Görev kulesine dönüş.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CUNCEYT tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CUNCEYT

CUNCEYT User

Görevin her koşulunu yerine getiriyorum tekrar görev kulesine dönüyrum ama görev tamamlanmıyor. Görev Kulesi denen şey görevleri aldığımız, yer değil mi? tüm haritalardaki görev kulelerini mi dolaşacağız yoksa?

2. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba,

x-1 haritalarındaki kuleler ana kulelerdir. Hangi görevde sıkıntı yaşıyorsunuz .

iyi oyunlar

3. CUNCEYT

CUNCEYT User

cesur kurtarıcalar isimli görevde sıkıntı yaşıyorum. x1e de gittim x-8 dekinede

4. o görevde belli bir mesafeyi uçmanın dışında birde 75/100 koordinatına uçmak var onu atlamış olabilirsin

5. AYYILDIZ

AYYILDIZ User

Merhaba ,

Üyemizin belirttiği gibi bir adımı atlamıyorsanız X-1 haritanızda görev tamamlanmış olur.

İyi Forumlar.

6. CUNCEYT

CUNCEYT User

Konu açık kalırsa sevinirim bir 5 dakika sonra baştan yeniden deniyeceğim görevi

Görevi baştan aldım, tüm şartları yerine getirdim dikkatle ve şu anda x-1 haritasındaki görev denetim kulesindeyim ancak görev bitmiyor.

Şİmdi tamamladım. görev kulesini ziyert etmek yetmiyormuş bir de görev kulesini açmak yani görevlerin gözüktüğü pencereyi açmak gerekiyormuş :D iki gündür dolanıyorum buralarda. İlginize teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ocak 2014
  7. Oo dostum onu nasıl bilmiyorsun. Önceden de vardı hatta byxe dön diye . Nyx e dönmek yetmiyordu üstüne tıklayınca görev bitiyordu. Modum konu kilitlenebilir.

İyi forumlar.

8. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu çözümlendiği için kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.