Gizli Harita

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SECURİTY[DIA] tarafından 3 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gizli harita aktif mi şuan? Tam 10 saattir durmaksızın deniyorum ama nafiile. Bu lanet haritaya neden girmiyor?

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eğer kapatılırsa ( Kalıcı veya geçici ) forumda duyurusu yapılır. Kalıcı olarak veya geçici olarak kapatıldığı hakkında bilgi verilir.

Harita aktif fakat işte bazı oyuncular daha kısa zamanda girebilirken bazıları uzun süre sonra girebiliyor veya giremiyor. Hatta bazı oyuncular Gizli Haritaya girmek için olmasa bile atlama yaptığında ummadığı anda Gizli Haritaya düşebiliyor. Denk gelmesi gerekiyor. :)

3. selamun aleyküm sabaha kadar 5 saat uğraştım ama giremedik yine haritaya uber görevi iiçin başka yollarda bulunması lazım

4. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Gizli haritaya girebilmek tamamiyle şans işi. Her 250 atlayışta bir (tüm oyuncuların atlayışları) girme şansınız bulunuyor. Ancak bu her 250. atlayışın kapıya girme olanağı oluşturacağı anlamına da gelmiyor.

Şimdilik başka bir metodu bulunmuyor ne yazık ki :(

İyi forumlar :)

fuyyus__1907 ve .Hakan. bunu beğendi.
  5. smoonrise

smoonrise User

Geçmiş zamandan aklımda kalan tecrübelerimi yazayım belki faydası olur ;

Geçmiş zamanda sürekli o kapıya girip gezinen birine olarak bazı ince taktikleri uygulamanda fayda var , öncelikle oyunda aktif iken reset gelirse hemen hazırlığını yap reset sonrası seri bir şekilde dene , en az 5 kişiden oluşan bir arkadaş grubu ile sıralı halde deneyin , X-2 haritalarında portalların çaprazı yerine daha çok yatay yönde sağa/sola yukarı/aşağıya doğru deneyin , birçok gemi ile denedim atlayışı ve bazı hesaplarda bazı gemiler cpu kullanımında anlık bir donma kasma işlemini çok fazla yaşıyor o tür hesaplar ve gemilerde atlayış zor oluyor , bunlara dikkat edip şansı biraz daha arttırabilirsin.

fuyyus__1907 ve SELGAE bunu beğendi.
  6. görev var görev yapılacak yere girmek şans işi:(
    şansın yoksa görev falan yok
    ozaman o görev olmamalı.r-zone haritaları gibi.
    günlük çıkan görevleri var normal görevleri var ama harita yok?
    çok anlamsız.
    kapı yoksa görevleri kaldırın diye yazmıştım bir yerde.rzone görevleri zannediyorum bir günlüğüne görevlerden kayboldu sonra yine göründü.demekki iptal olmamış.
    mantıksız yani

fuyyus__1907 bunu beğendi.
  7. SELGAE

SELGAE Guest

Gerekli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

Şansınız bol olsun :)

İyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.