Duyuru Global Avrupa 1 - ΠΦVΛ - Klanına alım başlamıştır.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TÜRK-İNTİKAM-NEFERİ tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Klan Serveri : Global Avrupa 1
    Klanın Şirket Kısaltması : EİC
    Klanın TAGI : ΠΦVΛ
    Klanın Adı : Düzlemde uzanan ışık eğrisi.
    Üye sayısı: 5
    Vergi oranı : 0
    Üyelerde Aranan Şartlar : Dürüstlük ve ego su olmayan arkadaslar ile zamanımızı paylaşmak ve gelişmek

Klan Tanıtım Yazınız : 4 sene gibi uzun bi sürenin ardından oyuna tekrar dönme kararı almıs bulunmaktayım. ekip arkadaslarım oyunu bıraktılar. benimle beraber gelişecek arkadaslarıda aynı çatı altında toplamak istiyorum biliyosunuz ki bu bir takım oyunu. fazla gelişmiş olmadıgım için farklı şirketteki arkadaslara da fazla yararım olmadıgını düşündüğüm için sadece eic den alım yapıyorum.

Tam elit veyahutta yarı elit arkadaslar gelebilir. Yan hesabımla oyuna devam ediyorum ben calındıgı icin. amacım zeta suanlık. eksik irisi olan arkadaslara yardımcı olabiliriz. vergi oranı eksikliklere göre değişecektir.

İrtibat olarak klana basvurabilirsiniz.
    Oyundan Mesaj atabilirsiniz
    Skypeden : ************** ' e mesaj atabilirsiniz.
    Team speak birliğe göre alınacaktır.

ΛRZIN●SOLUĢU[e-TURK]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2016