Global Sunucular ve Küresel(PvE) Sunucu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fooxel tarafından 17 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fooxel

Fooxel User

Merhaba, bu iki sunucu arasındaki fark tam olarak nedir yardımcı olabilir misiniz?

2. Her sunucu aynı fakat yeni çıkan küresel sadece pve ağırlıklı, yani kimseye sıkmazsan kimsede sana sıkamaz, birine sıktığında 24 saatlik üzerinde bir çember açılıyor, bu süre içerisinde saldırılabilir oluyorsun, süre dolunca kimseye sıkmazsan rahat rahat oynayabiliyorsun, yeni başlamayı düşünüyorsan, hiç aklından geçirme derim, küreselde oyuncuların coğu bug la hesaplarını fulledi ve ceza almadılar, serverin yeni olduğunu düşünme, adamlar 20 seviye ful orcus oldular simdiden, zaten oynamaya başlayınca anlarsın durumu, he dersen ki benim kimseyle işim yok üç beş yaratık kesip stres atmak istiyorum dersen , rahat rahat takılabiliyorsun o konuda iyi bir server..

3. Fooxel

Fooxel User

Öncelikle mesajın için teşekkür ederim. Evet o sunucuya yeni başladım fakat bu durumu bilmiyordum. Yaratık kesme görevileriyle uğraşıyorum ama haritada ki her gemi otomatiğe bağladığı için zor oluyor. Sunucuyu değiştirmek mantıklı bir seçim olacak. Peki bana hangi sunucuda başlama mı söylersiniz? Benim aklımda Global Avrupa 1 var ama emin değilim

4. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Nasıl bir yerde oynamak isteyeceğinize göre değişir. Kimse kimseye sıkmasın, herkes kendi yağında kavrulsun diyorsanız PvE sunucusu çok idealdir.

İyi Forumlar.

5. Kalabalık server düşünüyorsan, en yüksek online oyuncu bazında (ki otomatikler dahil olduğu için hangi serverde emeğiyle oynayan oyuncuyu kestirmek imkansız) soruyorsan bütün server genelinde global1 ile tr1 en yüksek online oyuncu sayısındadır diğer serverları ikiye katlayarak.. serverlar çok eski olduğu için görevlerini de rahat rahat yapabileceğini düşünüyorum, otomatikler ebedi kapı ve normal kapılarda kasıldığı için çoğu haritalar boş oluyor genelde sadece ebedi cpuları bitince oyuna giriyorlar ebedi haritası için onada daha çok yolun var. :)

Fooxel93 bunu beğendi.
  6. Mineral

Mineral User

İyi demişsinizde sayın admin bot vs olduğu bu zamanlarda bence pve de daha çok strese girer diye düşünüyorum.Sizin öneriniz ancak hortumcular devre dışı olunca faydalı olacaktır.

7. Fooxel93

Fooxel93 User

TR1 sunucusuna başladım. Teşekkür ederim

8. .Sancak.

.Sancak. Guest

Teknik ekip üzerinde çalışmaktadır. Biz de sizler gibi hayırlı haberi bekliyoruz.

Yeni sunucunuz hayırlı olsun.

Konu çözüme kavuştuğu için kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.