Görevler SSS

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 5 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev Listesi
    • Güven, beklenir
    • Parçalanmış Bölge
    • Kapıdaki Kurt
    • Zor Zamanlar
    • Dönüşüm Teorisi
    • Nüfuz!
    • Serbest Akıl
    • Ölü Yön
    • Avucumuzun İçinde
    • İleri
    • T-88 Gün
    • Cazibe!
    • Taşıma Günü
    • İnsanlığın Kalbi
    • Dış Bölgenin Sonu
    • Tahliye
    • Ufak Tefek İşler
    • Yetki Hiçbir Şeydir
    • Sıkıntılı Zamanlar
    • Savaşdoğan
    • Falcon Uçuşu
    • Yeniden Zafer
    • Unsurlar
    • Kabus Seli
    • Eski Yöntemler
    • Yeni Yol
    • Daha Önce Duymuştum
    • Oraya Gitmek
    • Sessiz Çoğunluk
    • Daha Büyük Soru
    • Meydanda Saklanma
    • Sensör Temizliği
    • Başarısız Arama
    • Kilit ve Anahtar
    • Saklı El
    • İğne Deliği
    • Dışarı Adım
    • Delta Gücü
    • Zulmün Başlangıcı
    • Süre Geçmeden Saldır
    • Otoritenin Sözleri
    • Savaşın Lordları
    • Hata Yok
    • Kalem Kılıçtan Üstündür
    • Ne Daha Fazla, Ne Daha Az!
    • Hayata Güveniyoruz
    • Esas Olmayanı Unutmak
    • İçerideki Düşman
    • Dayanılacak Haç
    • Bağlı Konular
    • Sadık Vatandaş
    • Özgürlük Testi
    • Bilge Söz Hiçbir Zaman Zarar Vermedi
    • Hazır veya Değil
    • Sadakat Önemli
    • Güç Testi
    • Uyum Emri
    • Gerçekleri Bulmak
    • Sondan Önceki Operasyonlar
    • Acil Yönlendirme
    • Algılamanın Sonu
    • Karlı Küre
    • Gerçek Taneleri
    • Kurtuluş Savaşı
    • Terör Tekerrürden İbaret
    • Amacın Berraklığı
    • Uluyan Ses
    • Yıkımın Kalbi
    • Geçmişi Tekrarlatmak
    • Gerçekler Acıdır
    • T-28 Gün
    • Yaptırım Tarihi
    • Tehlikeli Kargaşa
    • Yeniden Doğuş Projesi
    • Köklü
    • Zor Hedef
    • Sahte Haber
    • Hala En Kötüsü
    • Politik İsyancılar
    • Akıl Sarayı
    • Soğukkanlı Karar
    • Karanlıktan Çıkış
    • Kan Davası
    • Beyinde
    • Anlama Kavuşma
    • Acı Gecesi
    • Akıllı Hareketler
    • Küçümsenmiş
    • Ölüm Geçmişte Geldi
    • Toplan
    • T-8 Gün
    • Kabloda Kaçmak
    • Jeton Hareketi
    • Bütün Sistemlerin
    • Bütün İnsanlık Gibi
    • Bağıra Dönüş
    • Ne olacak?
    • Son Çare
    • Kabuslarınızda Yaşıyoruz
    • Zorlu İstila

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2020
    .Paradoks. bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 1-10
    Görev AdıGörev ÖdülüGörev GereksinimleriGörev Açıklaması
    Güven, beklenir
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 300 Kristallon imha et.
    • 450 Lordakium imha et.
    • 48.000 Promerium topla
    Bu güvenli Bakanlık yayınıdır. Kod: MI-165-LP Halá buralarda olmana sevindim! Uzaylı tehditlerine karşı iyi savaşıyorsun. Sıradaki hedeflerini tespit ettik. Enerji imzalarını ve insanlığa karşı işledikleri suçları özetleyen dokümanı gönderiyorum. Unutma. Güven, beklenir ve bizim güvenimiz kazanılabilir.
    Parçalanmış Bölge
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 800 Kristallin imha et.
    • 2.000 Lordakia imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Battleray
      • 50.000.000
    Bakanlığın güvenlik sistemi Dış bölgeye düzenlenen saldırılar tespit etti. Bakanlık gibi güçlü bir önderin dönüşünü beklemekte olan pek çok insan, kristaloid uzaylı türlerinin sebep olduğu enerji patlaması sonucu hayatını kaybetti. Ölüleri şereflendir, insanlık için ayağa kalk. Yıldızların ötesine uzanan elimiz ol.
    Kapıdaki Kurt
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 100 Boss Kristallon imha et.
    • 230 Boss Kristallin imha et.
    • Şu haritalardan birine git: 2-1, 1-1
      • 107/67 koordinatlarında
    Kurt serbest kaldı! İki koloninin daha galaksiden silindiği haberi geldi. 16.000'den fazla insan yok oldu! Kristallon ve Kristallin cesetlerinin bulunduğu bir mezarlık tespit ettik. Uzaylı bedenlerindeki enerji ve ışık tamamen emilmiş gibiydi. Normalde önemsenecek bir şey değil ama, düşmanımızın gücü endişe verir oldu.
    Zor Zamanlar
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Şu haritalardan birine git: 2-2, 1-2
    • Şu haritalardan birine git: 2-6, 1-6
    • 460 Blighted Kristallon imha et.
    Bakanlık Uzaylı Bilimi Ekibi (BUBE), yaşam enerjileri emilen uzaylıların üzerinde eser miktarda Indoctrine-Oil tespit etti. Köprü amaçlı kullanılmış gibi. Bu sayede enerji kolayca emilip dönüştürülmüş. Ama neye dönüşmüş?
    Dönüşüm Teorisi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 230 Blighted Kristallon imha et.
    • 500 Blighted Gygerthrall imha et.
    • 1200 Hibrit Alaşımı topla.
    BUBE yetkilileri, uzaylıların yaşam enerjisinin başka bir forma büründüğü konusunda hemfikir. Enerjinin daha eski bir türe dönüşüyor olması da kuvvetle muhtemel. Bakanlık, Üç Gün Savaşı zamanlarından beri etkin bir kuruluş olduğundan, bu enerjiye daha önce rastlandı. Detayları doğrulamamız gerekiyor. Tehdidi baskılamak için harekete geçmelisin!
    Nüfuz!
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • GG γ Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • 300 Kristallon imha et.
    • Şu haritalardan birine git. 2-7 , 1-7
    Kristallon dünyamızı ilk ziyaret ettiğinde, onursuzca amaçları olabileceğinden devletleri uyardık. Bize kapı teknolojisini verdiler ancak kapıyı Sibelon'a savaş açmak için kullanışımızın önüne geçmediler. Bizlerle labirentteki fareler gibi oynadılar. Ta ki, dişimizi tırnağımıza takıp kurtulana dek. Nüfuz sahibi olmaya başlayana dek!
    Serbest Akıl
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Birleştir kısmından birleştirilmiş bir Immunizer CPU Planı al 0/1
    • 4 Viral Kristallon imha et.
    • Indoctrine-Oil topla 0/2
    Kristallon, dünyamızdan kovulmuş olsa da bırakacağı kadar etki bırakmıştı. Zihin gücüyle nesneleri değiştirebilen bir grup insan ortaya çıktı. Psişik güçlere sahip küçük bir grup insan, tüm insanlığı kendi iradesine boyun eğdirme yetisine sahip insanlar. Uzaylı kaynalı terör, gücümüzü etkisiz kılmayı amaçladı.
    Ölü Yön
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Düşman oyunculara hasar ver 0/4000000
    • Prometid topla 0/120000
    • NPC'lere hasar ver. 0/10000000
    Üç Gün Savaşı sonunda bitap düşen devlet, bu insanları esir kamplarına yerleştirdi. Yardım etmeyi denedik. BUBE'yi onları tedavi etmesi için gönderdik. DNA'larındaki uzaylı nüfuzunu almayı denedik ama başaramadık. Nihayetinde, hepsinin öldürülmesi emri geldi. Ne de olsa güvenliğimizi tehdit ediyorlardı.
    Avucumuzun İçinde
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • 700 Kristallon imha et.
    • 4-5 haritasını ziyaret et.
    • 100 Uber Kristallin imha et.
    Tam da bunun gibi olaylar. Uzaylıların toplumumuzdaki nüfuzu, insanlığı güçsüz kıldı. Bizi , gelen tehlikelere karşı savunmasız bıraktı, tek bir güç altında birleşmek zorunda kaldık. Bize her zamankinden çok ihtiyaçları var. Bir arada olmalıyız. Hep birlikte zafere ulaşacağız!
    İleri
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 300 Ekstra Enerji
    • 30 Uber Kristallin imha et.
    • 30 Uber Kristallon imha et.
    • 70 Uber Lordakium imha et.
    Seninle iletişim için kullandığımız gölge uydusu keşfedildi. Yeni bir iletişim hattı sağlayıp sana dönüş yapacağız. Kime güvendiğine dikkat et. Bakanlığın insanlığın geleceği için karar verme yetkisine sahip tek organ olduğunu unutma. Pazarlık yok, sayıca üstün olan kazanır!

