Öneri Görev katlayıcısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Nemesis-Prime- tarafından 22 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, prometheus görevleri için görev katlayıcısını denk getirmeye çalışıyorum fakat bir türlü olmuyor, her seferinde avantaj kutusu desteği veriyor sistem 6. seviyede(evet bu konu birçok kez açılmış forumda ama üst üste bu kadar çok avantaj kutusu teklifi geldiği için sorma gereği duydum).
    Bunun bir yolu var mı yoksa tamamen şansa bağlı olarak mı gönderiliyor bu teklif?

2. Ben bundan faydalandım 8.Seviyede geliyor sürekli portalden atla oyundan çık gir yap eninde sonun da gösteriyor en azında bana öyle oldu

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Hangi harita portaldan atladın ekrana geldiği vakit ne yazdı.

4. ILHANBG5

ILHANBG5 User

Portal fark etmiyor diye biliyorum ben ama çok uğraştıracak sanırım @Dontforgetme arkaşımızın dediği gibiyse :)

5. Dediğim gibi her portal atladığında sürekli beliriyor belki değişir diye bir çok portalden atladım, sonra sinirlendim oyundan çıkış aldım,
    2 dakika soınra geri girdim karşıma görev destek paketi çıktı direkt aldım,

Sonrada 20 prometheus yaptım işte :) Belkide herkese çıkmıyordur bilmiyorum ama ben de böyle oldu yalana borcum yok çünkü ben de tam ümidi kesmiştim.

6. O zaman 8. seviye olunca kasılmayı bırakıp sadece ölümüne portaldan atlayacağız :)

7. Arada çıkışta yap gir, elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum, ben 1 hafta önce bende böyle oldu ve böyle yaptım. başka yolu var mı bilmiyorum tabi burada önemli olan 8 lwl i geçmemek

Nemesis-Prime- bunu beğendi.
  8. peki görev katlayıcının süresi nedir? 17 lwl olup bl ye girene kadar duruyor o halde.

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

6-8 seviyeler aralığında karşınıza çıkmaktadır. Avantaj kutusu XL fırsat paketi karşınıza çıkıyor anladığım kadarıyla. 8 level olduktan sonra da bakmanızı tavsiye ederim. Onun dışında avantaj paketi olduğundan dolayı ne tür koşullarda karşınıza çıkacağını kestirmek oldukça zor.
    Süresi 3 gün. Paketi aldıktan sonra oyuncu arkadaşlarınız ile birlikte hızlı bir şekilde 17 seviye olarak Sınırlar Dahilinde görev zincirini açabilir, daha sonrasında ilk 10 Prometheus Lazer Topu görevlerinizi yaparak 20 adet lazer topuna sahip olabilirsiniz.

İyi Forumlar.