Gizli Harita

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Wait•For•Master tarafından 14 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Öneri Mantıklı mı?

1. Evet

95,6%
  2. Hayır

4,4%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Merhaba forum kullanıcıları;
    Biliyorsunuz görevler arasında 250 Uber Protegit görevi bulunmakta ve bu görevi yapmak için gizli haritaya girmek gerekiyor fakat bir türlü girmesi imkansız hal alıyor.Görevi alan arkadaşlar böyle bir görevi yapma umuduyla deniyor ama kimse giremiyor ya da çok zor giriyor.
    Teklifim şu;
    Görevi alan herkes için bu haritaya girmek zahmet olmaktan çıkarılsın.Mesela 250 atlayış değilde 125 atlayışa düşürülebilir.
    UCB bakımından harita ilgi cekiyordu Önceden.Bunun önüne geçmek için kutu icerikleri topladıkça azalıyor en sonunda x1 cephanesi veriyor.
    Hal böyleyken haritanın pek anlam ifade etmiyor. uberprotegit görevi haricinde kullanan kalmadı. Bundan sebep haritaya girişler kolaylaştırılmalı. 250 de herhangi biri giriyor. Bu minimum 50 ila 100 atlamaya düşürülebilir.

İyi Günler.

Son düzenlenen: 14 Mart 2019
    muh722 ve Timur bunu beğendi.
  2. 125 atlayışta ne arkadaş, görevi alan direk girebilmeli o haritaya, ben şuan 25 levelim ve o görevi halaa yapamadım, nedeni 2-3 saat denediğim oluyor ve giremiyorum, görev var harita yok, oldukça saçma bi durum, bence görevi alınca direk gizli haritaya atmalı.

fuyyus__1907 ve Wait•For•Master bunu beğendi.
  3. Katılıyorum.Yani Sadece Bir Örnek verdim.Madem Atmıyor Haritaya Bu Oyun Ozaman Görev Niye Var? Uber Protegit Görevi Neden var?

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :)

İyi forumlar.

Wait•For•Master bunu beğendi.
  5. Ben teşekkür ederim.Aslında konusunu açtığım yazı herkesin yararına olacak bir şey şüphesiz.Kim 250 uber protegit görevini hemen yapmak istemez ki ? Fakat bazı çelişen yerler var.Mesela ??? haritasının son güncellenmesine bağlı olarak gelişen x1 olayı kuşkusuz oyuncu dengesi amaçlı idi.Ve bu x1 cephanesi olayı x4ün yeterli sayıda toplanması veya harita kutu kontenjanını doldurmasıyla alakalı bir durum diye tahmin ediyorum.Kimse sonunda x1 cephanesi alacağı bir kapıya girmez diye düşünüyorum.Bu yüzden bu boşluktan faydalanarak ve görevin zorluk derecesini azaltılması sağlanılarak mutlu bir sona ulaşılabilir.

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Aslına bakarsanız görevin verdiği ödüle bakarsanız çok kolay olması beklenemez çünkü ödüller şu şekildedir;
    Böylesi ödüller varken harita için hadi hemen girin denmesi beklenmemelidir fakat bir güncelleme yapılabilir belki. Konu yeterli desteği alırsa bizler de elimizden geldiğince destek oluruz elbette.

İyi forumlar.

muh722 ve Wait•For•Master bunu beğendi.
  7. Sayın Manitu;
    Bu konu aslında bahsedildiğinden fazladır.
    Ortada bir dengesizlik söz konusu ve imkanın olmayışı veyahut kişinin özel hayatına bağlı olarak oyuna okadarda vakit harcanmayabilir.Gizli Harita dediğimiz konu üzerinde yogunlaşılması gereken bir şey.Çünkü oyunu oynayan kitleler çok farklı ve kimi öğrenci kimi iş hayatında saat 5 den sonra ancak 2 Saat vakit ayırabiliyor olabilir.Fakat Gizli Harita Saatlerce Giremediğimiz Bir Yer.Degisikligi Ve Güncellemenin bu noktada yogunlaşılması gerektigini düşünüyorum.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 15 Mart 2019
    muh722 bunu beğendi.
  8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Kusura bakmayın geç cevap vermiş bulundum, evet çok fazla zaman ayıramayabiliyoruz belki fakat sonuç itibariyle bu görev bir zincir görevin parçası değil. Dolayısıyla yapılmadığı taktirde ilerleyememe yada büyük bir kayıp söz konusu olmayacaktır, sonuçta 22.seviye görevlerinin hepsi zorlayıcıdır ve bu da onlarda yalnızca biridir. Başta da dediğim gibi konu yeterli desteği aldığı sürece bizler bu fikrinizi merkez ekibe ileteceğiz, fakat yine de uygulanıp uygulanmayacağı onlar tarafından kararlaştırılacaktır.

İyi forumlar.

muh722 ve Wait•For•Master bunu beğendi.
  9. Büyük kayıp söz konusu olmaz ama oyuncu oynadığı vakitlerde zevk almak ister...Teşekkür ederim cevabınız için.

