Görevler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MİSSİNGMAN tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LÜTFEN HERŞEYİ YAPTIM 1-4 HARİTASINDA PATLAYIN DİYOR SON MADDEDE ONUDA YAPTIM FAKAT BİTMEDİ GÖREV

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  2. Merhaba ,

Görev Denetim Kulesine dön. yazıyor x-1 haritasında görev aldığını Nyx'e gidince bitmesi gerekiyor.

İyi forumlar.

08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  3. Ordayım fakat olmuyor bir görevimde böyle bugda kaldı bitmiyor görev

4. Merhaba ,

O zaman gerekli bilgilerinizle anlaşılır olarak durumu support'a bildiriniz. Yoğunluğa bağlı olarak en geç 48 saat içinde cevap gelecektir.

İyi forumlar.

5. atlamassınız bakın sana 1-4 harıtasını gosterıor altında bıde orada olmanı ıstıyor yabancı dil yazdıgından gormemıssındır

6. Tesekkürleer

orda öyle gösteriyor ama ben yaptım onu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  7. lwlin yuksekse dier gorevlerı yap o gorev zaten bırsey vermıyor :D

8. rütbe için yapıyorum ya yoksa yapmam

9. ama senın yaptıgın gorev rutbe vermez sıralama yapar :D tecrube puanını 1000 ıle bol rutbe yapmak ıcın seref yapacan benım gıbı 200m

10. Merhaba ,

1-4 haritasında radyasyonlu bölgede kendinizi patlatıp x-1 haritasında tamir olun ve Nyx'e gidip görev penceresini açın. Eğer görev tamamlanmazsa gerekli bilgilerinizle support'a bildiriniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.