~T~A~R~K~A~N~[ALEM] ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 11-20
    T-88 Gün
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • Prometium topla 0/2000
      • 1-1, 2-1 haritasında
    • 300 Annihilator imha et.
    • Palladium 0/1500 topla.
    Pilot, burası HULL Korsanlarla sorun yaşadığımız şu günlerde hala iş başında olduğunu görmek güzel. Dış bölgedeki yıkım iyice fark edilir oldu. Tam kapasitede çalışabilen bir iki büyük sistem kaldı. Bilinmeyen bir kaynaktan da yayın aldık ''T-88 Gün''. Bu, düşman saldırısının habercisi olabilir mi?
    Cazibe!
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • 5-1 haritasını ziyaret.
    • 1200 Saboteur imha et.
    • 5-3 Haritasını ziyaret et.
    Korsanların hepsi pislik. Ölülerin başına akbaba gibi üşüşüyorlar. Saldırılar bölgedeki kaynak sayısını iyice azalttı. Dış bölgedeki toplum da çökme noktasına geldi. EIC, VRU ve MMO kendi aralarında savaşırken, düşman sinsice saldırdı, Dikkatli olmalıyız.
    Taşıma Günü
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla,
    • 1200 Interceptor imha et.
    • Palladium topla. 0/1000
    • Prismatium topla 0/100
    Nyx'e yardım etmelisin. Dış bölgedeki saldırılar onu iyice savunmasız hale getirdi. Sinirsel ağ güçlerini düşünürsek, ele geçirilmesini istemeyeceğimiz bir unsur olduğumuz söyleyebiliriz. Korsanları bir nebze oyabilirsen, onu Dış bölgeden kaçırıp nispeten daha güvenli bir yere, şirket uzayına kaçırabilirim.
    İnsanlığın Kalbi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • GG κ Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • Görev Denetim Kulesine dön.
    • Düşman oyunculara hasar ver 0/5000000
    Yardımın için sağ ol pilot. Operasyonlarımı Boyut Savaşı bölgesine taşımayı başardım. Umarım uzay zamanda beni gizleyecek bir şeyler bulabilirim. İnsanlığın Kalbine de yakın olmalıyım. Düşman hakkında bir hayli bilgi edindim ama elimde bir isim yok. Bakanlığın da bu işin arkasında olduğunu duydum!
    Dış Bölgenin Sonu
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Endurium topla. 0/5000
      • 1-3, 2-3 haritasında
    • 600 Sibelonit imha et.
    • 200 Boss Sibelonit imha et.
    Topladığım bilgiler gösteriyor ki, şu anda kim ne yaparsa yapsan, Dış bölgedeki insanların hayati tehlikesi sürecek. Gizemli düşmanımız insan hayatına hiç değer vermiyor. Bu saldırıları durdurmamız imkansız. Geride hiç tanık yok, yalnızca ölüm var. Birkaç seçeneğimiz var.
    Tahliye
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Hasar vermen gereken uzaylı Uber Barracuda 0/10000000
    • 500 Saboteur imha et.
    • 300 Barracuda imha et
    Hiç seçenek kalmadı. Kalan insanları tahliye edip insan uzayına yerleştirmeliyiz. Bu cehennemden kurtulmak isteyeceklerine adım gibi eminim. Saldırıların bize kalkan olacak. Ben de araştırma gemileriyle durumu izleyeceğim.
    Ufak Tefek İşler
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 1000 Interceptor imha et.
    • 100 Battleray imha et.
    • Palladium topla. 0/700
    Gemiler yollandı. Gerçi şimdiye kadar düşman saldırılarından hiçbir şey öğrenemedik. Bu sefer başarılar mı bilmiyorum. En azından bu bilinmeyen düşman korsanları da oyalıyor... ama eninde sonunda, Dünyayı hedef alacaklar. Şirketler Dış bölgeden ne kadar fazla kaynak geldiğinin farkında değil.
    Yetki Hiçbir Şeydir
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • 50 Deadly Battleray imha et.
    • Palladium topla 0/2000
    • Şu haritalardan birine git 2-8, 1-8
    Bu beni bir süreliğine son görüşün. Bilgi ağımı toparlamalıyım ama seni uyarmak istedim. Bakanlık İlkeleri, ''Yetki Güçtür!'' Üç Gün Savaşı sırasında devleti kontrol eden gizli polisin de ilkesi buydu. Eğer aynı kişilerse, ki ben öyle olduklarını düşünüyorum. Başımız belada demek!
    Sıkıntılı Zamanlar
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • Palladium topla. 0/1200
    • Endurium topla 0/50000
    Mars'taki MMO imşaat bölgelerinin Dış bölgenin iptalinden ilk etkilenen yerler olduğunu duydum. Belki şirketler ''Kabuslarınızda Yaşıyoruz'' her kimse, onun ciddi bir tehdit olduğunu idrak edebilirler.
    Savaşdoğan
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 30 Indoctrine-Oil
    • 20 Uber Battleray imha et.
    • 200 Uber Interceptor imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı Uber Barracuda 0/20000000
    Nyx'le konuştuklarımdan anladığım kadarıyla. Benim için geri sayım hala sürüyor. Gerçi nerede olduğumu kimse bilmiyor. O yüzden endişelenmiyorum. Ayrıca aniden tekrar etkinleştirilmiş olan United Earth Force (UEF) frekansından da bazı sinyaller aldım. Burada işin bitince araştırmalısın!

