Bug / Oyun hatasi Görev Ödülü Gelmedi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Last_Repent tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, az önce indoctrine enfeksiyonu görevini bitirdim. Patlamamla görevi bitirmem aynı anda oldu bu arada belki bu yüzdendir diye eklemek istedim. Görevden gelmesi gereken 1 bl şifresi geldi yalnız 500 ebedi parça, 35m tp ve 1.25m şeref puanı gelmedi. Aşağıya seyir defterimin ss'ini ve görevi bitirdiğimi gösteren konsolun ss'ini ekliyorum.

Burada görevi bitirdiğimi görebilirsiniz. Nedense hepsini aldığımı gösteriyor ama ne şeref puanımda ne tp'de bir değişiklik olmadı. Rütbe puanımdan kontrol ettim, görevi yapmadan önceki haliyle aynı yani.

Burada da tam görevi bitirdiğim anda mindfire'ın yanındaki attend tarafından patlatıldığımı görebilirsiniz, bl şifresi gelmiş ama diğer ödüller gelmemiş. Acaba ödüller gelirken ölü olduğum için yarıda kesilmiş/iptal olmuş olabilir mi?

Son olarak, bu puanlar benim için o kadar da önemli değil zaten beni çok etkilemeyecek de oyun hatası yani raporlanması için belirtmek istedim, teşekkürler.

2. Merhabalar,

Tp ve Şerefinizde sonradan meydana gelen bir yansıma ve değişiklik oldu mu ?

İyi Forumlar

3. Hayır, hâlâ aynı.

4. Merhabalar,

İlgili ödüllerin alınması veya alınmaması hakkında net bir şey söyleyemiyoruz. Raporlamanın oluşması için elinizde ki görseller ile Support ekibine iletmeniz halinde daha hızlı bir sonuç alınacaktır. Oyun ile ilgili bir hata oluşmuş ise support gerekli telafiyi yapacaktır. Support'a Resim Gönderme konusunu incelemeniz iletişim için fayda sağlacaktır.

İyi Forumlar.

Luminous bunu beğendi.