görev harici tecrübe puanı kasmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve KOMA..SE..BIRA tarafından 23 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ben zamanında ceza aldığım için 22 levelden 19 level düştüm şimdi görevleri yaparak 20 level oldum ama 21 level olmama çok az kaldı ve elimde hiç görev kalmadı ben 21 level görevlerine baktığımda da 4 tane görev olduğunu görüyorum şimdi ben nasıl level atlayacağımı nasıl bir yol izlemem gerektiğini biri bana anlatabilir mi?

Bir de ben eskiden bir hata yaptım 1 hafta süre gibi b.. kullandım ve o bir haftanın sonunda hiç beklemeden ceza verdiniz.Bana bu kadar kısa sürede ceza vermişken ne değişti de şuanki otomatik pilotlar aylardır banlanmıyor.

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Bot banlamalarında ne kadar süre bot kullandığınız dikkate alınmıyor. Yani bir dakika dahi bot kullanırsanız, ceza alabilirsiniz.

En son yapılan banlamada sizlere de bildirildiği gibi yapılan banlamaların devamı gelecek. Harici prorgam kullanan herkes en kısa sürede cezalandırılacak.

Boos kristallon, Cubikon ve Uber yaratıkları fazlaca tecrübe veren npcler. Bunları keserek hızlıca tecrübe puanı toplayabilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. bi sorum daha olacak dı sormayı unutmuşum

bu goliat-x denge yamasından sonra yeni özellikleri ne oldu nereden bakabilirim.

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

En son gelen denge yamasından sonra Golitah-x gemisinin pasif bonusu, %2 TP ve %2 hasar yerine %10 TP ve %5 hasar olarak değiştirildi. İlgili konuya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  5. uzayl80

uzayl80 User

şimdi bende buna yorum yapacam sizin giberi yüzünden emekcilerin hakcıların hakkı yenildi aşırı derece kızgınım ben olsam direk hesabını banlardım kardeşş şimdi diyosun level kasamıyorum onuda sen bul kasmasını

6. onu bana diyeceğine darkorbit yönetimine de ben kullanmaya başlamadan önce millet 6-7 aydır kullanıyordu. 6-7 ay boyunca flaxlı adam çarını full yaptı gözümün önünde onlara laf edeceğinize bana laf ediyorsun ben o 6-7 ay boyunca forumda konu açmıştı neden banlamıyorsunuz diye adamlar 0 dan çar fulluyor diye ben 1 hafta oda toplasan 100 scrap kasmamışımdır o 1 hafta içinde aylardır kullanan ile bir tutma beni çarımda birşey mi geliştirdim kastığımı da geri aldılar zaten o aylarca kullanıp fulleyenlere soyle sen.zamanında banlama olsaydı hataya düşmezdim bende.bak artık kullanmıyom bende tr serverinde şuanda başa döndu oyuncuların yarısı kullanıyor ve banlama geciktikçe yeni kişiler kullanıyor.

Darkorbit saolsun adamların 0 emeksiz gelişimini full+full oluşunu öküzün trene baktığı gibi iziliyorum

bu banlamaları sık sık yapsaydı do ne ben kullanmış olacaktım ne de kullanan sayısı bukadar artmış olacakdı.

Son düzenlenen: 23 Ocak 2019
  7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Aldığınız cezayı uygun buluyorum. Bot denen haksız kazancı bir kere bile kullanmanız tüm oyuncuların hakkına girmek demektir. Şuanda kullanan diğer kullanan oyuncularda elbet ceza alacaktır. Kimse boşa kürek çekmesin dersem yeridir.

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.
  8. ben kendi cezamı haksız buluyorum demedim ki sadece o kasılan tüm eşyalar silinmesi gerekirdi millet çarını fulledi siz gidip şeref,tp 3-5 eşyayı sildiniz adam full+full yaptı çarını tüm kullananların cezası aksine azdı.Daha da fazla olması gerekirdi

Birde rica etsem eski banlama gibi banladığınız kişileri tekrar açmayın o açılan hesapların çoğu gözümün önünde salıyolardı kaç kere kesmişliğim var onları otomatiken

konu kilit sizide yordum boş boşuna :) :)kolay gelsin

9. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bunun için merkez çözüm masası oluşturuyordur. Siz merak etmeyiniz.
    Yakında sonuçları açıklanır.

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.
  10. Prophecy

Prophecy User

Kaç yıl oldu tr-3+2 sunucusunda sıralamadakiler kaç yıldır kol geziyorlar. Daha kaç yıl ''az'' kalacak?

KOMA..SE..BIRA bunu beğendi.
  11. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Malesef bu planlamayı bizler yapmıyoruz. Her hafta merkeze bunu raporlamakla görevliyiz. Son nihai karar merkeze aittir.

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.