Geri bildirim Gökmen s-mod buraya gelebilirmi acil ???

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gökmen s-mod forumda verdiğiniz yanlış bilgilerden dolayı pek çok kişi mağrdur durumda bu yeni nüfus tasarımları %7 hasarı sadece düşman şirketlere verir npclere karşı %5 lik bir hasarı yoktur ki bunu 30 kere denedim npclere %5 hasar vermiyor fakat israrla oyunculara ve forumdakilere bu tasarımların enforcerin bir üst modu olup düşman oyuncılara %7 hasar ve npclere %5 hasar vermekte olduğunu söyleyip kandırıyorsunuz....Bir çok kişi bu durumdan mağdur ne yazıkki bende dediğniize uyup aldım fakat ne yazıkki fos çıktı ama hala insanları kandırmaya devam ediyorsunuz....

yazık değilmi bu insanları emeğine ??

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2015
  2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bizler test ettiğimizden dolayı sizlere bu şekilde bilgi veriyoruz. Kulaktan duymalarla hareket etmiyoruz.

İyi Forumlar

3. peki ben bugün bütün gündür test ediyorum neden yaratıklara %5 hasar veremiyorum ????????????????????

herşeyi geçtim bi mod diyo yaratıklara %5 hasar verir bi mod diyo %5 hasar vermez

bi mod diyo bu tasarımların hangisini alırsanız alın tüm düşman şirketlere %7 hasar verirsiniz

bi mod diyo sdece kendi şirketinizin tasarımını alırsnız düşmanlara %7 hasar verirsiniz eğer mmo tasarımı alırsanız mmolara %7 hasar veremezssiniz diyor

bi mod diyo eicliyseniz sadece eic tasarımını alabilirsiniz mmo tasarımını alırsanız kullanamazsınız zaten (yalan)

her mod kulaktan bişey söylüyor kime inancağımızı şaşırdık artıkk

hadi hepsini geçtim bugün bütün gündür deniyorum ama bu tasarımla yaratıklara %5 fazla vuramıyorum işte vuramıyorum

4. Merhaba ben de bu tasarımı 137.500 uriye aldım. Fakat modumuza katılıyorum. 9 irisim ve bu tasarımı kullandığım zaman kalp uçuş düzeni ile yaratıklarda 6 k görmeye başladım. Sonra spectruma geçtim ve 5500 gördüm max. Bunu uzun süre inceledim. Sonra,tezinizi çürütmek için,neden o kadar full + full insanlar baskına enforcer ile gidiyorken birden o tasarımla gitmeye başladılar. Özellikle (x-3 ve x-4 haritalarında) Nüfuz savaşı için derseniz etkisi bir yere kadar bence çünkü o tip kullanıcıların 15 puanı da o kadar umursayacağını sanmıyorum. Yani ben bu tasarımın yüzde 7 diğer şirketlere yüzde 5 de npclerde olacağına inanıyorum ki eğer yanlış biliyorsam affediniz çünkü yüzde 10 da hasar desteğim vardı.

5. sorunun cevabını kendin vermişssin zaten %10 hasar desteğin varmış ne yani ben ve klanımdaki hiç kimse bu tasarımla %5 fazla vuramıyor npclere sorun bizim swdemi ozaman ?

6. Merhaba ,

Tasarımlar hakkında bir karışıklık olmuş sanırım. Bu karışıklıktan dolayı özür dileriz.

Fakat tasarımların rakip şirket gemilerine %7 hasar bonusu vardır. Nüfus savaşı etkinliğinde ise puanları arttırıyor.

Kısacası genel olarak düşman 2 şirket oyuncu gemilerine %7 oranında ekstra hasar vermenizi sağlar.

İyi forumlar.

7. Kıyamet modumuz yanlış hesapladığımı gösteriyor bu yanlış hesaplamam konusunda ERDALBAGGAL'dan özür dilerim. Kappadan gelen yüzde 10 hasarın etkisiymiş. Kendisinden özür dilerim sonuçta hepimiz oyuncuyuz. İyi forumlar dilerim.

8. Yani sonuç olarak npclere %5 extradan hasar vermiyor değilmi asıl öğrenmek istediğim bu ?

:) Biliyorum çünkü bugün 30 kere denedim %5 fazladan vurması imkansız

9. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bu tasarımlarınızın diğer şirketlere %7 hasar bonusu mevcuttur.

Bunun yanında nüfuz etkinliklerinde geçerli olan bonusu dışında herhangibir şekilde yaratıklara karşı ekstra bir bonusu yoktur.

K
    onu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.