global serverlar için agatus telafisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 61_SuVaRi_61 tarafından 11 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. pazar günü olması gereken etkinlik gelmedi. Telafi açıklaması veya sorunla alakalı bir gerekçe belirtilmedi benim gördüğüm kadarıyla, eğer gözden kaçırdıysam oraya yönlendirebilir misiniz

katlayıcı çektik etkinlik için bir cevap alabilir miyiz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ağustos 2020
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle mesajlarınızı birleştirdim. Forumda alt alta yazmak yasaktır, bundan sonraki mesajlarınızda dikkat ediniz. Sorununuzla alakalı olarak yapılan herhangi bir duyuru şuanlık bulunmamaktadır. Bir telafi bilgilendirilmesi olması durumunda forum üzerinden duyurusu yapılacaktır. Forumu takipte kalınız. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Yaşanan sorun ile alakalı telafi duyurusu yapılmıştır:
    https://board-tr.darkorbit.com/posts/1362088/

4. iyi güzel duyuru olmuşta katlayıcı çekmiştim ben bu etkinlik için geçen pazar günü onla alakalı bir şeye değinilmemiş

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Ilgili destek için bir telafi olmayacaktır, Akik Yongası desteği için telafi yapılacak.

Themis. ve Titan. bunu beğendi.
  6. O zaman ilgili destek içinde telafi istediğimizi görevinizi yerine getirerek raporlayın merkez ekibe. Aksi halde haksızlık olmaz mı ? katlayıcı paketi kullanan biri değilim sırf bu etkinlikte işe yarıyor denildiği için almıştım