Görev Saymıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve -*TOREDO*- tarafından 12 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

GÖREV

1. BİLMİYORUM

66,7%
  2. BİLİYORUM

33,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. -*TOREDO*-

-*TOREDO*- User

ARKADAŞLAR DIŞ BÖLGENİN SONU İSMİNDE BİR GÖREVİM VAR 600 SİBELONİT KESTİM 200 BOSS SİBELONİT KESTİM SIRADA 5000 ENDERİUM TOPLA DİYOR AMA NERDEN NE ŞEKİLDE ENDERİUM TOPLADIYSAM SAYMIYOR NEDEN OLABİLİR YERDEN TOPLADIM TEK TEK DÜŞMAN ÇÖPÜNDEN TOPLADIM NPC ÇÖPÜNDEN TOPLADIM AMA SAYMADI SKYLAB"TAN YOLLADIM SAYMADI YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

2. hkmdr

hkmdr User

sıralı görevdir kardeşim ona dikkat et

3. Karalı

Karalı User

O toplamayı düşman haritalarındaki. X-3 haritalarında yapmalısın, ancak bu senin şirketine ait harita olmamalı. Kestiğin yaratıkların içinden çıkan endrium larda sayılır.

Son düzenlenen: 12 Kasım 2020
  4. -*TOREDO*-

-*TOREDO*- User

DİĞERLERİ YAPILI ZATEN OKUMADIN MI

YARATIKTAN ÇIKANLARDA SAYILMIYOR

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
  5. Hmm düşman x-3 haritasında hem tek tek hem de npc kargolarından topladığın halde hiç saymadıysa aklıma gelen tek ihtimal başka bir görevin varlığı . Yani aktif görevlerinde endurium toplamanı isteyen başka bir görev var mı ? O göreve sayıyor olabilir .

6. keskinniyo

keskinniyo User

Bir süre önce uber Sibelon görevim vardı son uber Sibelonda ne kadar kesersem keseyim göreve saymadı bende uğraşamam sonra yaparım deyip iptal ettim. Belki bazı görevlerde sorun vardır.

7. Merhaba,

Görevinizde herhangi bir değişiklik oldu mu ? Olmadıysa görev penceresinin resmini buraya yükler misiniz ? Resim Yüklemeyle ilgili bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

8. Karalı

Karalı User

Aynı görevi bende yaptım 100 lüklerin 15.ncisi. Ve iyi hatırlıyorum yaratık içlerini sayıyor. Ancak yanlış haritada yaparsan saymaz. mesela kendi x-3 haritanda yaparsan saymaz düşman bölgedeki x-3 haritalarında yapmalısın.