Destek Görev Katlayıcı Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GönülBağı tarafından 2 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Küresel server da oyuna sıfırdan başlıyorum. Görev katlayıcı düşürüp pro lazer görevlerini tamamlamak istiyorum. Destek olacak birilerine ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

2. ben de başladım da az kanser oldum gibi 8 görevi yaptım ama nasıl yaptım uyumadım oyunda birilerini yakalayacağım diye her önüme gelene grup attım yine yapamıyordum sıfırdan başladığım için hemen ölüyorum gittim polaris gemisi ve lf4 bo2 veren paketi çektim 8 görevi bitirdim 2 göreve sürem yetmedi 72 saatte 8 görev

3. aferim sizeee.küreseli bilmem bizim serverler hafta sonu tatiline cumadan girdi.sakınola bu serverlerde yapmayın öle şey yazık olur hafta sonu tatil buralarda

4. Küresel candır lag hepsine var ona lafım yok ama benim gibi savaşmayan kişiler için pve on numara inşallah böyle kalır

5. Grevious

Grevious User

kankam küreselde pvp hiç mi yok yoksa istediğin zaman pvp aç kapa şeklindemi ?

͏ü͏m͏i̇͏t bunu beğendi.
  6. Şöyle pvp haritasına girdiğinde halkalı oluyorsun ve herkes sana sıkabiliyor kendi şirketinde dahil sana sıkan da halka almış oluyor patlatmasına gerek yok bir kez sıkarsa saldırıya açık oluyor 24 saat sonra bitiyor yani 24 saat boyunca saldırıya açıksın ben çok kez halka aldım yanlışlıkla halkalı kişilere tıklıyorum petlerine tıklıyorum vs istemsizce alıyorum bazen yanlışlıkla pvp haritasına atlıyorum ama halka aldığımda da kimse pek gelip saldırmıyor halka almamak için genel itibarıyla sevdim bu sunucuyu benim gibi yeni başlayıp gelişim için on numara ve görevleri çok iyi 20sinde başladım Nisan ayının şuan 20 lvlim lazerler 20 pro lf4 vs fazlasıyla doldu zeta dönüyorum hafta sonları ama uri çok gidiyor etkinliklerde katlayıcıyla oynuyorum geçen etkinlikte mesela bir kutudan 3 ışıltılı ganimet anahtarı atıyordu 300den fazla anahtar oldu cephane toplamda 5m kastım x2-x3-x4 roket de baya oldu ama kapı çok zor açıyorum 4k ggde zetayı alamadığım oluyor

Grevious bunu beğendi.
  7. Grevious

Grevious User

eyvallah saolasın küreselde hesap açıp ful pro yapasım geldi :D

8. pvp haritasında pvp etkinliği yoksa atladığında halka almazsın sadece pvp etkinliklerinde alırsın onun haricinde pvp de halkalı birine sıkmadığın sürece halka almazsın madem orada oynuyorsun aklında bulunsun.

͏ü͏m͏i̇͏t bunu beğendi.
  9. Doğrudur kral.16.günüm etkinlik açıkçası hiç hoşuma gitmiyor hele ki şu sba hiç yapmıyorum mantığı da anlamış değilim eskiden etkinlik olurdu şimdi parayı ver düdüğü çal

10. lad değil oyun yok oyun .bağlantı kopuyor 3gün:)))

11. Sen de doğrusun kral katlayıcılar boşuna ilerliyor durması lazım :D