GKSB daha ucuz bir yolla elde edilsin.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve tryhardD tarafından 16 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne yapılması uygun?

1. 1-Evet

81,8%
  2. 2-Hayır

18,2%
  1. tryhardD

tryhardD User

Kronik hale gelmiş olan lag sorunu haftasonları dayanılmaz hale gelmiştir. Ve yakın dönemde çözülecek (ya da çözülmesi denenecek) gibi durmamaktadır. Madem bu durum da umurlarında değil, en azından yeni getirilen GKSB (sevkiyata kapı yaptırma için özel para) daha ucuz ve uygun bir tarifle oyuna eklenmelidir ki isteyen oyuncular (kapı yapmaya harcayacağı süreyi haritada geçirmek isteyenler) bu yolla kapılarını oyuna daha az yük bindirerek yaptırabilsin. Hem insanlar haftasonları kapı içinde hapis geçirmesin hem de servera daha az yük binsin...

titans___ bunu beğendi.
  2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir.

İyi forumlar.

3. + Olarak GKSB ile kapı yaptırdığımızda normal yoldan yapılan ödüllerde verilsin, bölünme kristali gibi.

titans___, ..ЌĮŁĮĈ.. ve BUKANN bunu beğendi.
  4. BUKANN

BUKANN User

agatus etkinliğinde arada tarif geliyor. 2k akik yongasına 1 gksb alabiliyorsunuz. uzun süredir agatus etkinliklerinde yeni bir modül gelmediği için biraz birikmiş akik vardı bende. geçen ay gksb alarak harcadım.
    akik kasmak için sadece x1 ve x2 mermisi sıktığımı düşünürsek bence yeterince ucuz bir yol :)

ama gksb ile yaşanılan tecrübe ve şeref kaybı tatsız gerçekten

5. tryhardD

tryhardD User

Ben de o yolla almış olsam da herkes oradan almıyor veya harcamayı tercih etmiyor. Bu sebepten ötürü daha uygun bir yol ve kalıcı bir yol konmasını önerdim böylece herkes kullansın ve şu saçma lag azalsın.

6. gksb ile yapınca bölünme kristali veriyor mu?

7. Delta , Kuiper ve Kronos da veriyor sadece. Benimde isyanım buna zaten. 1 roketatara 2400 bölünme isteniyor. Kapının verdiği 8-10 tane. Gelen yenilikler hep eski oyuncular ile (elinde binlerce birikmiş olanlar) illegal yoldan kasılanlar için yapılıyor sanki. Bir şey yazınca teşvik etmeyin deniyor fakat asıl illegale teşvik eden yönetimin kendisi. Ortalama 130.000 uriye bir kapı açılsa ve 10 parça bölünme verse 240 kapı yapman lazım sadece 1 roketatar için. Birde bu bölünme başka hiçbir yoldan elde edilemiyor. Ne savaş biletine koyuyorlar ne etkinlikte kesilen yaratıklardan (skoll dan iac düşmesi gibi) düşüyor.

8. Cevap verdiğin için teşekkürler. Eğer bu haliyle kalırsa uğraşmaya hiç gerek yok. Zaten spartanları zor yaptım. Bu ondan bile daha çok bk istiyor.

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  9. BUKANN

BUKANN User

diğer kapılar da bölünme krsitali veriyor. ama haritada etkinlik kutuları aktifken bitirirsen veriyor.
    kuiper kapısı 200bin uri verirken ben bölünme kristali için kuiper dönüyordum. yalnız takılanlar için gerçekten iyi bir seçenekti. ama artık maalesef uridyum ödülünü kaldırdılar. en mantıklısı hades kalıyor onun için de grup lazım. (shock)

10. Haritada obsidyen varken 1 alfa 1 beta 1 gama gksb ye yaptırdım ama bölünme vermedi. Yanlış biliyorsun malesef.

kaptan34 ün SSS:Toplayıcılar ve Kapı Sevkiyatı başlıklı konuda yazıldığı gibi Ödüller, Bonus Galaksi Kapısı ve Galaksi Kapısı Çifte Ödüller Günü ödülleri haricinde özel etkinlik ödüllerini içermeyecek.

Ayrıca aynı konudan bir örnek resim:

edit: Resim ekleme

Son düzenlenen: 19 Ocak 2022
    ..ЌĮŁĮĈ.. ve BUKANN bunu beğendi.
  11. BUKANN

BUKANN User

ben önceki mesajı görmemişim haklısınız, normal yapıldığı durum için yazdınız sandım. gksb için bilgim yok

12. Anladım zaten önemli değil konuya resimde ekledim belki bilmeyenler arattığında fikir sahibi olur diye.
    Bölünme içimizde kanayan yara halen :(

..ЌĮŁĮĈ.. ve BUKANN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş