Gizli harita

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve karakule26 tarafından 1 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. karakule26

karakule26 User

Merhaba arkadaşlar

Bayramınız Mübarek Kutlu Olsun

Öncelikle dün 22 lwl oldum ve gizli görevlerini aldım 250 de daha fazlada atlama yaptım atlamıyo ve kimsede gizli denemiyor çok kanser ediyor beni saat 14:00 başladım ve 20:50 de beridir atmadı böyle gizli olmaz insanları kanser ederler Ve görev alan hemen atsınlar görevi olmayanlar zar zor atsınlar böyle daha iyi olur insanları içi rahat olsun Gözünüzü seveyim Teknik ekip ve forum adminim ...

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Hayırlı bayramlar :) .

Gizli harita görevinin zor olduğunun bende farkındayım ki çook uzun bir süre boyunca bende denemiştim ve gizli harita kapalı olduğu zamanlarda bile denediğim olmuştu dönemsel olarak :D . Atlaması oldukça zor bir harita olduğu kesin ancak biraz uğraştırdıktan sonra ödülü kesinlikle tatmin edici. Süpriz Harita konusunu da Buraya eklemek isterim.

İyi Forumlar Dilerim.

3. 3 gun denedigim zamanalr oldu 1 saate girdiigm zamanlarda --- bence sabah reseten sonra 300-400 atlama denemek en iyisi

4. karakule26

karakule26 User

Sadece görevi olan atsın olmayanlar zar zor olsun milletin içi rahat olur o kadar

şunu bi kolaylaştır sana zahmet bayram bayram deli ettiniz beni

5. tryhardD

tryhardD User

girmesi biraz zor bir harita ama görev ödülü de çok yüksek. ama aslında bol boş vakti olan birinin uğraşabileceği bir iş değişiklik yapılması gerekli bence de.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bayram bayram delirmeye gerek yok :) . Sakin ve boş vaktiniz olduğu günlerinizde çift ekran yapıp yan ekranda filim izleyerek yapmanızı tavsiye edebilirim. Onun dışında şuan için planlanan bir güncelleme bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

7. karakule26

karakule26 User

Adminim sakinim şu görevi bitireyim bi Kappa kapısını dönecem ve 1m uride var onuda spartan yapacam ama maleseef yok bitmiyor gizlide atmıyo ve spartanda yapamıyorum

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bu süreçte oyuncuların gizli kapıyı denediğinden emin olup denemenizi tavsiye edebilir. Kişisel olarak şöyle bir görüşüm var; oyuncular denedikçe haritaya düşme ihtimali arttığını düşünüyorum. Şimdiden başarılar dilerim.

İyi Forumlar.