Öneri Görevi Tamamen İptal Etmek!

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 28 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olumlu mu?

1. Olumlu!

75,0%
  2. Olumsuz!

25,0%
  1. Görev menümüzde bulunan ama uğraşmak istemediğimiz görevleri tamamen iptal edebilelim.
    Görevler iptal edildiğinde rafa kaldırılır ve 30 gün sonra tamamen silinir. Oyuncular 30 gün içinde görevi tekrardan aktif edebilirler. (Yılmaz arkadaşımızın uyarısı ile eklendi.)

Not: Belirli görevlere iptal etme seçeneği gelecektir. Her görevi iptal etmek, oyunun hikayesine ters düşüyor. R-Zone görevleri gibi bazı görevlere tamamen iptal et seçeneği gelebilir. Ya da seviyemizin 5 kademe altı görevlerine iptal etme şansı tanınabilir!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Aralık 2019
    -=ODIN=- bunu beğendi.
  2. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konu başlığınızı mesaj içeriğine uygun şekilde düzenlenmiştir. Konuyu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenmiştir. Konunuz üyelerden destek aldığı takdirde raporlarımıza eklenecektir.

İyi forumlar.

3. Katılıyorum. Özellikle boyut savaşları görevleri için bu olmalı.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  4. Yorumun için teşekkürler.

5. Mehmet_Can

Mehmet_Can User

aynen öyle kesinlik bu olmalı

6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Her konuyu desteklemem ama bu konuyu destekliyorum. Oyumuda kullandım ( Mesaj motive amaçlıdır)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Kasım 2019
  7. Oyuncular görev listesindeki bütün görevleri bitirmek istiyor. Özellikle full olan oyuncuların oyunda pek bir amacı kalmadığı için görevlere yöneldiler ancak bazı görevler var ki yapması mümkün değil. Örneğin r-zone haritası görevlerini yapmak imkansız çünkü haritaya talep olmadığı için o haritaya girip de görevi yapamıyorsunuz. Bu da oyuncuları rahatsız ediyor. Başka bir konuya da yazmıştım. R-zone için eir ya da oil veren günlük görevler oyuna eklenebilir bu sayede oyuncuların haritaya olan talebi artacaktır. Genel olarak konu hakkında yorum yapmak gerekirse ben destekliyorum ancak konu iyice detaylandırılmalı çünkü bazı "son" görevler var. Demek istediğim o son görevleri almak için 20 görev yapmanız isteniyor. 20 görev içerisinde birini iptal ettiğinizde 19 görevi yapmak zorunda olmanız biraz haksızlık olur. O zaman insanlar tüm görevleri iptal edip direkt o iyi ödül veren son görevi alabilirler. Bu konuya bir düzenleme getirilmesi lazım yöneticiler ya da fikir sahibi tarafından. İptal edilen görev tekrar kabul edilemez duruma getirilmeli, bir daha o görev kabul edilmeli. Ödüllerden feragat edilecek.

ateistkeci bunu beğendi.
  8. Yorumun için teşekkür ediyorum. Geri kalanını onlar düşünsün artık. Ben ortaya bombayı bıraktım. Nasıl imha edeceklerini bekliyoruz.

9. Evet, görev listesini bazı görevler boşuna işgal ediyor. Görevden feragat etme hakkımız olmalı.

10. katılmıyorum kişi sonradan fikrini degiştirip Görevi almak isterse ne olacak ?
    2 gorevden birini yap diyerek seçenekler artırılabilir ama bunun olması hayal darkorbit belki farkında degilsiniz ama görevler üzerine oynan bir oyun .

11. Yorumun için teşekkür ederim. İlk başlarda verilen R-Zone görevlerini yapmayı düşünmüyordum ve hatta bazı ilk seviye görevleri halen duruyor. Söylediğim görevleri silebileceğimiz bir seçenek olsa daha iyi olabilirdi. Kesinlikle bu bir görev oyunu. Sadece bazı görevlere gelmeli diye düşündüm.

12. eray

eray User

Katılıyorum, özellikle uğraştığımız zamana değmeyecek ödülleri olan görevler var, görev sıralama kısmına filtreleme gibi bir kısım eklenerek (ki seviyemizin yetmediği görevleri göster kısmı var bu bahsedilen kısımda buraya eklenebilir)bizim yapmak istemediğimiz görevleri çıkartabileceğimiz sonra yapmak istersek ekleyebileceğimiz bir kısım eklenebilir. Yani kısacası amaç oradan 70-80 görev arasından bulmaya çalışmak yerine daha az görev arasından seçim yapmak. Umarım arkadaşı doğru anlamışımdır.

13. Kesinlikle doğru. Yorumun için teşekkürler.

14. olumlu oy kulandım lakin konuyu gunceleyin seçenek koyun direk ipt al degil
    rafa kaldırma olabilir

15. Güncellendi.

yılmazcan47 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş