Görev zaiyatı

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve *ECHQ*** tarafından 24 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *ECHQ***

*ECHQ*** User

24.03.2019 günü saat 19:51 de başladığım yeni etkinlik kapısını oyunda oluşan lag lar sonucu ( sürekli bağlantı kopması yaratıkların işaretlenememesi, oyun pasife olması) 5 hakkımıda kaybettim. Oyun içinde satılan güçlendiriciler, birleştir kısmında 15b ucb 100 ve 1500 uridum sonucu alınan güçlendirici harcanan elit lazerler ve en önemlisi zaman bütün bunların hepsi şimdi nasıl tarafıma tanzim edilecek bir fikri olan var mı? Lütfen forum adminleri bana benden kaynaklanan bir problem olduğundan bahsedipte zekama hakaret etmesin..>Supporta başvuruda bulundum ve iki gün e kadar cevap verme olasıkları olduğunu sizde bilmektesiniz...Şimdiden görevinizde kolaylıklar dilerim...

KATALONYA bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Maalesef forum takımı olarak bizlerin bu gibi durumlara müdahale etme yetkimiz bulunmamaktadır, probleminizi support'a yazarak en doğrusunu yapmışsınız. Artık tek yapmanız gereken gelecek sonucu beklemek olacaktır, ayrıca etkinlik ilgili geri dönüşleri buradan yapmanız istenmektedir. Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.