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 21-30
    Falcon Uçuşu
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 1500 Lordakia imha et.
    • 2000 Saimon imha et.
    • 1000 Mordon imha et.
    Hey Falcon! Seni bir süredir takip ediyorum. Galaksiyi iyi bilen uzay jokeylerine ihtiyacım var. Biraz ani oldu kusura bakma. Benim adım Commodore Mishra. United Earth Force (UEF) Amita Mishra. Evet, gizliliğe önem vereceğimizi düşünmüş olabilirsin ancak bazı kesimler gelişimizi duyurmak için ellerinden geleni yaptılar. Cesaretini kanıtla!
    Yeniden Zafer
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • GG λ Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • 200 Boss Saimon imha et.
    • 100 Boss Mordon imha et.
    İyi işti Falcon! Soruların olduğunu biliyorum. Cevapları bende. Geçtiğimiz altı yıldır güç topluyoruz. Şirketlerden ve farklı yerlerden gelen bir ordu oluşturduk. Bizler, insanlığın birlikte hareket ettiğinde kazanabileceğine inanıyoruz. Dış bölgenin başına gelenler, başarısızlıklarımızın bir örneği.
    Unsurlar
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • Prometid topla 0/50000
    • Endurium topla 0/30000
      • 1-4 2-4 haritasında
    • Palladium topla 0/1000
    İşinin hakkını veriyorsun Falcon Şirketlerle bağlantıların olduğunu, Nyx, HULL ve Bakanlıkla çalışmış olduğunu biliyoruz. Nyx ve HULL, taramızda görmek istediğimiz unsurlardan; ancak örgütlerden biri. Hiçbir zaman kaybolmadılar. Yalnızca bekliyorlardı!
    Kabus Seli
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • Hasar vermen gereken uzaylı Devolarium 0/100000000
    • Şu haritalardan birine git 2-1, 1-1
    • Şu haritalardan birine git 2-8, 1-8
    ''Kabuslarımız'' hakkında bir tehdit olan ve sinyallerimizi bloke eden yayınların Bakanlıkla bağlı olduğunu düşünüyorum. Üç Gün Savaşı bittiğinde kontrolü ele geçirmeye çalıştılar, bu da UEF'in sonunu getirdi.Eğer biz, insanlığı tekrar birleştirmek için buradaysak, kimin bizim tarafımızda olduğunu bilmemiz gerekiyor.
    Eski Yöntemler
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 100 Uber Devolarium imha et.
    • 100 Uber Sibelon imha et.
    • Prometid topla. 0/50000
    Eski yöntemlerin işe yaramadığı açıkça ortadadır. Bazıları iç savaştan yararlandı ve aşırarak kendilerini zengin yaptı, Ancak bilmelisin ki Falcon, sen kendi gemisi olan ayrıcalıklılardansın, gaz istasyonlarında veya sıkışık madenlerde kölelik yapan işçilerden değilsin.
    Yeni Yol
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 80 Uber Sibelonit imha et.
    • 500 Sibelonit imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı:Uber Devolarium 0/400000000
    Devam etmenin tek yolu yeni bir yol seçmektir. Eğer tek bir bayrak altında birleşemezsek, çok geç olabilir. Hammaddelerimiz risk altında, ancak dikkatini vermiş olan herkes bunun gelişini görebilirdi. Bir de yeni düşmanlara karşı koyamayan eski uzaylılar var, bir de onların diğerlerini Indoctrine-Oil kullanarak kontrol ettiği gerçeği.
    Daha Önce Duymuştum
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Terbium topla. 0/500000
    • 400 Lordakium imha et.
    • 100 Boss Lordakium imha et.
    Evet Falcon! Bunu daha önce duyduğunu biliyorum. Duymadığın şeyleri, şirketler senden sakladığı için duymamışsındır. Geçtiğimiz ay Dış Bölge yakınında bir MMO maden fabrikası ortaya çıktı. VRU gaz işleme sürecini etkileyen bir şey buldu ve EIC'nin gizli rafinerisi de birkaç gündür sinyal göndermeyi bıraktı.
    Oraya Gitmek
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Terbium topla 0/30000
      • 1-4, 2-4 haritasında
    • 300 Uber Struner imha et.
    Iz bırakmak için oraya gitmeliyiz. Insanlara yeni bir yol olduğunu göstermek için, çünkü yeni düşmanımızın gücü... O kadar fazla ki, bir soykırımla yüz yüze olabiliriz. Düşmana herhangi bir hasar vermedik ve onların kim olduğuna dair hiçbir fikrimiz yok. Sadece ipuçları... Lanet olası yararsız ipuçları!
    Sessiz Çoğunluk
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 300 Struner imha et.
    • Şu haritalardan birine git 2-1, 1-1
    • Prometium topla 0/30000
      • 1-2, 2-2 haritasında
    İyi işti Falcon! Gördüğün gibi hızınla ve gücünle oy veriyorsun ve bize hedefleri tanıma imkânı veriyorsun. Pilotlarımızın uzaydaki sessiz çoğunluk gibi davranması bizi memnun eder. Olanların hızını kontrol etmek, aynı zamanda düşman hedeflerine saldırıları organize etmeden önce eylemlerimizi tartışmaya açık olmak. Sizin gibiler halkın kalbini ve (/)
    Daha Büyük Soru
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 1 Infinite Sayborg
    Sırasıyla;
    • Kuiper Gate Galaksi Geçidini tamamla 0/1
    • 2000 Protegit imha et.
    • 3-8 haritasını ziyaret et.
    Eğer bizimle kalmaya hazırsan Falcon, bilinmeyen düşmanı incelemeye başlamayı planlıyoruz. Diğerlerinin bu gerçekleri ortaya çıkarmaya çalıştığının farkındayım. Ancak, bu durumu uzaylı güçlerinin kalbine taşıyıp daha fazla bilgiyi ortaya çıkarma şansımız var. UEF'i kalıcı olarak haritanın üzerine eklemek!

