Bug / Oyun hatasi Gizlilik Ayarları ve Bugünkü Bakım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Aliens tarafından 24 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

Merhabalar;

Bugünkü bakımdan sonra gerek forum gerek oyunun ana sayfası olsun her girişimde değil; her başka sayfaya geçişte veya yenilediğim de onay vermiş olmama rağmen tekrar tekrar onay soruyor. Bu durum şuan sinirlerimi inanılmaz bozdu. :D Bu bir hata mı; hataysa iletildi mi? Değilse çözümü nedir; yardım edin lütfen. Yoksa ben bu şekilde giderse giremem, takıntı yaptı çok kötü. :D

Şimdiden yardımcı olan/olmayan tüm forum kullanıcılarına ve saygıdeğer forum yönetimine teşekkür eder, iyi görevler dilerim...

militaryship-3 bunu beğendi.
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Evet Açıkçası bir Forum hatası olduğunu düşünüyorum. Gerekli bilgilendirme saat 2-3 sularında yapılmış olup en kısa sürede çözüme ulaşacağına eminim.

İyi Forumlar.

3. Aliens

Aliens User

Umarım, ana sayfa, rütbeler ve şeref salonu sorunlarını düşününce bu kanser olaya uzun, çok uzun bir süre maruz kalacakmışız gibi bir his doğdu içimde. :(

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Darkorbit ya yeni yılda yeni bir başlangıç yapacak ya da aleme veda edecek. :) Bir @•Kıyamet• vardı ve zamanında demişti diyebilirsiniz :) ama unutmazsanız. :D

Flash player defteri kapandığı zaman Web Unity Player'a geçiş sonrasındaki gidişata bağlı olarak oyunun geleceği belli olacaktır. :) İlk geçiş aşamalarında mutlaka sıkıntılar olacak ve bir çok oyuncu bunu da idare edecek. Ama belli bir yerden sonra yine eskisi gibi sıkıntılar olmaya devam ederse hele hele illegal program kullananlar dönüş yaparsa işte o zaman dananın kuyruğu kopacak.

Bir çok kişi umudunu bu geçişe bağladı bekliyor. Unity'e geçince bir süre illegal program kullananlar olmayacaktır büyük olasılıkla ama bir yerden sonra tekrar dönüş yaparlarsa ve DO buna engel olup çözüm bulamazsa o zaman film biter.

Kısacası oyunun kaderi 2021 yılı içinde belli olacak diye tahmin ediyorum. :)

NoName45_ bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bir baktım bende olmuyor, düzelmiş sandım. Sonra hatırladım takıma arkadaşımın önerisi üzerine basit bir bir yöntem uygulamıştım :)

Sorun devam ediyormuş ve de doğrultuda sorun düzeltilmesi adına rapor edilmiştir.

6. Aliens

Aliens User

O yöntem nedir acaba? Çünkü ruh sağlığım üzerinde bu gizlilik penceresinin olumsuz bir etkisi varda. :D

Titan. bunu beğendi.
  7. devrim

devrim User

Hata devam ediyor, ayrıca oyunda da aynı sıklıkta olmasa da tekrar onay penceresi açılıyor.