Geri bildirim Görev Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ⭐ṜĀPŦŌṜ⭐[ƘURƬ] tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu saçma görevi kim icat etmiş böyle.gece gündüz seprom takviyesi yapacağız sonrada kıytırık bir görev gelip bize sepromumuzu sıfırlatacak.üstelik görevlerin devam etmesi bu görevin bitmesine bağlı olacak..yok artık..şaka herhalde..ne biçim bi mantık bu.darkorbit resmen bizim emeğimizle dalga geçiyor.

2. giriş bonusundaki oil düzelmiş oh içim rahatladı yeni harita düzenide çok güzel bilgide beriyor ne var ne yok diye

3. seprom bugu yapanlar zaten o sepromları çoktan bitirmiştir..seprommu kalır 10 ay geçti aradan...sanırım şubat ayında güncellemeyle birlikte o bug kapatılmıştı..tuzu kuru olanlar konuşuyor tabi..ya emeğini verip seprom beslemesiyle gemisini hakkıyla dolduranlar ne yapacak..bu bence oyuncunun emeğine hakaret gibi birşey sanki..siz sepromla besleme yapın.biz sizin emeğinizi kaile almıyoruz..şaka sanki ya..

4. .

seprom bugu yapanlar zaten o sepromları çoktan bitirmiştir.. YAZMIŞSINIZ... bu bizi ilgilendirmez, bunun konu ile alakası yok!

seprommu kalır 10 ay geçti aradan...sanırım şubat ayında güncellemeyle birlikte o bug kapatılmıştı.. YAZMIŞSINIZ... Bunu açıkladım yukarıda seprom bugu yapıp sonra kullanmayan, biriktiren ya da oyuna ara verin her neyse her kimse olursa oyun haksız yere elde edilen sepromları hesaplardan sildi...

Diğer yazılarınız da zaten mağdur olanlar işte bizleriz emek verip biriktirdiğimiz sepromlarımız tehlikede.

5. Kesinlikle haklısınız. Yaşanan tamda bu.

Aynen yeni haritaları çok güzel gösteriyor. Modern olmuş.

6. bizi şu yönden ilglendirir arkadaşım.onların cezalarını darkorbit bu görevle birlikte biz dürüst oyunculara da kesiyor.işte tamda bu yüzden ilgilendiriyor..onlar bir bug yaptı faydalandı diye şimdi ben mi bunun cezasını çekeceğim..aylarca uğraşıp koyduğum sepromumu o bugtan faydalanıp yapanlar yüzünden neden sıfırlıyayım ki..amaç buglu oyuncuların sepromlarını sıfırlamaksa niye 10 ay önce gerekli önlemler alınmadı..daha önce böyle şeyler düşünülmedi.yada tespit edilip nokta atışıyla sepromları sıfırlanmadı.10 ayda gemide kullanan kullandı sepromunu zaten..gecikmiş bir önlem ve maalesef şimdi bunun faturasını biz dürüst oyuncular çekecek.

7. Birde şöyle bakalım. Sunucu birleşimi sırasında oyuna ara verenler oldu ve o sıra sadece seprom birikimi yaptılar şimdi bu sepromların olması demek oyuncuların hasar konusun biraz daha ellerinin güçlü olduğu anlamına geldiği için oyunda ya biz bunlara bir çözüm bulalım bu yüzden çekilen destek miktarları azalır diye geliri düşünmek amacıyla yapmış olabilirler ama bence buda değil gözden kaçmış bir sorun bence.

Hatta düzelteceklerine inancım tam... Yoksa kafayı yerim yemin ediyorum...

8. Metin64

Metin64 User

Kardeş hepsini okumadım canlı şahitlerim var bugu yapmışlar hala duruyor sildikleri falan yok bug fixlendi ama yapanlarda duruyor hala

9. Bu çok büyük bir iddia hemen bir yetkili arkadaşımız buraya gelip gerekli cevabı vermesi, gerekli işlemleri yapması gerekir bilgilendirme, uyarı ya da ceza gibi.

Ben sunucu birleşiminden önce oyuna ara verdim ve sunucu birleşimi tamamen bitene kadar dönmedim bu sürede günlük bonusları almam gerekiyordu sayborg için. Her gün giriyorum. Her gün giriş yapıp oyuna başla diyen biri neden o sıra sepromda atmasın değil mi ? Seprom dolana kadar ki süreçlerde 1 kereye mahsus pro atardım onuda her zaman değil. Şahsen dürüst olmak gerekirse hayatta bir daha biriktirmem. 150 oili kaçırınca saybog için tek umut bonusları hiç kaçırmamaktı her gün bu şekilde girerek yaptım o HELAL sepromları. Şimdi çok üzücü bir durum ile karşı karşıyayım.

10. Metin64

Metin64 User

Adamın pilot profilini atayım kardeş kullanıyorsa sonucuna katlanır bu kadar net

11. Forum kurallarına ihlal etmiyorsa atın bakalım.

12. Artemis. adminim, adminimiz bu konu ciddi bir önem arz etmektedir. 50 cevap ve 600 görüntülenmeye 1 günde ulaşmış olup aynı bu konuda 3 adet daha konu bu gün açılmıştır. Daha öncede sizi etiketlemiştim ve 1 gün geçmeden cevap vermiştiniz. Olur da gözünüzden kaçar filan. Lütfen sesimizi duyun. Gerekli yerlere sizin iletmeniz çok daha etkili olabilir. Durum çok vahim.

Şimdiden teşekkür ederim.

13. adeniza

adeniza User

21. gün bonusunu 165 oil yapmışlar. Rahatla :)

14. kardeş abartma her 2 güne 10k seprom atıyorum ben garanti 100k lzer ediyor 1 ayda 1.5 m yapar tamam bugculara ben de karşıyım da bu saçma yazı yani ben her fırsatta sepromlamaya devam ediyorum ve suan 3.3 felan bugcu muyum ben hayır ama neden bedava lazer şansımı çöp edeyim ki eleştirilen nokta bu oyun kişisel degil evrensel olması lazım .. bug ve hilelere kesinlikle karşıyım ayrıca konu açıp desteklemişliğim de var..

15. mikbal1

mikbal1 User

Seprom bugu yapanlar için iyi olmuş. Darkorbit ekibinin eline saglık. Millette milyar milyar seprom var. biz sarı taş besliyoruz bazen o bile yetmiyor

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen yeni içerikler hakkında görüşlerinzi Geri Bildirim konusuna yapınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.