Gönderilen biletlere cevap gelmemesi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve KuRaLLSiZZ tarafından 6 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KuRaLLSiZZ

KuRaLLSiZZ User

Merhaba,
    Göndermiş olduğum biletlere cevap gelmiyor. Neredeyse 2 hafta olmuştur ama hala cevap gelmedi. Ödeme yaptığım zaman anında mail geliyor ama "ticket" oluşturduğumda cevap alamıyorum.

2. smoonrise

smoonrise User

Foruma yeni katılan yetkililerde uzun süredir gözükmüyorlar belkide support çalışanları ve forum çalışanları ayrıldı yada yeni bir yapılanma oluşturuluyor ekip içerisinde , geçmişte buna benzer dönemleri olduğuna dair söylentiler oldu kendi içlerinde kavga yada yetkiyi kötüye kullanma veya ekip içi çekişmeler tartışmalardan yada bir ihtimal oyun artık sonuna oldukça yaklaştı , zaten art niyetli ve başka hesapların peşinde koşmayan çalışan bulmaları imkansızın bile ötesinde .

Eski popüler günlerinde bile o kalabalık oyuncu havuzunda nedense hep art niyetli kişileri seçip durdular ve tekrar tekrar aynı hataya düştüler , bugün legal oyuncu sayısına göre takıma dahil olacak kişi bulmaları çok zayıf amacı menfaat olmayanlarıda elersek oyun içi ts sine klanına yada kendisine buradaki işi staj olarak görmeyecek kişi sayısı bakılınca zor çalışan bulmak .

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  3. artık sorun olunca supporta yazmak yerine resetin gelmesini bekliyorum gerçekten haftalar geçiyor cevap yok, ne yazdığımı unutuyorum bazen :)

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Biletinize gereken cevap ile kapı iadesi yapılmıştır.

Konunuzun kapatılması uygundur.

oben ve KuRaLLSiZZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.