Görev Ödül Desteği ve Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve smogx1 tarafından 3 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. smogx1

smogx1 User

Herkese iyi forumlar. Oyuna yıllar sonra yeniden başlama kararı aldım birkaç arkadaşım TR4-6 da oynadığı için orada başladım ve birkaç sorum olacak. Öncelikle şuan bana görev ödül desteği geldi alana kadar gitmez değil mi 8 lvl'i geçmeyeceğim. Ayrıca öğrendiğim kadarıyla pro lazerlerini de 2şer tane alabiliyormuşuz bu görev sayesinde doğru mu? Son olarak tr 4-6 da oynayan başlangıç görevlerine yardım edip pro görevlerinde yardımcı olabilecek birisi var mı acaba arkadaşlarım çalıştığı için pek yardım edemiyorlar görevlere tek başıma da o görevleri yapabileceğimi sanmıyorum

2. O desteği aldıktan sonra 72 saat aktif oluyor hatırladığım kadarıyla, evet pro lazeri görevlerinden 2 şer adet lazer alınıyor, ama pro görevlerini yapabilmen için 17. levele ulaşman lazım, yani desteği aldıktan sonra 72 saat içinde 17. levele ulaşıp pro görevlerini yapman lazım.

3. bence sen 7 leveli geçme çünkü 8 olunca kayboluyor.

4. Merhaba,

Alana kadar gidip gitmeyeceği konusunda net bir fikrim yok karşılaşmadım çünkü daha önce hiç kendisiyle. Ancak sorup öğreneceğim.

Eğer görev katlayıcısı teklifi sunulduysa bunu kaçırmayın ve 72 saat içerisinde elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışın bulunduğunuz sunucu içerisinde aktif olarak oynayan klanlarla TS ve benzeri platformlardan iletişim kurarak yardım isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

coban-kedi bunu beğendi.