Global Avrupa Oto Nostromolar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -.cem62.- tarafından 22 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adasdasd

adasdasd User

hani ben girdim yok

2. ℓαηeт

ℓαηeт User

ben reklam olsun diye yazmadim zaten gercek olani yazdim adamlar 3 aylik 45 liraya gemi full yapiyor indirim katlayici vip olay bitti

ben zaten turkiye ekibine birsey demiyorum merkez botculari istiyor destek veriyor vermese oyun bu halde olmazdi

eskiden en iyi tabanli aksiyon oyunuydu bu ama malasef merkez oyuncu kayibi korkusu yuzunden oyuna bu hale geldi simdi bas edemiyor bannlasa ayri dert bannlamasa ayri dert eskiden YouTube darkobrit yazdimi savaslar cikardi simdi yaz darkobit hile cikiyor
    sizce bu oyuna surekli oynayan kisi para verirmi vermez normal de ben almanyada yasiyorum almanyada disiplim hep on planda olur bu oyun almanya bagli degil bence cunku suan da bu oyunu isleten Firma paraya giren paraya bakiyor kendine zarar veren seye neden hala izin veriyor demeki zarar vermiyor aksine iyi para getiriyor demek ki ben 2009 baslanda bir ara verdim simdi oynamiyorum gunluk gorev seprom besleyip cikiyorum benim gibi oynayan kas kisi ayni seyi yapiyordur yuzden yuz duzelene Kadar harcama yapmayacam

3. aşırı komik ya kim yapıyosa iyi trolluyordur :) : ) :)