levelim uber protegit görevim duruyor ve o haritaya 11 yıldır hiç giremedim, var olduğunu biliyorum ama benim için o harita bir şehir efsanesi gibi, grupla beraber defalarca kaçkere denedim, kaç atlama cpu harcadım haddi hesabı yok.

13. anlamadım gizli haritada aynı anda 2 gemi olabiliyor mu ?

14. sizden önce girmiş ve hala orada dolasıyor olabilir evet

15. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Umarım bir gün siz de girebilirsiniz. :)

Evet. Harita kişiye özel değildir. Birden fazla oyuncu bulunabilir.

İyi forumlar.

16. Gizli haritadan ziyade bu haritadaki Görev NPC'lerini barındıran farklı bir harita olmalı ve standart haritalarda hangi kutular çıkıyorsa bu haritada da bunlar çıkmalı ayrıca haritaya sadece görevle girilebilmeli görevin yoksa o haritanın atlama portalı gözükmemeli.

17. Viraaa

Viraaa User

tabiki sayi onemli degil.30 kisi bile olabilir.cunku o harita kisiye ozel degil...

18. vay canına bunu bilmiyordum saolun

19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

2 mi? Ben 10'dan fazla kişi ile savaştığımı biliyorum orda :D

20. Bu gizli harita fikri sanırım gizli kaldı :) konuyu güncellemek lazım.

Sayfayı Paylaş