Geri bildirim Görev Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ⭐ṜĀPŦŌṜ⭐[ƘURƬ] tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhaba,

  Yeni gelen 75 görevlerden bir tanesinde sorun yaşamaktayım, çoğu kişide yaşıyordur eminim.

  Görevin adı: Sınırlar Dahilinde

  Görevde bizden 10 adet yeni gelen npc türünden bir birimi imha etmemizi istiyor tamam güzel :)

  Ancak; Sonrasında lazer ve roket ünitelerimi sarı taş ile güncelleme mi, geliştirmemi istiyor :D

  Arkadaşlar lazer ünitesinde 3 milyon 800 bin seprom var... Roket ünitesinde ise 400 bin seprom var.

  Görevde yeni lazer silahından veriyor... Kısacası bedavaya elimizden kaçıyor...

  Yeni gelen güncellemeden çok memnunum ama aklım almıyor yani başka bir şey iste...

  Neden lazer ünitesini ve roket ünitesini geliştireyim içine sarı taş koyayım :D Böyle bir işlemi yeni başlayan gemilerde uyguluyorlar ve çok mantıklı neden adam öğrensin diye... Ben ta elit gemiyim ne anlamı var ki benim için ya da bizler için lazer ünitemizi sarı taşla ya da başka bir şeyle güncellemek yani boşu boşuna görev elden gitti.

  Bir kaç ay oynadım ve her gün emek verip seprom attım ve şimdi çok memnunum oyunu da çok seviyorum... Keşke böyle şeylerde olmasa idi.

  Bu durumu rapor ederseniz sevinirim saygı değer forum görevlisi arkadaşlarım.
   
 2. Seproö buglarını kaldırmaya yönelik .d.d
   
  kaçakavcı bunu beğendi.
 3. rinux için resmen çırpındırtıyorlar ayrıca yeni gemi işe yaramaz hiçbirşeyi beğenmedim hele giriş bonusununda 150 oil yerine tasarım vermesi insanı sinir hastası ediyor
   
 4. [​IMG]

  Bu görev tam bir saçmalık ben aylarca seprom atmaya uğraşıyorum gemiye görevin talimatlarına bakın :D
   
 5. Bu konuyu açarken altına trol ya da art niyetli bir şekilde bu tarz yorum yapılacağını biliyordum.Aylarca oynadım ve editör olduğumdan, evime, çoluğuma çoğuma bakmak için ekmeğimi bilgisayar başından kazandığım için her gün oynamadığım/ara verdiğim hesaplarıma girip seprom ve sarı taş atmayı ihmal etmedim... Bir hesabımda 3 milyon 800 bin diğer hesabımda 2 milyon bir diğerinde 4 milyon oldu.

  Kalkanlarda ise hepsinde 1 milyondan fazla seprom var. Hesapladım 2,5 yıl ediyordu sanırım kalkanlara seprom atma derdim olmayacak. Hatılıyorum. Gemimde ne sab ne de x3 var... Bu kadar net eğer bazıları gibi bazı şeyleri yapıyor olsaydım bu ün bu elit cephaneler im milyonlarca birikmişti. Ben sadece ara verdiğim dönemde neden her gün ya da iki günde bir girip 5-10 seprom filan atıp çıkmıyorum dedim ve yaptım... Keyfini de şimdi bal gibi sürüyorum... Mis gibi...

  150 oil gitmesi gerçekten üzücü oldu. Bende sayborg var nimesis çok istiyorum legend tasarımı olduğu için ama ne yazık ki şuan oil 0 bende. Toplamasam 4-5 kere karantina yapmışımdır bonuslar dan gelenler ile 450 oil oldu o yüzden çok garezim yok zaten emek harcamadığım için. Ama umut veren arkadaşlar için çok üzücü oldu bence.
   
