Görevlerimin Çıkmaması Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve playdemon250 tarafından 2 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sorunumun düzeltilmesi için daha önce iki kere, dün ve bugün birer kere daha support'dan ticket açtım. Sorunum ise, oyun içerisinde görev istasyonundan görev alamamaktayım. Görev ekranına tıkladığımda herhangi bir görev gözükmemekte. Aktif olan görevlerim var ama yeni görev alamıyorum. Başka tarayıcıdan hatta ve hatta başka bir bilgisayardan da denedim. Sorunum yinede çözülmedi. İşin garip yanı şuan kullandığım bilgisayar ve tarayıcıdan başka bir hesabımla girdiğimde bütün görevlerimin gözükmesi. Ama ana hesabımda hiçbir görev gözükmüyor. Kaç kere supporta yazmama rağmen düzelmedi. Buraya'da yazıyorum lütfen yardım edin.

Ayrıca geçen bu şekilde bir konu açmıştım ancak forum modu benden ticket numarası istemişti, ancak ticket sadece gönderiliyor ardından herhangi bir kod vs gelmiyor. O yüzden ticket numarasını bilemiyorum.

Mevcut görevi göster tiki kapalıymış. Benim hatam aylardır oyuna girmiyordum :D Konu kilitlenebilir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Kasım 2020
  2. Merhabalar,

Support'a arka arkaya(spam) ticket oluşturmamanız gerek. Ticket oluşturduktan sonra 2 iş günü içerisinde cevap verilir. Sorunlarınız da supporttan önce forumdan destek alabilirsiniz. Support ile Nasıl İletişime Geçilir?, SSS.Bilet(Ticket) Nedir, Ne işe Yarar? konularını incelemenizi tavsiye ederim. Bazen gözümüzden kaçan çok ufak detaylar bizleri fazlasıyla yorabiliyor :D Sorunun çözüldüğüne sevindim ve isteğiniz üzerine konuyu kilitledim.

İyi Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Kasım 2020
    Luminous ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.