Görev alamıyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Atesbey_42 tarafından 20 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Atesbey_42

Atesbey_42 User

görev penceremde hıc gorev yok hıc bırsey gozukmuyor sebebı nedır ?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Aşağıdaki resimde kırmızı ile gösterilen seçeneğin işaretlenmiş olduğundan emin olunuz.

görev kulesi.jpg

İyi forumlar.

3. Atesbey_42

Atesbey_42 User

ewet onada baktım ama yıne olmuyo hıc bısey cıkmıyor

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

"Normal görevler" pencersinin seçili olduğundan emin misiniz?

Sizden ricam yukardaki örnekteki gibi görev denetim kulesinin resmini mesajınıza eklemeniz yönünde olacaktır. Nasıl yapılacağın buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Atesbey_42

Atesbey_42 User

bu sekılde ve secılı olan gorevıde alamıyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Mart 2019
  6. Bir link gordüm sankii
    :D:D

7. Atesbey_42

Atesbey_42 User

dogru gordun sorun nedır acaba sen bılıyomsun cozumu :D

8. İnan bilsem soylerim, oyunda o kadar cok hata var ki takip edilmiyor. Sen en iyisi destek ekibine yaz hocam ordan net duzeltirler

9. Atesbey_42

Atesbey_42 User

eywallah saoalsın yazdım orayada bakalım ne cıkacak

paradoks yapabılecegınız bişey warmı ?

10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda link paylaşımı yasak olduğundan mesaj içeriği tarafımca düzenlenmiştir. Görünen görevi alabilmeniz için 17 seviye üzeri olmanız gerekmektedir bu nedenle görev alamıyor olabilirsiniz. Görevler penceresine girip kilit işaretine bastığınızda hangi görevin hangi seviye istediği görülecektir ve ona göre seviye atlayıp yeni görevi açabilirsiniz.

İyi forumlar.

11. Atesbey_42

Atesbey_42 User

tamamda 17 olana kadar ben gorev yapamıycakmıyım :D 10 levelım neyse saol admın yardımın ıcın

12. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederim, dediğim gibi kilit işaretine tıklayarak tüm görev listesini görebilirsiniz. Büyük ihtimalle şu an bulunduğunuz seviyenin görevlerini bitirdiniz ve bu nedenle görev görünmüyor. Seviye atladığınızda yeni görevler sizleri bekliyor olacaktır :)

İyi forumlar.

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şu anda 10. seviyedeysen ve yapılmamış görev kalmadıysa bir üst seviyeye çıkana kadar normal görev alma şansın yok ama 11-12-13. vb. seviyelere çıktıkça o seviyelere göre görevler açılır alıp yapabilirsin. :)

14. Atesbey_42

Atesbey_42 User

tesekkur ederım 11 olmaya calısıyorum suan bende ınsallah olur :)

15. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İnşallah efenim, rica ederim. Konu hakkında yeterli cevabı aldığınızı düşünüyorsanız konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. İyi oyunlar :)

İyi forumlar.

16. geçmişi ve çerezleri temizlemeyi denedinmi ?