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görevler 31-40
    Meydanda Saklanma
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Mucosum topla 0/100
    • 2000 Lordakia imha et.
    • Palladium topla 0/1500
    Gördüğümüz kadarıyla bu gizli düşman belirli bir uzaylı tipini hedef alıyor. Ancak, birçok uzay irki bu saldırıları saklar. Çünkü zayıflıklarını göstermek istemezler. Eğer güçleri zayıflamışsa bunun göstergeleri vardır ve Lordakia bölgesini gözetleyecek güçlere sahip değildik. Hızlı bir incelemeyle başla.
    Sensör Temizliği
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Lordakium 0/300000000
    • 200 Uber Lordakia imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Boss Lordakium 0/100000000
    Son geçişin ardından ilgi çekici bir şey oldu Falcon! Görünüşe göre Lordakia yeni bir tip sensör cihazı kullanıyor. Eğer onları daha fazla analiz edebilir, sinyalleri bilinmeyen düşmanın yaptığı gibi bozabilirsek, ne için kullanıldıklarını görebiliriz. Boşu boşuna bir uğraş olabilir, ancak denememiz lazım.
    Başarısız Arama
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 600 Sibelonit imha et.
    • Prometid topla. 0/2000
    • 200 Boss Sibelonit imha et.
    Düşündüğümüz kadar etkili değildi. Gözlemci birimlerimiz savaş alanından toplayabileceklerini almaya gittiler, fakat sonuç başarısızdı, Eğer Sibelonit'i şimdi tehdit edersek, sensörlerini benzer şekilde ayarlayip ayarlamadıklarını görebiliriz. Ardından da araştırmada bir ilerleme kaydedebiliriz.
    Kilit ve Anahtar
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • 500 Sibelonit imha et.
    • Şu haritalardan birine git:2-5, 1-5
      • 107-67 koordinatlarında
    • 120 Boss Lordakium imha et.
      • 1-5, 2-5 haritasında
    TAMAM. İlgi çekici. İkisinin de benzer ayarları var gibi, ancak ikisi de herhangi bir zayıflık göstermiyor. Tabi eğer kilit altına alınırlarsa durum değişir. Diğer uzaylı türlerine karşı yapılan saldırıları göz önünde bulundurursak, bunların hedef olmadığını düşünebiliriz. Neden acaba ?
    Saklı El
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Prismatium topla. 0/30
    • 200 Boss Lordakium imha et.
    • Mucosum topla. 0/15
      • 1-5, 2-5 haritasında
    Bence bu uzaylıların gizlediği bir şeyler var. Senin karşılaşmalarında elde ettiğimiz her şeyi araştırdık ve sensörler arasında bir benzerlik bulduk. Sistemlerinde bir çeşit susturucu bulunuyor, ancak neyi susturduğunu bulamiyoruz. Ne kadar çok düşmana meydan okursak, o kadar çok şey öğreniriz. Umarım kabul edersin.
    İğne Deliği
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla;
    • 320 Uber Sibelonit imha et.
    • 3-1 haritasını ziyaret et.
    Eylemlerinden başka bir şey daha elde ettik falcon! Düşmanların tehdit edildikleri her seferde uzayın başka bir bölgesine geri çekildiklerini fark ettik. Sanki saldırılarla başa çıkamadıklarında kaçabilecekleri ince bir iğne deliği yaratmışlar gibi. Bu onların tutumuna aykırı bir durum. Daha fazla incelemene ihtiyacımız var.
    Dışarı Adım
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 600 Sibelonit imha et.
    • 250 Boss Lordakia imha et.
    • Prometium topla 0/100000
    Son eylemin, düşmanın dikkatini dağıtarak bize bahsettiğimiz iğne deliklerine sensör sondası yerleştirmemizi sağladı. Elde ettiğimiz birçok bilginin deşifre edilmesi gerekiyor, ancak ilk işaretler yeni ve güçlü bir atlayış formu inşa ettiklerini gösteriyor, sanki tamamen yeni bir galaksiye ulaşmak istiyorlarmış gibi.
    Delta Gücü
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • GG δ Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • Scrap topla 0/20
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Sibelon 0/40000000
    Delta Kapısında imza izleri bulduk ve kapının bilinmeyen düşman tarafından bulunup bulunmadığını merak ediyoruz. Oraya gidip kontrol etmeni istiyoruz falcon. Elde ettiğin bilgilerle birlikte parçalar birleşmeye başladı. Geri döndüğünde bulgularımızı sana bildiririm.
    Zulmün Başlangıcı
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Endurium topla 0/50000
    • Şu haritalardan birine git: 2-3, 1-3
    • 3000 Lordakia imha et.
      • 1-3, 2-3 haritasında
    Beklediğimizden daha kötü, bulgulara göre bilinmeyen düşman, bölgesinin derinlerine hiçbir engelle karşılaşmadan girdi. Veya, eğer uzaylılar onları durdurmaya çalıştıysalar da oldukları yerde yok edildiler ve düşman güçlerinin hasar aldığına dair hiçbir iz bulunmuyor. Burada neyler karşı karşıyayız?
    Süre Geçmeden Saldır
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 40 Indoctrine Oil
    • 400 Lordakium imha et.
    • 120 Boss Lordakium imha et.
    Falcon, beni dinlemen lazım. Düşmana odaklanma şansımız var ve onları durdurmak için yanımıza iki ağır kruvazör ve birkaç destek gemisi alacağız. Gördüğümüz imzalara göre yalnızca birkaç gözcüyle gelmişler ve eğer onları yakalayabilir veya yok edebilirsek, neyle karşılaştığımıza dair daha iyi bir fikir edinebiliriz.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 41-50
    Otoritenin Sözleri
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • 600 Saboteur imha et.
    • Palladium topla 0/600
    Bu güvenli Bakanlık yayınıdır. Kod: MI-273-SD Orada olduğunu biliyoruz pilot ve bunu elde edebilirsin. Ayrıca Amita Mishra ve yeniden kurulmuş UEF ile çalıştığını da biliyoruz, hani şu her şeyi bozmak isteyen tehlikeli isyancılardan. Anlamadığın şeyler var, ancak öncelikle. Aksiyon!
    Savaşın Lordları
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • 300 Annihilator imha et.
    • 60 Uber Annihilator imha et.
    • 5-3 haritasını ziyaret et.
    İnsanların başına bir şey gelebilir ve yeniden kurulmuş olan UEF gibiler her zaman daha fazla hasara sebep olurlar. Bir süredir sessiz olmamızın sebebi sonraki hareketimizi daha dikkatli seçmekti ve yeni düşmanı yok etmek için yeterli bilgiye sahip olduğumuzdan emin olmaktı. Bizi gücün altında topluyor!
    Hata Yok
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Prometid topla 0/50000
    • Duranium topla 0/50000
    • Prometium topla 0/2000
      • 1-1, 2-1 haritasında
    Açık olalım, zamanı geldiğinde çalışacağınız kişi hakkında hata yapamazsınız. Bakanlık insanlığa dair mantıklı ve aklı yerinde bir görüşü temsil eder, bizimle aynı amaçları paylaşanlara yardım ederken diğerlerinin de hatasını anlamasına yardımcı olur. Ardından da halka geri katılmayı kabul edenleri yavaşça geri kazandırır.
    Kalem Kılıçtan Üstündür
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • 5-3 haritasını ziyaret et.
    • 1000 Battleray imha et.
    Mishra ve ekibinin düşmana karşı saldırıya geçtiğini ve bunun onlara bizim varlığımızın haberini vereceğini biliyoruz. Sorumsuz davranışları hepimize olumsuz etkilerde bulundu. Bizi tehdit eden güçler karşısında insanlığın memleketinde kesinlikle birlikte durmalıyız. Doktrini rehber olarak ele alarak.
    Ne Daha Fazla, Ne Daha Az!
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • 1000 Vagrant imha et.
    • 1000 Marauder imha et.
    • 600 Outcast imha et.
    Başka bir korkumuz ise UEF'in düşmanla iş birliği yapmasıdır. Yeni bir lider yükselene kadar insanlığın rütbelerine yanlış bilgiler ekmeye çalışarak onları tehdit edebilecek bütün operasyonları ortadan kaldırmaları. Tek istediğimiz sizin sadakatiniz, insanoğlunun doğru kararı vermesini sağlayacak şekilde hareket etmenizdir.
    Hayata Güveniyoruz
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • GG ε Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • 500 Corsair imha et.
    • 900 Annihilator imha et.
    Otoritenin güç olduğuna inanıyoruz ve her hayatta ona güveniyoruz. Kanunlarımıza ve uygulamalarımıza katılsalar da katılmasalar da hala bizim görüşlerimizi kabul ederek işe yarar bir iş gücü oluşturabilirler. Her biri ürettikleri değere göre ödüllendirilir ve hep beraber ortak bir amaç için çalışılır.
    Esas Olmayanı Unutmak
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Prometid topla 0/30000
    • 50 Deadly Battleray imha et.
    • Palladium topla 0/2000
    Eğer olaylara düzgünce bakarsak, her dengenin iki tarafı vardır. Kaçınılmaz olanlar; liderler, millet, kanunlar ve olmayanlar. Bölgemize rahatça giren bu uzaylılarla anlaşabileceğimiz hissine olan ihtiyaç. Toplumumuzdaki problemlerin kökünü kurutma ihtiyacı!
    İçerideki Düşman
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Century Falcon 0/500000
    • Duranium topla 0/30000
    • Şu haritalardan birine git: 2-8, 1-8
    Tabi ki, içimizdeki düşmandan bahsediyoruz. İnsanlar devamlı olarak otoriteye karşı konuşurlar, çünkü insanlığı umursayacak zamanları veya tutkuları yoktur. Nyx ve HULL gibi insanlar dengeye eklemede bulunduklarını zannederler fakat tek yaptıkları negatif bir güç olmaktır. Bakanlığın belalı bir tarafıdır.
    Dayanılacak Haç
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 5-2 haritasını ziyaret et.
    • Palladium topla 0/1500
    Yine de isyancılar milletimizde kendilerine yer bulabilirler. Bakanlık onu kabul edenlere hem anne hem de baba olabilir. İnsanlığı olabileceği çocukluğa yetiştirebilir. Topluluğun rehberliğiyle yalnızca yaşanabilecek bir oda için savaşan ancak herkesin uzaydaki kendi yeri için savaşabilecek bir güce!
    Bağlı Konular
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 1 Adet LF-4 Yansıma Sondası
    • 400 Vagrant imha et.
    • 200 Outcast imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Century Falcon 0/40000000
    Bu sebeple görebileceğiniz gibi. Kapımızdaki düşmana karşı hazır olmak için, güçlerimizi kendi kuvvetleriyle başa çıkmaları ve gücümüzü doğru zamana kadar saklamaları amacıyla planlar yaptık. Biz, diğerlerini düzene sokabilecek birleşmiş güce sahip olan ve güvenebileceğiniz tek gücüz. Size olan sadakatimizi kesinleştirmemiz gerekiyor.

