Duyuru Görevin Sarı Taş İstemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .EAGLE. tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .EAGLE.

.EAGLE. User

Diğer gemilerim de aynı bu şekilde... Hayatımda bir kez bile bu oyunda illegal işlemler yapmadım, yapmayı da bilmiyorum... Bazıları kıskançlıktan bu lafları ediyor...

Unutmadan oyunda 3.parti yazılımları kullananlar var bunlar aylarca bu işlemi yaparken seprom biriktiriyorlar onlar bile bug yapmıyor... Bug şuan aktif mi değil mi hiç bir bilgim yok.

Benim durumum bu... Bug yapacaksam eğer bug dan önce diğer şeyleri yapardım şu hale bak sab yok... Ema yok... Bu fotoda ki gelen RSB ve x4 cephaneleri de yeni gelen görevlerden geldi onları yapayım dedim sadece.

Bir yılda hiç harcamadan ve hiç aksatmadan seprom atılırsa gemiye 32 milyon atış eder...

Bu hesapları yapmaktan kaçan ya da yapamayan arkadaşlarımız lütfen bilip bilmeden yorum yapmayınız...

Bunu da seyir defterimden aldım herhangi bir bölümünden. Orada bir detay var açık artırma tamir robotu alındı yeri simetrik hastalığı/takıntısı gibi bir şey var. Para illa küsüratsız olacak. Pro filan attığımda arada girip bir kaç tallon kestiğimde para küsüratlı oluyor haliyle bende çıkmadan önce açık artırmadan örneğin param 1.234.564 ise 234.564 kadarını önemsiz bir şeye sunuyordum. Yukarıda gemimde ki paraya bakıldığı zaman uri dahil küsüratı yok. Takıntım varda o konuda :D

Fotoğrafta görüldüğü üzre bu şekilde girişler yaparken de seprom, pro atıyordum.

Son düzenlenen: 7 Aralık 2018
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Daha öncede belirttiğim gibi durumu haftalık raporlara ekleyeceğim. Lütfen tartışma ortamı yaratmaamaya özen gösteriniz ve tek bir konu altından bu durum ile ilgili fikri alış verişinde bulunuz.

İyi forumlar.

LegendaryKing47 bunu beğendi.
  3. .EAGLE.

.EAGLE. User

Çok teşekkür ederim modum eyw

4. -Star-

-Star- User

Şikayetinde haklısın.Moderatörümüz durumu raporlarına ekleyecekmiş,durum düzelene kadar da raporlamalara devam edeceklerinden eminim ama düzelir mi bilmem.Aynı durumdan ben de şikayetçiyim,ekran görüntüsü de ekleyeceğim şimdi,ek olarak senin için credits ve uridiumumu yuvalardım ama euro için yapacak bir şey yok :D

Son düzenlenen: 8 Aralık 2018
  5. bug yapmayanlar için tabikide biraz haksızlık oluyor ama sonuçta görev madem öyle görevi yapmayacaksın sepromun bittikten sonra tamamlayacaksın tek çaren bu oluyor dostum :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. Sana güzel bir akıl vereyim fikir havuzu bölümüne konu aç mesela lazer bölümü 3 ayrı taş ile güçlendiriliyor 3 tane slot olsun kasılırlen sarıyı seçeriz vs atarken sepromu diğer taşı kolay kolay kimse kullanmaz ama çok mantıklı hem emekler boşa gitmez hemde seprom çok büyük problem 9k depo mu olur diye yırtınanlar içinde çok ama çok güzel bir tol olur sep i çeker atar lazere sarıyla oynamaya devam eder böylelikle senin gibi insanlar aylarca sep biriktirmek için hergün gir çık günlük ödülü al olayı olmaz herkes oyununa bakar bu konuyu aç çok destek görürsün bu yeni gelen görevle beraber çözüm sağlanmış olur haksız mıyım modum :)

7. DUMAN.

DUMAN. User

bence istemesi çok mantıklı

LegendaryKing47 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.