Görev Katlayıcı paket

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve JJJ tarafından 11 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JJJ

JJJ User

Arkadaşlar bu görev katlayıcı paketi almak için ne yapmamız gerekiyor? Forumda biraz baktım hiç görev yapmadan 7 level olmanız gerekiyor felan yazılmış. Sadece npc keserek mi kasacağız gemiyi? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

7 Level olduğunuzda (Garantil levellerden birisi) oyun ekranında oynarken köşe tarafta bir avantaj bildirisi çıkıyor bunu seçtiğinizde sizi satın alma kısmına aktaracaktır. Eğer gelmezse bu portaldan atlayarak veya oyun içerisinde patlama yaparak teklifin çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye Takımı!

3. merhaba ben bu görev katlayıcı paketi göremedim acaba nerden nasıl alabilirim yardımcı olabilir misiniz

4. titretici

titretici User

Merhaba, bahsettiğiniz paket 6 level olduğunuzda oyun içi ekranında çıkıyor ve aldığınızda sadece 8 levele kadar çalışıyor. Bu paketi satın aldığınızda boş görevlerle 8 level yapmaya uğraşmayın, güzel bir tane görev alın ve o görevi bitirin, sonucunda epey bir level almış olacaksınız.
    Bu konu hakkında detaylı bir anlatımda bulundum, buradan bakabilirsiniz : Öneri - Oyuna 13+ level başlama taktiği | DarkOrbit TR

5. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Oyun ekranında oynanış sırasında çıkmaktadır. Pazarda veya başka bir alanda bulamazsınız. Köşelerde belirmektedir.

Türkiye Takımı!

6. JJJ

JJJ User

Konu kilitlenebilir tüm cevaplar için teşekkürler

7. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.