Destek Gizli Harita

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -Ehİa- tarafından 26 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Ehİa-

-Ehİa- User

Gemimde x4 lazerini kasmak istiyorum, gizli harita şu an devre dışı mı acaba herhangi bir bilgi mevcut mu bu konuda ?

Forum kurallarının dışına çıkarak bir konu açmış olsam bu süre içerisinde gereken ceza verilirdi bence :) Ama bakıyorum hala herhangi bir yanıt yok 3 saat boyunca...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2020
  2. StorMHawkS

StorMHawkS User

Sabah 6'da mükemmel zamanlama :) o haritaya girebilmek için x-4 'den x-1 atlama yapman gerek şansın varsa girer ama çok zor sinek gemisi olması gerekiyordu en son

-Ehİa- bunu beğendi.
  3. -Ehİa-

-Ehİa- User

Saat 6.30'dan belli x2 haritasından x1 e atlama yapıyorum ama henüz olmadı. Bu haritanın laglar dolayısıyla kapatıldığını düşünmeye başladım. İlk defa deniyorum çünkü :)

4. can656

can656 User

Bende saat 7 den beri deniyorum x2 den atlayarak ancak hala girebilmiş değilim :(

5. StorMHawkS

StorMHawkS User

Orası kapanmaz diye tahmin ediyorum lakin tüm sunucu içinde atlamanız gerek girebilme ihtimali çok düşük mesela düşünün sizin sıranız geldiğinde o anda başka birisi atlarsa o girmiş olacak :) kolay gelsin sizlere

6. Hiç sormayın ya bir de eskiden millet milyonlarca x 4 kastı şimdi biz şanssızlar :) 1 milyon x4 kassak yine iyi :) hatta millet hangar bırakıyordu

7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içerisinde alt alta yazmak yasaktır bu nedenle mesajlarınızı birleştirdim lütfen tekrarlamayınız.

Haksızlık yapıyorsunuz, bizlerde insanız yahu, uyumak bizimde hakkımız :D

Sorunuza gelecek olursak Gizli Haritanın herhangi bir şekilde kapanması söz konusu değildir. Şansa bağlı olarak sunucudaki her 250. atlayış başarılı olabiliyor, sanırım siz denk gelemediniz :(

Ayrıca Gizli Haritaya gelen bir güncelleme ile birlikte haritadan maksimum 100.000 UCB-100 lazeri toplayabilirsiniz(Günde), sınırı ulaştıktan sonraki bütün kutular size x1 lazeri verecektir.

İyi forumlar.

8. -Ehİa-

-Ehİa- User

Böyle diyorsunuz ama bazı yerlerde x4 sınırına ulaştıktan sonra, x3 - x2 - x1 şeklinde düştüğü söylenmekte. Bunun doğruluk payı nedir ?

Ayrıca bunu tam olarak anlayamadım, her 250. dediğiniz şey ; 3 kişi deniyor diyelim, her birinin atlayışı 250 atlayışa dahil ediliyor ve 250. atlayışı yapan kişi mi gizli haritaya gidiyor?
    Bu 250. atlayış her defasında başa sarıyor mu ?

9. abg kapıları dönmek daha fazla x4 cephanesi şeref tecrübe kasmanızı sağlar. gizli haritaya saatlerce uğraşmaktansa hafta sonra vip+indirim alabiliyorsanız abg kapılarını sınırsız bir şekilde yapabilirsiniz 200 bin uridium atın kenara cumartesi pazar aralıksız abg dönün 2m yakın bi x4 kasarsın sürekli oynarsan

10. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

100bin UCB-100 Lazer sınırına ulaştıktan sonra kesin olarak x-1 den başka bir cephane kazanamayacaksınız.

Her 250. atlayıştan sonra sayaç başa sarmaktadır. İlk olarak 250. atlayışa ulaşan kişi o an Gizli Haritaya ulaşma şansına hak kazanmaktadır. :)

İyi forumlar.

11. hangi cpuyu kullanarak atlamak gerekiyor ve tam olarak nerden atlamak lazım? en son oynadığım dönemde 4-5ten atlamak gerekiyodu.

12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Kırmızı ok ile gösterilen CPU lardan her hangi biriyle denemelerinizi yapabilirsiniz.
    Atlama CPU.png

Ayrıca dediğiniz gibi 4-5 haritasının ortasında bulunan gizli soluccan deliğide aynı işlevi gerçekleştirmektedir. :)

İyi forumlar.

13. teşekkürler themis modum :)

Luminous bunu beğendi.
  14. -Ehİa-

-Ehİa- User

Teşekkür ederim, konu kilitlenebilir.

Luminous bunu beğendi.
  15. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rica ederiz, konuyu talebiniz üzere kilitlemiş bulunuyorum.

İyiiii fooorumlaaaar.

-Ehİa- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.