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 51-60
    Sadık Vatandaş
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Plazmid topla 0/20
    • 400 Sibelon imha et.
    • 120 Boss Sibelon imha et.
    Pilotlarımıza bizim ilgilerimiz dahilinde hareket ederlerse Bakanlığın sadık bir vatandaşı olabileceklerini ve gelecekte esaslı görevlerde ve saldırılarda yer alabileceklerini garanti etmek istiyoruz. Adımızı yıldıza taşımak için gerekenlere sahip olup olmadığını görmek istiyoruz. Bundan sonraki görevlerin bizimle olan geleceğini belirleyecek.
    Özgürlük Testi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 1000 Sibelon imha et.
    • 200 Devolarium imha et.
    İlk testinin adı Özgürlük Testidir. Bize Bakanlığın bir vatandaşı olarak neler yapabileceğini gösterecek. Saldırılarını kullanarak arka planda şirketlerin eylemlerini analiz ederken bizimle çalışarak tehditleri tanımlayıp hedef almanı isteyeceğiz. Böylece biz ortaya çıkmadan önce pozisyonumuzu güçlendirmemize yardımcı olacaksın.
    Bilge Söz Hiçbir Zaman Zarar Vermedi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 150 Boss Devolarium imha et.
    • Endurium topla 0/30000
      • 1-1, 2-1 haritasında
      • 1-1, 2-1 haritasında
    Bilmen gerektiği gibi bilgenin sözleri asla zarar vermez. Yapacağın eylemler onaylandı. Sen Bakanlık için rahatça hareket ederken biz de amacımızdan asla sapmadığımızı göstereceğiz. Birleşmiş insanoğlu için gerçek inancımız. Bunu bitirdiğinde sonraki görevle bize olan sadakatin güçlenecek.
    Hazır veya Değil
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • GG α Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • 3-6 haritasını ziyaret et.
    • Şu haritalardan birine git: 2-6, 1-6
    Son eylemlerin uzaya yayın merkezleri yerleştirmemizi sağladı. Akıllıca saklandılar ve bulunamazlar. Onları bilinmeyen düşman geldiğinde iletişimi bozmak için ve ağ tamamen bağlandığında diğer bütün uygunsuz yayınları durdurmak için kullanacağız.
    Sadakat Önemli
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Terbium topla 0/40000
    • 100 Uber Devolarium imha et.
    Sadakate giden yol güvenden geçer. Gördüğün gibi sana kendini kanıtlamak için yeni fırsatlar sunarak güvenimizi devamlı yeniliyoruz. Muhteşem bir iş başarıyorsun ve yarattığın her karışıklık bize daha önce kapalı olan kapıları açarak yeni fırsatlar sunuyor. Ortaya çıkışımızı daha da yakınlaştırıyor.
    Güç Testi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Sibelon 0/4000000
    • 200 Boss Sibelon imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Kristallon 0/20000000
    İkinci testin bir güç testidir. Oraya gidip bizim düşmanlarımızdan daha güçlülerine meydan okuman gerekiyor. Bu sefer eylemlerini kaydetmek için birkaç kaydedici göndereceğiz ve onları kullanarak Bakanlığın reklamını yapacağız. Bu da seni amacımızın kapak yıldızı yapacak ve her yerde tanınmanı sağlayacak.
    Uyum Emri
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 200 Sibelon imha et.
    • 300 Devolarium imha et.
    • 100 Boss Devolarium imha et.
    Daha ileri gitmeden önce organizasyonumuzun içinde bir uyum emri olduğunu anlaman gerekiyor. Bir pilot Bakanlığa katıldığında, sizden yaptığınız şeyi değiştirmenizi beklemeyiz. Sadece bize yaptıklarını bildirin ki kimin güvenilebilir olduğunu bilelim. Bunu galakside arkadaşça bir dinleme olarak düşün!
    Gerçekleri Bulmak
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 2000 Saimon imha et.
    • Scrap topla 0/200
    • 1500 Sibelonit imha et.
    Dış bölgeyi dolduran düşmanları ortadan kaldırdıkça orada ne olduğuna dair daha fazla ilgi sağlayacaksın. Uzaylıların hangi potansiyel kaynaklara yöneldiğini ve onlar uygun olduğunda bizim savaş tanımaz devriyelerimizin ele geçirebileceğini bildireceksin. Bakanlık düzenine hizmet etmek için yaşıyorsun!
    Sondan Önceki Operasyonlar
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Terbium topla 0/30000
    • 5-1 haritasını ziyaret et.
    • Palladium topla 0/3000
    Sondan önceki testin İnsanlık Testi olacak ve seni korsan bölgesinin derinlerine göndererek onların kalbine vurma imkanı sağlayacak. Yaşayabileceğimiz bir olay yaşatarak ve eylemlerini bize bağlayarak. Tek bir yol olduğunu ve o yolun Bakanlıkta Sadık bir Vatandaş olmak olduğunu gördüğünü düşünüyoruz.
    Acil Yönlendirme
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 60 Indoctrine Oil
    Sırasıyla:
    • 200 Uber Sibelon imha et.
    Pilot, yapılması gereken bir testin olduğunu biliyoruz, ancak iletişimimizin ortaya çıktığını düşünüyoruz. Bakanlık hedeflerindeki eğitimini tamamlaman için başka bir iletişim ağı bulup sana ulaşacağız. Emin ol, bütün eylemlerini sana bağlayıp seni ödüllendireceğiz. Görüşmek üzere!

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 61-70
    Algılamanın Sonu
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 700 Kristallin imha et.
    • 200 Boss Kristallin imha et.
    • Prismatium topla 0/60
    Falcon! Bakanlık ile konuştuğunu biliyorum. O organizasyon fazlasıyla zehirli ve tehlikelidir. Bilinmeyen düşmanla olan karşılaşmamızdan çok şey öğrendik. Onları Gygerthrall'a I-Oil kullanarak hükmederken bulduk. Likiti bir çeşit köprü olarak kullanıyorlar, kristal ırklarda olduğu gibi, ki onu da yok etmemiz gerekiyor.
    Karlı Küre
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 2200 Protegit imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Kristallon 0/10000000
    Görünüşe göre insanlık tuzağa düştü, genişlediklerini düşünürken tek yaptıkları kendi yansımalarına bakmaktı. Bilinmeyen uzaylılardan hayat sömürüyor, hatta belki ruhlarını da sömürüyor ve kendileri için kullanıyorlar. Irk ne kadar yaşlı olursa güç de o kadar büyük olur.
    Gerçek Taneleri
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Scrap topla 0/100
    • Prismatium topla 0/150
    • 150 Uber sibelon imha et.
    En eski uzaylıların bile hakkından geldiler ve görünüşe göre Kristallon ve Kristallin'e bizim düşündüğümüzden daha fazla ilgililer. Öyle ki, bazı sonda raporlarımıza göre bu türlerin barındırdığı güç onları galaksiler arasında seyahat ettirecek kadar güçlüymüş. Düşmanının bu tipte bir enerjiye el atmasını engellemeliyiz.
    Kurtuluş Savaşı
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Blighted Kristallon 0/20000000
    • 300 Boss Kristallin imha et.
    Açık ol falcon, bu düşmanları hedef almanın sebebi insanlığının iyiliği içindir. Şirketler birbirlerinin ayağını kaydırırken. Nyx ve HULL suları bulandırırken. Bakanlık gibi gruplar senin gibilere itaat ettirirken bilinmeyen düşman bizi izliyordu. Bekliyorlar!
    Terör Tekerrürden İbaret
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 40 Blighted Gygerthrall imha et.
    • Duranium topla 0/60000
    Karşılaşmadan elde ettiğimiz tek şey iki sinyaldi. Tekrarlayan bir yayın. ''Kabuslarınızda Yaşıyoruz'', neredeyse bilgisayar sistemlerimizde aşırı yüklenmeye sebep oluyordu. Onları güçlerimizin üstesinden geldikçe kalbimizin atışı daha da hızlanıyordu. Diğer, yabancı kaynaklı sinyal de 'T-33 Günleri' diyordu. Kime yönlendirildiğine dair hiçbir fikrim yok.
    Amacın Berraklığı
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 200 Boss Kristallin imha et.
    Açık olayım, iki ağır kruvazör ve destek gemileriyle girdik ve düşman bizi neredeyse anında parçalara ayırdı. Bizimle oyuncak gibi oynadılar. Gemileri daha önce karşılaştığımız hiçbir şeye benzemiyordu; güçlü, hızlı ve bazı zamanlarda organik gibi gözüken durdurulamaz bir yeni teknolojiydi. Köklerine dair hiçbir fikrim yok.
    Uluyan Ses
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Paladium topla 0/1000
    • UberKristallon imha et 0/120
    • Prismatium topla 0/60
    Hepsinin altında tanıdık bir şey var. Uzayın karanlığına uluyan bir ses gibi. İntikam için ağlayan, sanki yanlış bir şey yapmışız gibi. Sanki onların acıları kadar uzun sürecek bir derse ihtiyacımız varmış gibi. Bunlar kim ki? Nasıl olurda güçlerini gözden kaçırdık?
    Yıkımın Kalbi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Şu haritalardan birine git:2-1, 1-1
      • 107/67 Koordinatlarında
    • Prometium topla 0/40000
    Düşmanın bulunduğunu bildiğimiz diğer yere gitmen gerekiyor.Merak etme, bulgulara göre ilk zamanda istediklerini almışlar. Yani geri döneceklerini zannetmem. Sen o bölgede bulunan düşmanları ortadan kaldırırken bizimde oraya bulduğuna dahil sensör raporlarını almamız gerekiyor. Birçok insanın hayatı buna bağlı!
    Geçmişi Tekrarlatmak
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Lordakium imha et 0/300
    • UberLordakium imha et 0/100
    Falcon, sana tek söyleyebileceğim şey başımızın dertte olduğu. Gelecek şeye insanlık hazır değil ve harekete geçmemiz çok zaman alacak. Bu tehdidin geldiğini hissetmiştik fakat bu kadar çabuk... Hayır, bunu asla öngöremedim. Fakat ipuçları hep oradaydı ve onlarla birlikte de gelen kabusu göremedik. Sen burada toplanırken daha sonraki .(/)
    Gerçekler Acıdır
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 1 LF-4 Magma Sondası
    Sırasıyla:
    • Kristallin imha et. 0/1000
    • UberKristallin imha et. 0/100
    Bazı gerçekleri toparladım ve sana karşı açık olmalıyım ki bu tehdidi anlaya bil falcon! Düşmanlar, iki UEF ağır kruvazörü, tamamen yok edildiler... Kalkanlarımızı aşıp sistemlerimizi yeniden programlayan İki bilinmeyen düşman savaşçısı tarafından yok edildiler. Savunma hazırlamalıyız!

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 71-80
    T-28 Gün
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Mucosum topla 0/50
    • Kristallon imha et. 0/600
    • Prismatium topla. 0/50
    Merhaba dostum! Senin hareketlerini takip ediyordum ve bütün bu olanların merkezinde iki karşıt tarafla çalıştığını fark ettim. Bakanlık, neyse onları daha sonra konuşuruz. UEF ve Amita Mishra hakkında kısıtlı bilgim var. Aynı zamanda sanıyorum ki kalan günler hakkında gönderilen geri sayım mesajları yanlızca bana geliyor. Alışılmadık!
    Yaptırım Tarihi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Battleray 0/100000000
    • 200 Uber Kristallin imha et.
    Bakanlık hakkında daha çok olduğunu söylemiştim, neler bulduğumu söyleyeyim. Nyx'in başka bilgilere sahip olduğunu biliyorum fakat bunları takas etmek riskli görünüyor. Organizasyon uzun bir süredir mevcut ve parasal takaslardan sonra onların Üç Gün Savaşı sırasında bulunan grup olduğunu doğrulayabilirim. Tehditlere karşı kontrollü (/)
    Tehlikeli Kargaşa
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Protegit imha et: 0/4000
    • Promerium topla: 0/50000
    • Duranium 0/50000
    Kristallon büyük elçilerinin dikkatini dağıtarak bizim kapıyı kurcaladığımızı fark etmemelerini sağlayan bu organizasyondu. Üç Gün Savaşının sebebi onlar. Bakanlığın cevaplaması gereken birçok soru var ve Nyx bana ortaya çıkardığım askeri bilgilerin dosyaları arasında bulunmadığını doğruladı
    Yeniden Doğuş Projesi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • 5 adet Century Falcon imha et.
    • Düşman oyunculara hasar ver 0/2000000
    Yeniden Doğuş Projesini duymuş olmalısın, zaman zaman ortaya çıkan ve Demaner gemileriyle bağlantısı olan bir şey. Bu, Bakanlığın olası bir tükenme seviyesi etkinlikte bütün insan bilgilerini derin uzaya gönderme taktiğiydi ve Üç Gün Savaşı sırasında başlatıldı. Yine de, gördüğüm kadarıyla proje hala aktif. Ne biliyorlar ki?
    Köklü
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Paladium topla 0/700
    • Anhilator imha et. 0/300
    • Saboteur imha et. 0/600
    Gitmeden önce, bir şey daha var. Yine yerimi değiştiriyorum, görünüşe göre aldığım geri sayım sinyalini durduruyor. Aldığım son bilgiye göre Başkanlık sıkı şekilde EIC'yi kendine bağladı ve oradan da MMO ve VRU'ya yayılacaklar. Her yerdeler! Burada işini bitir ve Nyx ile konuş, onda daha fazla bilgi var.
    Zor Hedef
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • 200 Kristallon imha et.
      • 1-7, 2-7 haritasında
    • 500 Kristallin imha et.
      • 1-6, 2-6 haritasında
    Burası HULL Endişeliyim, devamlı geri sayım aktarımını engellemeye çalışıyordu. Şimdi de bana olanların UEF'in bilinmeyen düşman tarafından yok edilirken gerçekleştiğini söylüyorsun. HULL direnişin önemli bir parçası, aynı zamanda ağımızın da merkezi. Neyse ki kolay hedef değil. Yine de dikkatli olmalıyız!
    Sahte Haber
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Blighted Kristallon imha et. 0/200
    • Blighted Gygerthrall imha et. 0/40
    • Indoctrine-Oil topla 0/5
    HULL, seni Bakanlığın askeri eylemleri konusunda uyardı, biliyorum. Şimdide çevirdikleri dümenleri öğrenme vaktin geldi. Yalnızca medyayı ele geçirmekle kalmadı, Üç Gün Savaşının ardından yolumuzu çizen anti-uzaylı planını başlattı ancak milleti sahte haberlerle de maniple etti.
    Hala En Kötüsü
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • GG ζ Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • Scrap topla 0/20
    • 3-1 haritasını ziyaret et.
    Asıl kötü olan, direnişçilere yaptıkları. Savaştan sonra bir hayli güçlendiler ve ileride kendilerine tehdit oluşturabilecek tüm örgütleri yok etmeye başladılar. Yavaşça dağıldılar ve hükmedildiler. EIC'nin oluşumuna yardımcı oldular fakat Sol boyunca düzensizlik ve güvensizliğe de sebep oldular. MMO ve VRU'nun parçası olarak.
    Politik İsyancılar
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • Plazmid topla 0/30
    • Scrap topla 0/90
      • 1-3, 2-3 haritasında
    Ardından bütün politik isyancıları esir kamplarında toplattılar. İnsanları kendi inançlarına yöneltmek için getirip tekrar eğittikleri korkunç yerler. Veya eğer değişmezlerse onları Jupiter'in aylarında bulunan maden kamplarına gönderdiler. Fakat ortaya çıkardığım son bir şey var, o kadar çirkin ki inanılır gibi değil.
    Akıl Sarayı
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 80 Indoctrine-Oil
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Emperor Kristallon 0/1000000
    • Kristallon imha et. 0/300
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Kristallon 0/50000000
    Üç Gün Savaşından sonra psişiklerde bir artış vardı. Bakanlık onlar diğer kamplara yerleştirdik, çoğunluklu ünlü olan Garn Ford Esir Kampına. Burada güçlerinin uzaylılardan geldiğini iddia ederek psişikler üzerinde deneyler uyguladılar. Hepsini öldürdüler. Unutma, onlara güvenmediğini bilmemeleri gerekiyor. Daha fazlasını bilmeliyiz!

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 81-90
    Soğukkanlı Karar
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • UberSaimon imha et. 0/100
    • GG α Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • UberDevokarium imha et. 0/200
    Geri dönmen çok güzel.Belirli bir sayıda UEF falconlarımızı Lordaki'da savaştığına benzer bir hiper uzay teknolojjisini kullanarak etere dönderdik. Başarısız girişimimizden elde ettiğimiz kuru bilgileri kullanarak onları bilinmeyen düşmanın uzayına gönderdik. Sen normalliği sağlamak için harekete geçerken biz de bekleyeceğiz.
    Karanlıktan Çıkış
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla:
    • UberMordon imha et. 0/200
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Devolarium 0/20000000
    • UberSibelonit imha et. 0/200
    Hiçbir pilotumuz geri dönmedi, fakat birinin sondası geri döndü. Bilinmeyen düşmanın adını öğrenebildik. Onlara Black Light deniyor. Bulguları daha iyi araştırmamız gerekiyor fakat insan gibi duruyorlar. Yine de bir grup insanın nasıl bir araya gelip bu kadar güç kazanabildiğini anlayamıyoruz.
    Kan Davası
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • GG β Galaksi Geçidi'ni tamamla. 0/1
    • 1000 Kristallin imha et.
    • 100 Prismatium topla.
    Bilgi karmakarışık, ancak elimizde başka bir şey var, Black Light. Garn Ford'un çocukları olduklarını söylüyorlar. Bir çeşit esir kampı. Tepkine bakılırsa çoktan öğrenmişsin. Sahip olduğun bilgiyi bana gönder. Parçaları birleştiririz ve son eylemini tamamladıktan sonra sana bir cevap hazırlarız!
    Beyinde
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla,

• Şu haritalardan birine git. 2-1,1-1
    • Şu haritalardan birine git. 2-3, 1-3
    • Şu haritalardan birine git. 2-5, 1-5
    • Şu haritalardan birine git. 2-8, 1-8
    • 3000 StreuneR imha et.
    Eski tanrılar aşkına. Eğer sahip olduğun bilgiyle bizimkiler uyuşuyorsa bunlar psişiklerin çocukları, Garn Ford Esir Kampında öldürüldükleri düşünülüyordu. Kayıtların temiz gibi ve onlar da kurtulmuşa benziyorlar, Başka bir şey daha, görünüşe göre psişik yeteneklerini birleştirebiliyorlar. Bu daha önce bilinmiyordu.
    Anlama Kavuşma
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 50 Uber Lordakium imha et.
    • 200 Boss Lordakium imha et.
    • 40 Mucosum topla.
    Eğer psişik yeteneklerini birleştirebiliyorlarsa, öyleyse silahlar, savunmaları, hepsi psişik! Falcon, bu güce karşı koymamızın hiçbir yolu yok. Tabi eğer onların başına geleni taklit etmenin veya engellemenin bir yolu yoksa. Black Light'ın Kristallon'u hedef aldığı gerçeği dışında birkaç ipucumuz var.
    Acı Gecesi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • GG γ Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • 700 Devolarium imha et.
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Uber Battleray. 0/40.000.000
    Daha fazla bilgi ele geçirdik. Ne olduğunu biliyoruz. Bakanlık hem psişiklerle hem de Kristallon ile deney yaptı. Görünüşe göre psişikler Kristallon tutumundan etkilendiler ve Bakanlık da psişikleri Kristallon'un derin sırlarını ortaya çıkarmaları için görevlendirdi. Bu da hepsini birbirine bağlıyor. Güçleri durdurulamaz olmalı
    Akıllı Hareketler
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 1000 Palladium topla
    • 2000 Interceptor imha et
    • 200 Annihilator imha et
    Yine de güçsüzdüler ve sayıca azlardı. Black Light güçlerini kullanarak hiper uzaya atlamış ve Dünyayı terk etmiş olmalı, bu da onların ölü olduklarını düşündürerek Bakanlığın işkence ve deneylerinden kurtardı. Büyüdüler, yüzyıllardır beklediler. Şimdi de geri döndüler.
    Küçümsenmiş
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Cubikon. 0/100.000.000
    • 30 Scrap topla
    • 1000 Protegit imha et
    Milletimizin bir yönünü küçümsedik. Lanet olsun, onları ailelerinden uzaklaştırıp onlarla oynarken diğerlerinin bize hükmetmesine izin verdik. Labirentteki fareler gibi Bakanlık aşağılarken hareketler yapmayı öğrendik. Gelen fırtınayı kabullenip günahlarımızı ödememiz gerektiğini düşünmüyorum!
    Ölüm Geçmişte Geldi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla,

• 3.000 Protegit imha et
    • 3-1 haritasını ziyaret et
    • 10.000 Prometium topla
    Geliyorlar, hem de sandığımızdan daha önce. İhtiyacımız olan kaynakları yok ederek bizimle oynuyorlardı. Savaşçılarından yalnızca ikisi, iki ağır kruvazörü yok etti Falcon. Şimdi ne yapacağız. Buraya gelecekler ve hepimizi öldürecekler. Şirketler kontrol için savaşırken biz (/)
    Toplan
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 1 LF-4 Hiperplazmoit
    Sırasıyla,

• 600 Kristallin imha et
    • 300 Kristallon imha et
    • 3-1 haritasını ziyaret et
    Birleşmemiz lazım. Geri çekilip plan yapmalıyız. Hedeflerini anlamalıyız ki Dünya onlardan bir tanesi. Aldığın bilgiye göre Bakanlık her yerde, yani insanlığın bütün parçaları büyülendi ve Black Light bu hastalığı ortadan kaldıracak gibi durmuyor. Harekete hazır ol Falcon!

.Paradoks. bunu beğendi.
  11. Minerva

Minerva Guest

100 Yeni Görev 91-100
    T-8 Gün
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 30.000 Prometium topla
    • 1.200 Kristallin imha et
    • 40 Prismatium topla
    Hâlâ bu sinyali bozamadım. Bu problem haline gelmeye başladı pilot. Bir başka kargaşa yaratıp Nyx'e bunu bildirmeni istiyorum - Onun ağı koparabileceğine eminim. Bir Yapay Zeka olsam bile arkadaşlığımıza değer veriyorum. Bunu birlikte atlatıp gelecekte bu günlere güleceğiz!
    Kabloda Kaçmak
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla,

• 3-6 haritasını ziyaret et
    • 30.000 Terbium topla
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Cubikon. 0/32.000.000
    HULL hala sinyali bozamiyor. Sanırım bu Black Light istilasının başlangıcı, dünya savunması hala aktif olduğuna göre bütün piyonlarını yerine koyamamışlar. HULL ve diğer sistemlerin arasındaki ağı kırmak için biraz zaman harcayacağım ki o da kendini tekrar kurabilsin. Müdahalede bulun.
    Jeton Hareketi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 1.000 Sibelonit imha et
    • 50.000 Terbium topla
    • 300 Kristallon imha et
    Eğer Black Light, Bakanlığı hedef almak istiyorsa, onları ön plana çıkarmalıyız. Yine de kimin temiz olduğunu bilmiyorum. Noral ağı teknolojim aslında MMO'dan geliyor ve sen onların da bu işe bulaştığını söylüyorsun. Bizi öldürmek için mi geliyorlar? Bakanlığı temsil ediyormuş gibi davran, alçak olduklarını biliyorum ama belki... Sadece belki!
    Bütün Sistemlerin
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla,
    • GG Kronos Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    • Şu haritalardan birine git. 2-8, 1-8
    • Düşman oyuncuları yok et. 0/500
    Taklit yapmayı kes pilot. Gemindeki bilgileri çoktan ele geçirdik ve yaptıklarımızdan haberdar olduğunu biliyoruz. Sisteminizin nasıl çalıştığını bilmiyoruz mu sandın? Öyleyse şunu dinle, bizimle hareket ederek istilayı durdurma şansın var, fakat eğer bize karşı hareket edersen... sen de bu işin içindesin.
    Bütün İnsanlık Gibi
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 1000 Hibrit Alaşım topla
    • 300 Kristallon imha et
    • 50 Prismatium topla
    Yalnızca insanlığın bir parçasısın. Black Light'tan Garn Ford Esir kampı yok edildiğinde haberdar olduk. Kristallon hiper uzay yeteneğini keşfetme deneyimiz sırasında galaksiyi akıllarıyla geçtiklerini kanıtladılar. Evet, psişik alçağın öldüğünü düşünüyorduk. Onları öldürmenin zamanı geldi.
    Bağıra Dönüş
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla,
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Gygerim Overlord. 0/1.000.000
    • Şu haritalardan birine git. 2-1, 1-1
    • 20.000 Prometid topla
    Tabi, yardım edemeyeceğini ama döneceğini biliyorduk. "Otorite Güçtür” metaforunun ne olduğunu anlıyorsun. Asla Bakanlık için bir sadik vatandaş olamayacaksın, ancak bizimle aynı tarafta olmaktan başka bir şansın yok. UEF zayıf ve hazırlıksız, onların kampında hiçbir etkimiz olmasa bile işaretlerden bunu anlayabiliyoruz.
    Ne olacak?
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 150 Boss Sibelon imha et
    • 60 Uber Sibelon imha et
    • 100 Plazmid topla
    Yakında bir seçimde bulunmak zorunda kalacaksın, ya UEFi takip edeceksin, ya da bizi. Seçeceğin tarafı biliyorum, Yeniden Doğuş Projesinin hazır olduğunu ve uzaylı kalıntılarından silahlar yapabildiğini bilmelisin. Kuyruğunu bacağına kıstırıp kaç, arkadaşın Nyx'e git ve neler olduğunu anlat.
    Son Çare
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    • 100 Uber Annihilator imha et
    • 1.000 Palladium topla
    • Hasar vermen gereken uzaylı: Cubikon. 0/50.000.000
    Uzgünüm Pilot! Bilemeyeceklerini düşündüm, ancak gerçekten her şeyi bildiklerini gayet iyi anladım, hackleme dışında... Lanet olsun. Black Light, sanırım bu geri sayımın ne anlama geldiğini biliyorum. Talimatlarımı takip et ve ardından HULL'a bağlan. Yalnızca hatalı olduğuma yemin edebilirim!
    Kabuslarınızda Yaşıyoruz
    • 800.000.000 TP
    • 375.000 ŞP
    • 3.000 Uridium
    Sırasıyla,
    • 100.000 Endurium topla
    • Şu haritalardan birine git. 2-6, 1-6
    • 2.000 Protegit imha et
    ! 1-6, 2-6 haritasında
    ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** *** Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz*** ***Kabuslarınızda Yaşıyoruz***
    Zorlu İstila
    • 1.200.000.000 TP
    • 20.000.000 ŞP
    • 13.000 Uridium
    • 1 adet Sayborg Veba
    • 1 adet Hammerclaw Bane
    Sırasıyla,
    • Compromising Invasion Galaksi Geçidini tamamla. 0/1
    Zorlu istila Pilot, kahretsin. HULL ele geçirildi. Ağına erişimleri var... onlar hissedebiliyorum. Kökleri beynime doğru ilerliyor. Kafamın içindeler! Bir çözüm bulmalısın. İçeri zorla girecekler. Kime güvendiğine dikkat et pilot, İnsanlık için savaş. Black Light yaklaşıyor!

ImStillNotHappy ve .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.