Gizli Haritaya Cpu Gelmeli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MìЯÀ£À¥.. tarafından 11 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

birleştire gizli harita cpu su gelsinmi

1. evet

76,9%
  2. hayır

23,1%
  3. sebep

oy sayısı 0
    0,0%
  4. neden hayır?

oy sayısı 0
    0,0%
  5. neden evet?

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. acaba diyorum bu uber protegit görevini yapabilmek için birleştirden izli harita için bir cpu gelsinmi aylardır gizliye girmeye çalışıyorum yüzlerce atlama cpusu kullanıyoruz ama haritaya girilmşiyor biz bu görevi nasıl yapıcaz

hadi ama arkadaşlar bu yararlı bir anket desteklerinizi bekliyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 May 2021
  2. ben gırdım ama oyunda problem vardı herhalde ne ema basabıldım ne de 3 saıye acabıldım suporta yazdım ılgılenmedıler bıle durumu anlatım hala bıldıklerını okuyolar oyunda lag yada donma bıse yoktu ama olan oldu ben de hala denıyorum :))

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

tamamıyla şans işi olduğunu binlerce kere söylendi. Girememe sebebiniz kendi sunucunuzda sadece siz denediğiniz veya 2-3 kişi denediği içindir. Geçmiş zamanlarda sadece 1-1 den 1-2 giden 20 gemi olduğunu görüyordum ki bu EIC ve VRU gemilerini saymıyorum. Her 250 atlamayı 20 geminin denemesi var 5-6 geminin denemesi var, hele birde atmama şansını da göze alırsak gayet normal. Denemeye devam KEEEEEEEEEE

4. Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.