  ™K®rΛmiral™ bunu beğendi.
 6. Evet bu sıkıntıyı çekiyoruz ve bu görevin değiştirilmesini istiyoruz lütfen gerekli yerlere iletilsin
   
 7. aga oyuncularla resmen dalga geçiyorlar
   
 8. 150 oil tekrar gelsin o yeni takvim fullerin işine yarıyacak cyborgumuz bile yok biz 150 oili bekliyorduk aylardır geldi ve gitti yazıklar olsun adamlar 25 26 lwl o güçlüler için yapılmış bir takvim oili geri getirsinler oyunu bırakacak hale getirdiler bizi
   
 9. Yanş bilmiyorum 1 adet lazer topundan ne olur ki diyeceğim ama gerçekten anlamsız bir neden için gitmesi çok komik ve trajik.

  Hesapları sıkışan arkadaşları düşününce böyle bir konuda çözüm aramakta biraz hoş değil... Herkes hakkını aramalı tabi de, şahsen bu diğer sorunlar çözülmeden bu tek görevi düzelteceklerini sanmam.
   
 10. Kesinlikle öyle.Askere gittiğimde oyunu bırakmıştım arada girip seprom attım sadece 9 m seprom var ne olacak şimdi !! Modlar bunu rapor edip gönderebilir mi? Promerium veya seprom olarak değişsin.
   
 11. En azıdan eokt olsa bari :) Bende de 3 milyondan fazla var. Ben hıza satı taş atarken elim ayağım titriyor şahsen yanlışlıkla giderim 1 milyon seprmon olduğu yere atarım filan gözümden kaçar oyun donar vs. Şimdi resmen ya yeni lazer topunu alamayacağız ya da sepromlarımız gidecek.O kadar emek harcıyoruz ve bazı kişiler kıskançlıklarından çamur atıyorlar; yok seprom bugu mu yaptınız, yok şöyle böyle...
   
  ™K®rΛmiral™ bunu beğendi.
 12. Sen yorumumda neresinde art veye trol bağlantısı gördün ? Sana d.o. in amacını yazdım ama bu yorumu o konuma çekmek sana kalmış ki, burası forum farz et dediğin anlamda bir yorumdu forumda eleştiriye acık olman gerektiğini unutma.
   
 13. oben

  oben User

  şimdi sürekli oynamayıp 1 milyon seprom beslemek bugmu oluyor bırak 1 m yi 100 bin beslemeyi bile silmek mantık dışı do seprom vermiş takvimden 1000 seprom bırakın bu işleri işiniz gücünüz yok heralde 7/ 24 oyundasınız seprom beslemeniz yok bişey yok bekara karı boşamak kolay misali atıp tutmayın..benim milyonlarca seprom beslemem olsa dahi silmem görevide yapmam bu şekilmi geçecek bugun önüne..
   
  ™K®rΛmiral™ bunu beğendi.
 14. oben

  oben User

  gidin ıcy kesin daha karlı..bırakın boş yenilikleri..
   
 15. antalya42

  antalya42 User

  r zone nasil gidilir
   
 16. 4 milyon seprom beslemesi var silelim mi yani bu nasıl görev yav
   
  ™K®rΛmiral™ bunu beğendi.
 17. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Dilerseniz ''Sahipsiz Sesler'' göreviyle 15 görevlik zinciri başlatıp, seprom beslemeleriniz azaldığında veya bittiğinde "Sınırlar Dahilinde" görevine geçerek 60 görevlik zinciri yapabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 18. WolfWar

  WolfWar User

  İki sorum olucak;

  1.) Bu dediğin kaçıncı görev ?
  2.) Bu görevler sırasıyla yapılmak zorunda mı yoksa yapmadan diğer görevi yapabilirmiyiz ?
   
 19. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Dilerseniz ''Sahipsiz Sesler'' göreviyle 15 görevlik zinciri başlatıp, seprom beslemeleriniz azaldığında veya bittiğinde "Sınırlar Dahilinde" görevine geçerek 60 görevlik zinciri yapabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 20. _01_

  _01_ User

  aktif oynadığınız kaç gemi var ki neyini savunuyorsunuz arkadaş siz 6 ay oyunu bıraktım 1m seprom beslemesi zor birikti oda 1 haftada zaten bitti yok 3 milyon olmuş yok 4 milyon ***
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Aralık 2018
  kaçakavcı bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.