Görev Sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kahkaha1993 tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Görevler Olsunmu ?

Anketin kapanma tarihi 11 Eylül 2014.
  1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Böyle de Güzel ( :/ )

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamün Aleyküm Arkadaşlar Yeni Görev sistemi sizcede biraz saçma degilmi . Çogu işimize yarayan görev uber görevi . Tamam Bazı arkadaşlar uber kesiyor Rahatça ve bu görevler onlar için çok iyi bir Destek Fakat ben Veyahutta Benim gibi bir çok arkadaş var . Yeni ve herkezin işine yarayacak olan görevler açılmalı bence Bunu için desteklerinizi bekliyorum . Örnegin Tallon Görevi 4 yada 5 tane var onları yaptıktan sonra yapabilecegimiz görev kalmıyo . belirli bir Tp den sonrada öyle 500 bin tpveren görevler pekte işimize yaramıyor . Her neyse fazla uzatmadan Haklı oldugumu anlarsınız inşallah İyi oyunlar . . .

2. evet bencede görevler biraz ilerleyip yapınca çok kazıklaşmaya başlıyor

3. Yetkililer bu sistemi hazırlarken oyuncuların fikrini aldı mı ? Ben böyle bir sistem hiç beklemiyordum eskisini sildiler yeni leri geldi uri veren görev yok resmen . tek iyi görev LF4 veren alfa17 görevi .. eski 1500 saboter görevi mesela miss gibi görevdi . hayırlısı olsun bakalım daha neler göreceğiz ...

4. KARANLIK

KARANLIK User

Bildiriminizi buraya yapabilirsiniz.İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.