Gizli Harita

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yolcular49 tarafından 5 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yolcular49

yolcular49 User

3 gündür aralıksız gizliye atlamaya calısıyorum 200 taneden fazla x1 cpu bitirdim ama yok girilmiyor haritaya. madem böyle bir görev verdiniz şu gereksiz haritaya da girmeyi kolaylaştırın bu nedir ya. ben yüksek tansiyon hastası adamım su görevi gördükçe tansiyonum yükseliyor. hiç bir şeye etki edemiyorsunuz bari su gizli harita konusunda sürekli bir rapor yazında bize de bir faydanız dokunsun.

2. eray

eray User

O görev özelinde belki haritaya 3-4 seferlik giriş hakkı verilebilir. İçeride gemi vs. bırakılmama şartıyla tabi ki. Çünkü daha önce suistimal edilen bir konuydu. Ve yeni suistimal edilebilir.

3. Ben 15. denememde falan atlamıştım ama bilgisayar donduğu için patladım bir şey yapamadım bir dahada denemedim.

4. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Bu olayın tamamiyle şansa bağlı bir şekilde işlediğini eklemek isterim mesela şöyle izah edeyim.
    Siz atlama cpusunu kullanmaya başladınız fakat sizinle beraber bir kişi daha atlıyor sizin bulunduğunuz server içinde 250.oyuncu karşıdaki olursa o atlar.Bu açıdan biraz şanssız olduğunuzu gördüm.Fakat bu durumla ilgili size sadece Güncelleme ve Fikir havuzu kısmından konu açmanızı isteyeceğim bu sayede konunuz eğer ilgi görürse Index bölümüne ekleyip yardımcı olabilirim.

İyi forumlar

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

@Aery 'nin cevabına ek olarak belirtmiş olduğunuz durum ile ilgili daha önce açılmış olan öneri konusunu buradan inceleyebilirsiniz. Öneri hakkındaki fikirlerinizi ilgili konuda belirterek destek olabilir ve gerçekleşmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Konuyla ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
  6. yolcular49

yolcular49 User

konu kilit

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
Konu Durumu: