görev katlayıcı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve xfiles54 tarafından 25 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xfiles54

xfiles54 User

sayın yetkililer yeni başlayanlar için görev katlayıcı kaldırıldımı dakikalardır aıryorum hep rsb izokronat çıkıyor özel teklifte hatta belki bi daha çıkmaz tek seferlik diye bir paketide satın aldım hala bi üst versiyon olarak yenisi çıktı ve oda rsb izokronat veriyor yav allah için ben napiim gelişmeden izokronatı rsb yi adam lar tek atıyo zaten bize bari biraz iyi başlayalım hazır yıldız paketleride gelmişken birde dükkan indirimi var dedik başlayalım oyuna ama maalesefki D.O bizi ezik başlamaya mecbur ediyor ha bu arada hesap 7 lvl bu günü bekledim ucuza malzeme alayım diye ama şansımız yok galiba siz demeden ben diyim bari şans diye

2. denedim devam ediyor patlayıp doğunca port atlayınca görünüyor ilk port atlayınca avantaj desteği geliyor o geldiğinde patlayıp doğunca görev katlayıcı geliyor.

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

@xfiles54 arkadaşımızın dediğini denemeniz daha iyi olacaktır.

Türkiye Takımı!

4. sen meseleyi anlamadın modum madur ben değilim yardımcı olmaya çalıştım sadece deneyecem bişey yok benim bişeyede ihtiyacım yok.

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Hayır sizin dediğinizi denemesini istedim arkadaşımızdan. :)

Alıntı yaptığım için yanlış anlaşıldı sanırım. :D

Türkiye Takımı!

6. JARDEL9

JARDEL9 User

kaç lewele kadar geçerli bu görev katlayıcısı

7. kardeşim 6-7 level çıktığında hemen alacaksan 7 levelde yapabilirsin ama yok güçlendirici görünsün istediğim zaman alırım hazır olduğumda alırım diyeceksen 6 lvl iken ara ara kontrol et bulmaya bak yoksa 7 leveldde görünüyo bir süre almayınca kayboluyor.bilmem anlatabildimmi.

Sayfayı Paylaş