GÖREVLERİ GÖREMİYORUM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve qoNiciVaa tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. qoNiciVaa

qoNiciVaa User

Konuyu yanlış başlık da açdıysam özür dilerim fakat acil yardıma ihtiyacım var.

Bir kaç gün önce görevlerimi görebiliyordum fakat şimdi sadece özel görevleri görüyorum( Fazla Uridium veren görevler) bu görevlerde normal görevleri yapmadan açılmıyor lütfen acil yardım.

2. Merhaba ;

Resimde gösterildiği üzere "siyah" renkli olanlar kapalı olanlar (göremedikleriniz) sarı renkli olanlar açık olanlar (görebildikleriniz). Üstlerine tıklayarak açık veya kapalı konumuna getirebilirsiniz. Mevcut görevleriniz için ünlem "!" işaretine tıklamanız yeterli olacaktır.

Keyifli Forumlar.

3. qoNiciVaa

qoNiciVaa User

İşte ben bu görevleri göremiyorum sarı renkli görevler bende yok lvl ütü görevler var onlarda kilitli her ne denediysem olmadı. Sadece yüksek uridium görev veren görevler var.

4. Merhaba ;

O halde bulunduğunuz seviyenin tüm görevlerini yapmışsınız demektir, başka bir açıklaması olamaz, seviye atlamak zorundasınız. Çerezleri temizleyerek tekrar bir gözden geçiriniz. Support'a yazarak hesabınızın incelenmesini talep edebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

5. qoNiciVaa

qoNiciVaa User

Seviyelerimin görevlerini tam yapmadım . Bir çok görev eksik Çerezleri bir çok kez temizledim . Support'a da bir çok gez yazdım fakat hala bir şey olmadı .

6. Bu noktadan sonra bizim yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Bizler size yardımcı olmak amaçlı burdayız. Teknik sorunlar ile ilgili Support ile iletişime geçeceksiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.