İyi Günler,İyi Forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  10. Viraaa

Viraaa User

gizli haritanın artık bi onemi kalmadi.su istimal ettiler hep.bence 1000 atlayista 1i dusmeli o haritaya.gorevi yapma kardesim sende alla alla.adi ustunde gizli harita.zamaninda talan etmeseydiniz haritayi.

11. bu gizli haritaya ben neden giremiyorum.defalarca görevi alıp iptal ettim.ne şansından bahsediyorsunuz anlamıyorum.atlıyanlar defalarca atlıyor.taktikti torpildi herneyse. görev yapacam atlıyamıyorum.neymiş bisürü atlama cpu bitirmeliymişim.kandırmayın milleti kardeşim.madem eskisi gibi ödülüde yok bırakın biraz uğraşan girsin görevini yapsın.saçmalamayın artık lütfen

12. dostum tamamen şans :D bende ilk basta sen gibi düşünüyordum ancak gercektende öyle olduğunu gördüm, bir arkadsım x-8den x-1 e kapı yapmak içn cpuya bastı oraya attı, maleefki görevi o an almamıs oldugu için yapamadı patladı daha sonra 1 haftaa kadar sonra ben bi deneyeyım dedi ve 1 cpu kullandı 9 kere atladı :D 9.da haritaya girdi , ama mhtemeln o 2 seferdede 250 şerkere deneyen kim bilir kaç insan vardı, ben ise tam 1 hafta gunde 5 saatten fazla denedm sadece girip onu deneyıp cıkıyordm öyle diyeyim en sonunda girdim, ben zaten genel olarak şanssız birisiyimdir, o görevin verdiği ödülde innaılmaz çok 350 k x4 75 k rsb 10 kgg orada görevi yapmak bebek işi zaten muhabbet oraya girebilmekte

13. Bugün yine denemelere başladım, yaklaşık 50 atlayıştan sonra gemi bugta kaldı. Atladığım harita açılmıyor. Gemi öylece portalda kaldı. Anasayfadan bakıyorum gemi atlamış görünüyor. Ama gemide hiçbir hareket yok. Çıkış falan da alamıyorum.
    Supporta yazdım bekliyorum. Tabi o arada da desteklerin süresi azalmaya devam ediyor :mad::mad:

14. o sıkıntı var bende kalıyorum o şekilde bugta dostum patla yada uzun atlama cpusu kullan uzak bir haritaya atla düzeliyor oyundan cıkısta atamıyorsun birde suan yeni sıkıntı cıktı hangar arkasayfadan değiştrnce iç sunucu hatası diye bi hta veriyor

15. Valla hergün yeni bir sıkıntı çıkıyor, ne zaman düzelecek bu sorunlar :/

16. Bence 5 seneyi geçmişse benim gibi ve daha haritaya girememişseniz, yada 3000 atlama yapmış ve gene girememişseniz, artık bu görevi olanı sistem o haritaya atmalı, bukadarıda oyundan soğutuyor, sabahtan akşama denediğim oldu gene atlayamadım, bu konuda bir düzenleme şart.

Barida bunu beğendi.
  17. burada yapılacak bir görev mevcut ise denetim kulesinden görevi aldığımız gibi belirlenecek bir mapta gizli haritaya giriş portu aktif olmalı ve görev bitince port kapanmalı.en adil çözüm budur.forum ortamında da sürekli aynı konunun açılmasının moderatörlere dert yanmanın önüne geçilmiş olur.kullanıcılarda daha sağlıklı kafa ile oyunlarına devam ederler.:)

18. görevi zorlaştıran gizli map girebilmek ...
    + ayrıca map artık orataya atmıyor surekli köşelere atıyor oyuncuları oyun aslında duyuru yapmadan kolaylık göstermiş

19. Aery

Aery Guest

Merhaba,

O zaman görevin zorluğunun bir anlamı kalmaz ki bir çok oyuncu bu görev için saatlerini hatta günlerini harcamışken sizce de bu durum biraz kolay olmaz mı önemli olan benim şahsi fikrimce görevlerin zorluğunun oyuncuyu oyundan koparmaması yoksa şöyle düşünelim diğer görevlerde çok hızlı bitti diyelim bütün hepsi oyunda yapacak bir şey kalır mı sizce yani tabi ki başka yaratıkları kesip oyuna devam edeceksiniz ama anlatmak istediğim tam olarak şu 22 levelde açılan bütün görevler oldukça zor ve oyuna oldukça heyecan katıyor yani en azından ben öyle düşünmekteyim ^^

İyi forumlar.

HSWCloud bunu beğendi.
  20. tmm

O zaman görevin zorluğunun bir anlamı kalmaz ki bir çok oyuncu bu görev için saatlerini hatta günlerini harcamışken sizce de bu durum biraz kolay olmaz mı
    sözünüze ilave olarak
    24 lwl im 25 olucam ama halen nekadar deneme yaptıysamda halen görevimi yapamadım.
    oyun çok güzel görevlerin zor olması makul derecede.eyvallah ama bu harita için zamanında birçok suistimal oldu peki bu adilmiydi ? tabikide değil o yüzden o şekilde yazmıştım çünkü bu konunun sonu yok.

darkorbit 1 şeyide kolay yapmış olsa ne kaybederki:)
    tşk ler

Sayfayı Paylaş